Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2019/2020


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś aktualizacja składów? Bo nie wiem jak z moim salary a przy konieczności odrabiania meczów to ban może być problemem 😀

Te poniżej 750 meczów i out z ligi jest wciąż aktualne? Bo ja mam niedogranych 32 mecze, więc powinienem się wyrobić, ale niektórzy mają koło 50ciu a to już problem nie mówiąc o GSW, którzy już mają blisko 100 😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tecu napisał:

Jakaś aktualizacja składów? Bo nie wiem jak z moim salary a przy konieczności odrabiania meczów to ban może być problemem 😀

Te poniżej 750 meczów i out z ligi jest wciąż aktualne? Bo ja mam niedogranych 32 mecze, więc powinienem się wyrobić, ale niektórzy mają koło 50ciu a to już problem nie mówiąc o GSW, którzy już mają blisko 100 😐

Glosowanie bylo dosc jednostronne z tymi slotami. Czemu mialoby byc nieaktualne? Rozegranie 750 slotow na 820 mozliwych to nie jest zadna wygorowana granica nawet mimo kontuzji. Dla mnie to nawet ta granica powinna byc wieksza, bo jednak niedograne sloty przez inne druzyny za bardzo wplywaja na koncowa sytuacje w tabeli. Tak trudno miec jeden slot w druzynie do rotowania pobraniami z FA? Bez przesady. Zeby dograc 750 slotow bez wzgledu jaka sytuacja by nie byla w druzynie wystarczy minimum aktywnosci. minimum. 

Zreszta tylko GSW jako jedyne jawnie olewa. Przez pierwszy miesiac miało nawet 2 miejsca wolne w rosterze. Nie zrobilo zadnych ruchow przez caly sezon, Kawhi Leonard czesto przesiadywał na benchu nawet w dniu meczowym. Niestety jawna olewka od początku sezonu. 

Reszta zlej sytuacji nie ma, najgorsza druzyna poza GSW pod wzgledem ilosci rozegranych meczow ma ich rozegranych o 60 wiecej, a dograc sloty jak sie ma na typ etapie po 470 rozegranych to nie jest wielki problem. Wystarczy raz na tydzien na pare minut przysiasc.

Uwazam ze nie ma powodow do paniki. Zazwyczaj sloty Ci co chca przeciez nadrabiają w koncowce sezonu a nie w srodku.

A sklady na excelu powinny byc aktualne.

Niemniej apeluje o aktywnosc w zapełnianiu slotów :). pickow sie tu nie przyznaje za im niższe miejsca w tabeli, wiec tankowania takiego jak w prawdziwym NBA tu nie ma. Picki sie przyznaje tylko za osiągniecia graczy o najwyzszych pensjach. Im bardziej jakas gwiazda zawodzi, tym szansa na wyzszy pick.

składy staram sie aktualizowac co 2 tygodnie. niestety czasem cos umknie. jak np. to, ze Indiana Pacers przekroczyla salary o 4$ dolary pobraniem Tyusa Jonesa z 19 stycznia.

Takze ban na ruchy z FA na miesiąc @RonnieArtestics, bardzo mi przykro :)

 

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuję, bo działam, zawsze mogę pod koniec sezonu znowu porotowac. 

Bardziej chodziło mi o to by przestrzec innych, tych którzy mają już po 50 meczów straty, bo mogą się nie wyrobić.

A GSW to już chyba odpuściło, szkoda, bo to mistrz sprzed dwóch lat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bulek napisał:

@cvbe, Griffina to ja bym wywalił na FA, nie te salary za rok, nie te możliwości :)

Nah, w przyszłym roku wraca wypoczęty i bez Drummonda - muszę go przetrzymać :) A że 5 moich najdroższych graczy więcej nie gra niż gra to jak tu napełniać sloty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Młodziaki do zbycia czyli:

NAW 

Bazley 

Smailagic 

Walker 

Martin 

Za kogoś z niskim salary za rok, może być starszy, najchętniej oddam 2,3 za jednego lepszego a dokładniej z lepszymi perspektywami na przyszły rok. 

Ewentualnie za pick w tym lub przyszłym roku. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

54 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Lol, serio? @Tizz po tobie się nie spodziewałem takich prezentów jak J Brown za frytki. 


e tam, Allen ma ledwie 21 lat i  jestem pewny, ze w roto bedzie lepszy od Browna moze nie od razu juz w przyszlym roku ale mysle ze spokojnie w kolejnych.

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przepis o konieczności rozegrania >750 meczów jest wciąż aktualny? Bo w przypadku nie dokończenia sezonu, możemy rozwiązać już ligę. 

Wiem, że teoretycznie mogą być jeszcze jakieś mecze, choć nie sądzę, ale może warto już się zastanowić co w przypadku zakończenia sezonu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2020 o 21:38, Tecu napisał:

Przepis o konieczności rozegrania >750 meczów jest wciąż aktualny? Bo w przypadku nie dokończenia sezonu, możemy rozwiązać już ligę. 

Wiem, że teoretycznie mogą być jeszcze jakieś mecze, choć nie sądzę, ale może warto już się zastanowić co w przypadku zakończenia sezonu? 

Nie, no 750 meczy można puścić w eter, a do każdego uczestnika podchodzić indywidualnie.

Sam nie wiem, jaką decyzję podjąć teraz. Czekam na decyzję jaka będzie w drzewku i myślę, że podobnie będzie można wprowadzić tutaj. Total+średnia? Nawet nie wiem jak na to patrzeć :)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Narazie musimy czekać. Wiadomo, że Marc Cuban i spółka robią wszystko żeby sezon wznowić. Nie będzie łatwo, ale ciągle mam nadzieję, że wróci granie, choć trudno być optymistą. Na przeszkodzie stoi choćby stan prawny USA, część gubernatorów poluzuje restrykcje w swoich stanach szybciej, a w części lockdown będzie trwał dłużej i tam koszykarze do treningów wrócą później. 

Wiadomo, że ligi fantasy z portalu szóstego gracza zostaną zakończone. Tam przyjęli rozwiązanie, że punkty na koniec to średnia z punktów liczonych po Totals i Averages na dzień wstrzymania sezonu. Sprawiedliwego rozwiązania nie ma i nie będzie, ale zawsze można znaleźć rozwiązanie najmniej niesprawiedliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.