Jump to content
Sign in to follow this  
Raven2156

Ciekawostki

Recommended Posts

W ogóle pierwszy gola zaliczony bramkarzowi mial miejsce w 79 roku. Potem 87 i 89 (oba strzelone). Ostatni taki przypadek to gol strzelony przez Mike'a Smitha z wtedy Phoenix Coyotes w grudniu 13 roku.

• Thanks 1

Huberdeau został liderem wszech czasów w Panterach w ilości zdobytych punktów.

• Like 2

Ovi wspina się w klasyfikacji najlepszych strzelców, w historii NHL. Ostatniej nocy ustrzelił dublet i wyprzedził wielkiego Teemu Selanne. 

Nie wiem ile sezonów zamierza on jeszcze grać, ale może poważnie namieszać na tej liście. Już po tych rozgrywkach może się kręcić w okolicach 7 miejsca, a co będzie potem. Nie przepadam za gościem, ale trzeba go docenić, niesamowity strzelec. 

• Like 3

W karierzam ma srednia 0,6 gola na mecz. Jesli utrzyma zblizona srednia, to Gretzky'ego wyprzedzi w wieku okolo 40 lat (jak mu zdrowie i checi dopisza), czyli za okolo 4-5 lat.

Sa szanse, co pokazuje przyklad Jagra i wielu innych, grajacych wcale w nieodleglych czasach

Już 15 lutego odbędzie się kolejny mecz NHL na otwartym stadionie. Tym razem w ramach "2020 Navy Federal Credit Union NHL Stadium Series", Colorado Avalanche zmierzą się z Los Angeles Kings. Mecz zostanie rozegrany w Colorado Springs, na Falcon Stadium, leżącym na terenie kampusu akademii wojskowej (US Air Force Academy). 

W ostatnich dniach obie drużyny zaprezentowały okolicznościowe stroje, w których wtedy zagrają i wg mnie świetnie się one prezentują. 

Zobaczcie sami: ;)

https://www.nhl.com/kings/news/la-kings-unveil-2020-stadium-series-jerseys/c-313984026

https://www.nhl.com/avalanche/news/avalanche-jersey-unveiled-for-2020-nhl-stadium-series/c-313998470

Przyznam szczerze, że nie miałem pojęcia, iż w tym sezonie jest zaplanowane takie wydarzenie. Dowiedziałem się przypadkiem, czytając inne artykuły na stronie NHL i będę czekał na ten mecz z niecierpliwością :)

Edited by Braveheart22
  • Like 1