Skocz do zawartości
wilson44

[Liga Roto Dynasty] sezon 2019/2020

Rekomendowane odpowiedzi

serio Mikal Briges ma 19S salary a np. taki Winslow po takim sezonie jedyne 10S?

Cousins 53.00 to taak jakby grał cały sezon, na pewno to dobrze policzone wszystko bo jesli tak to ten system jest gorszy niz pprzedni :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co do Cousinsa - tutaj jeśli to Ty jesteś jego posiadaczem, to miałeś neistety pecha. Z regulaminu wynika, że koszykarz, ktory nie przekroczył liczby 30 meczów w sezonie zachowuje pensję z poprzedniego razy współczynik w przypadku Cousinsa 0.9. A Cousins w zeszłym sezonie zagrał 30 meczów, więc trzeba mu policzyć pensję z sezonu 17/18 jak jeszcze grał w Pelicans. Jakby zagrał  jeszcze  jeden mecz więcej  w Warriorsach to teraz miałby pensję 37$ :)

Co do Mikala Bridgesa. Ceny są brane z https://basketballmonster.com/PlayerRankings.aspx i z rankingu wynika, że Mikal Bridges był 105 graczem fantasy. 1.7 steala per game pewnie zdecydowało, jednym zawodnikiem w sumie można było ugrać kilka punktów w tej kategorii jak nie kilkanaście :) Tutaj screen:

Untitled.png

Edytowane przez wilson44

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Offtop jakby bylo miejsce chetnie dolacze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie oddam Teague i Kyle andersona - cena śmieszna, byle tanio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cp3 + Bruce Brown do mnie, White + Okobo do Qooniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, evitacre napisał:

Cp3 + Bruce Brown do mnie, White + Okobo do Qooniu

Ach ta summer league 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Tecu napisał:

Ach ta summer league 😀

Haha mistrz ciętej riposty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie do wyjęcia wszyscy poza Porterem, Oladipo, Brogdonem i może Kuzmą. Jestem otwarty na przyjęcie graczy z większym salary, o ile oczywiście będzie mi się to opłacać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozważę oddanie czwartego wyboru w drafcie za dalsze wybory w drafcie lub/i młodych zawodników. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.07.2019 o 16:33, wilson44 napisał:

Co do Cousinsa - tutaj jeśli to Ty jesteś jego posiadaczem, to miałeś neistety pecha. Z regulaminu wynika, że koszykarz, ktory nie przekroczył liczby 30 meczów w sezonie zachowuje pensję z poprzedniego razy współczynik w przypadku Cousinsa 0.9. A Cousins w zeszłym sezonie zagrał 30 meczów, więc trzeba mu policzyć pensję z sezonu 17/18 jak jeszcze grał w Pelicans. Jakby zagrał  jeszcze  jeden mecz więcej  w Warriorsach to teraz miałby pensję 37$ :)

serio bez sensu, co to jest 3 gier w takim kontekscie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ja pisałem regulamin :)

faktycznie trochę bez sensu brać jego cenę z sezonu jak kręcił super staty w Pelikans, ale tak mi wyszło, nawet z Bulkiem to konsultowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież w każdej lidze na tym forum tak jest, nie wiem który sezon gram ale z 5 razy byłem już tym poszkodowany - reguła to reguła ;) Inaczej gdyby ktoś nie zagrał żadnego meczu w sezonie (np. Durant w przyszłym) to miałby sezon później pensję 3 (czy też 15 w FBXach). Durant za 3$? :) I tak już się opłaca mieć kontuzjowanych do tankowania, co za dużo to niezdrowo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Durant będzie miał pensję z sezonu 18/19 x współczynnik 0,7 ;) czyli na oko jakies 45$ :D

Edytowane przez wilson44

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, wilson44 napisał:

Durant będzie miał pensję z sezonu 18/19 x współczynnik 0,7 ;) czyli 45$ :D

No i to i tak bardzo mało jak na niego, nie ma potrzeby robienia z tego 3$ bo to by dało O WIELE za dużą przewagę ownerowi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo, raz ten system obniżania jest opłacalny, a raz nie, idealnego nie ma, gdybyśmy chcieli coś znaleźć bardziej odzwierciedlającego rzeczywistość, byśmy musieli co miesiąc aktualizować $, a i to byłoby mało, bo w końcu by wyszło na to, że każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie, t.j. zmiana klubu, co za tym idzie zmiana ilości minut na parkiecie czy poziomu konkurencji.

Taką drogą byśmy doszli do matematyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trade:

Do Bulls: Bruno Caboclo

Do Nuggets: Frank Kaminsky

@El chapo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miało być 30 ale mniejsza

powinno być cos na zasadzie jesli sc z sezonu poprzedniego gdzie był bestią to pomniejszone o iloczyn jego gier z obecnego czyli przy 30 to jest jakies 0,4 i tyle. wszędzie ten system kuleje nie tylko w tej lidze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi