Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2019/2020


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.09.2017 o 22:36, bulek napisał:

3.5.f. [zasada ta obowiązywać będzie od sezonu 2016/17]

Waiver Budget na następny sezon oblicza się według wzoru:

Waiver Budget = $100 + liczba pozostałych $ z poprzedniego sezonu

To u nas obowiązuje czy nie? Ja i tak pewnie nie mam żadnych pozostałości, ale nie pamiętam czy tu też są $ czy waiver priority? A jeśli $ to czy ktoś zapisał, kto ile miał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to ten podpunkt był i tak martwy. Poza tym on ma sporą wadę, bowiem pozwala generować z sezonu na sezon sporą ilość $. I o ile w przypadku większości teamów miałby uzasadnienie, o tyle nowy GM wchodzący do gry nie powinien odziedziczać gotówki po olewusie, gdyż niezasłużenie miałby nad innymi przewagę już na starcie.

Zdaje mi się, że trzeba nad tym puntem pomyśleć i ew. wdrożyć pewne poprawki, bo gdyby to zastosować teraz, to wielu GM-ów, którzy o tym nie wiedziało byłoby tego beneficjentami, a  inni wręcz przeciwnie, gdyż wykorzystali kasę waiver na siłę pod koniec sezonu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro był taki przepis to musi działac, teraz mi powiecie,ze oszczędzałem niepotrzebnie $ bo ich nie dostane, gdzie w trakcie sezonu spadł na vaiwer gracz X i tylko dlatego go nie mam bo mało licytowałem by miec wiecej na next sezon? nie osłabiajcie mnie...

jesli bedzie jakis update do tego punktu to i tak powinien działac dopiero od nastepnego sezonu. to chyba logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tizz napisał:

skoro był taki przepis to musi działac, teraz mi powiecie,ze oszczędzałem niepotrzebnie $ bo ich nie dostane, gdzie w trakcie sezonu spadł na vaiwer gracz X i tylko dlatego go nie mam bo mało licytowałem by miec wiecej na next sezon? nie osłabiajcie mnie...

jesli bedzie jakis update do tego punktu to i tak powinien działac dopiero od nastepnego sezonu. to chyba logiczne.

masz racje

tego typu zmiane nalezy wprowadzic od nastepnego sezonu, bo zmianiamy przepis na podstawie ktorego czesc graczy mogla oszczedzac pieniadze na kolejny, czyli bieżący sezon, a prawo nie moze dzialac wstecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, evitacre napisał:

Ja się zgłaszałem 🙂 

No i byłeś jedną z szaleńczych dwóch osób które złożyły oferty same z siebie :D

Ale mamy to, uznałem że jak zaczekam jeszcze miesiąc to dostanę za KD Lanca Stephensona i Niko Mirotića więc Tecu zgodził się odpalić chociaż dwóch gości których lubię:

Do Nowego Jorku: Kevin Durant

Do Denver: Julius Randle, Justise Winslow, #15 draftu

@Tecu

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy w sumie jak Winslow będzie wyglądał przy Butlerze - jak gorzej to nie dostałem za dużo, ale jak się będzie dalej rozwijał to może być dobry deal :) No i jedną wymianą schodzę pod próg salary (bo mam 15 graczy i 251$ ale po zwolnieniu któregokolwiek już jest git) więc też nie muszę kombinować za dużo. Szkoda, że mi PG13 nie zagra jakiś czas bo bym coś powalczył chętnie na górze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.