Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2019/2020


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

teoretycznie jeszcze duzo czasu na wymiany :). no i za 3 dni prawdopodobnie bedziemy mieli juz 2 nowych GMów w zamian za tych, którzy sie nie zdeklarowali :)

mi tam sie udaje z polowa ligi skontaktowac sprawnie. narazie jest niemrawo, ale bedzie dobrze :)

1 września draft. po nim pewnie wszysto się rozrusza. 

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cvbe napisał:

Elo ziomki, jakiś ten Durant trędowaty, że nikt nie pyta? Czy tu ogólnie nikt nikogo o nic nie pyta? Liga wygląda jak martwa :P

+1, już nie pamietam jaki miałem plan jak po CP3 trejdowałem ... ;)

10 godzin temu, wilson44 napisał:


mi tam sie udaje z polowa ligi skontaktowac sprawnie. narazie jest niemrawo, ale bedzie dobrze :)

zapodaj pls nicki, ja chyba trafiłem na tę drugą połówkę ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, evitacre napisał:

+1, już nie pamietam jaki miałem plan jak po CP3 trejdowałem ... ;)

zapodaj pls nicki, ja chyba trafiłem na tę drugą połówkę ... ;)

najwyrazniej :) pisz do każdego i sam ocenisz :)

mowie, tak naprawde masa czasu, rok temu zaczelismy sie organizować dosc pozno i sie udalo. teraz ruszylismy wczesnie i nawet pewnie nie kazdy o tym jeszcze wie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cvbe napisał:

Ale przecież na zejście z salary jest czas na kilka dni po naszym drafcie. Czyli powiedzmy do 10.09 trzeba to zrobić.


punkt 2.10. regulaminu

"Po zakończeniu draftu debiutantów, w lidze będzie obowiązywać okres karencji trwający 14 dni, bądź do jednego dnia wcześniej niż rozpoczęcie rozgrywek NBA, pozwalający GM-om, jeśli wymaga tego sytuacja, na zejście poniżej budżetu wskazanego w pkt. 2.6 (tj. 250$)."

więc to zależy jak to zinterpretujemy :) poza tym na wybór gracza w drafcie, każdy ma 72 godziny. Zatem trochę to potrwa imo.

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft szybko pójdzie ale można zrobić te 48. Co do zejścia z salary to 2 tyg po zakończeniu draftu to i tak szybki termin, nie będzie zbytnim naruszeniem przepisów jeśli to przedłużymy do końca września. Można dać ludziom czas na przyjrzenie się w offseason czy z danego gracza może być pożytek czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milczenie oznacza zgodę ponoć :P 

więc jeżeli nie będzie do rozpoczęcia draftu (1 września) sprzeciwu to nie ma co głosować tylko ustalamy, że będzie 48h. 

jak będzie sprzeciw to się pomyśli :) najwyzej ten GM dostanie 72 h na obejrzenie wszystkich kompilek na youtubie przed podjęciem decyzji kogo wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.