Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2019/2020


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście, dopoki bedzie mozliwosc grania na yahoo trzeba grac. dla mnie to akurat nie powinno podlegac dyskusji, dopoki strona yahoo dalej bedzie dawała taką mozliwosc, dopoki bedzie mozna wystawiac lineupy na dany dzien tak gra musi toczyc sie dalej. 

Bardziej myslalem o wybraniu rozwiazania w momencie kiedy Silver defninitywnie anuluje sezon. A ku temu moim zdaniem wszytko zmierza. Choć chciałbym się mylić. Nadzieje ciągle mam, ale optymistą nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się skłaniam ku tej ostatniej opcji, ale i ona ma swoje wady, jak ktoś w komentarzach zauważył. Średnie trzeba byłoby wyliczyć nie na podstawie całego sezonu, ale od ostatniego zmiany statusu gracza - czyli Wooda po odejściu Drummonda, Jamesa Johnsona po przyjściu do Minnesoty, Reida po kontuzji KAT-a itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Już więcej wiemy, więc chyba czas na to by zastanowić się co robimy. 

1. Kończymy sezon a miejsca wyznaczamy jakimś mixem średnich i totali czy 

2. Jakoś dogrywamy sezon, choć mogłoby to być trochę niesprawiedliwe ze względu na niepełny skład. 

Dyskusje się toczą w dziale fbx i roto a my jesteśmy trochę mixem tego, więc być może nie trzeba tu prowadzić dyskusji, ale jestem ciekaw Waszego zdania. Czasu mamy sporo, bo nowy sezon chyba dopiero za rok wystartuje 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2020 o 21:33, Tecu napisał:

Już więcej wiemy, więc chyba czas na to by zastanowić się co robimy. 

1. Kończymy sezon a miejsca wyznaczamy jakimś mixem średnich i totali czy 

2. Jakoś dogrywamy sezon, choć mogłoby to być trochę niesprawiedliwe ze względu na niepełny skład. 

Dyskusje się toczą w dziale fbx i roto a my jesteśmy trochę mixem tego, więc być może nie trzeba tu prowadzić dyskusji, ale jestem ciekaw Waszego zdania. Czasu mamy sporo, bo nowy sezon chyba dopiero za rok wystartuje 😀

Pytanie, czy jakiekolwiek dyskusje o tym jakie  przyjąć zasady wyliczania miejsc mają w ogóle sens po dzisiejszym komunikacie yahoo?

Wątpie, że komisze będą mogli w ogóle ingerować w edycję miejsc z panelu komisarza. 

Obstawiam, że niewiele można z tym zrobić i skończy się tak jest jest czyli zgodnie z aktualnymi miejscami niezależnie od wykorzystanej liczby slotów.

 

"The NBA has announced its Board of Governors and the National Basketball Players Association approved a competitive format to restart the 2019-20 season with 22 teams planning to return to play. With fairness in mind, as well as a narrowed player pool as a result of the new restart format, we have determined the best outcome for all is to conclude the 2019-20 Yahoo Fantasy Basketball season.

We will apply the current standings as final. Please see the NBA 2019-20 End of Season FAQ for more information, including Pro League and Cash League details.

Thanks for playing Yahoo Fantasy Basketball. We can’t wait for the 2020-21 season! See you then."



 

Untitled2.png

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.