Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2019/2020


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, bulek napisał:

Plus pick. 

Gościa który jest 4ty i własnie się wzmocnił Oubre. Deal breaker faktycznie. Przy tym co napisałeś wcześniej - że oceniasz tu i teraz - każdy deal gdzie jest pick to dla mnie veto. 

 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, evitacre napisał:

Gościa który jest 4ty i własnie się wzmocnił Oubre. Deal breaker faktycznie. Przy tym co napisałeś wcześniej - że oceniasz tu i teraz - każdy deal gdzie jest pick to dla mnie veto. 

Może dla Ciebie, ale nie dla mnie, pick może niski, ale zmienia obraz rzeczy.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bulek napisał:

Może dla Ciebie, ale nie dla mnie, pick może niski, ale zmienia obraz rzeczy.

Właśnie.  Pick który będzie graczem który po miesiącu wyląduje na FA. W momencie kiedy jest magiczny pick to jest ok, kiedy jest to gracz to oceniasz "tu i teraz". Bzdura. I znowu wracamy do punktu wyjścia - pozwól managerom dokonywać tej oceny, a nie tylko Twoje widzimisię.  

Kemba Walker to stud, puściłeś go za Oubre top 100 na ten moment i Annunoby który ma TS% na poziomie 67% - średnia ligowa 56%! Gdzie gość który dostał Kembę dostał jeszcze pick 8 tego draftu! Kemba ma value 0.82, Oubre + fluki Annunoby = 0.47. Zgłaszam veto bo ta wymiany jest totalnie nierówna z uwagi na samo value, nie wspominając o dodaniu gracza który był wysokim pickiem w tym drafcie. 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tecu napisał:

Kto twierdzi, że zyskał oddający Kembę? 

No własnie ja też tego nie ogarniam. W lidze do której @buleksię odniósł byłoby veto przed północą z uwagi na zbyt dużą dysproporcję w wartości na moment transakcji, nie uwzględniają fluki TS% annunobiego 

 

30 minut temu, bulek napisał:

No to jest zaiste ciekawe, że jedni twierdzą, że zyskuje ten, który pozyskał Kembę, a drudzy, że odwrotnie :)

Wymiana nie była równa... ale w którą stronę?

 ??? wiesz że to jest matematyka w tym przypadka, co nie ? tam nie musisz zgadywać, musisz jedynie ogarnąć czy 2 to więcej niż 1

Zeby zablokować mój deal z Qooniu miałeś sprzeciw 2 osób (w tym siebie), przy Kembie masz mój i jak rozumiem Tecu ma wątpliwości. To jak będzie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie się upierał, że to on traci... choć to normalne, że ten kto bierze udział w wymianie celowo zaniża swój zysk. Dodatkowo kierowałem się ninją, choć fakt, spojrzałem tylko na różnice sumowe, a nie na to, co ten deal daje danemu zespołowi. Jeszcze dodatkowo Wilson mnie zmylił.

Pewnie gdybym dogłębnie to zanalizował byłbym na nie z uwagi na Hayesa. Bez niego bym to na pewno puścił. Ale też spójrzmy na wiek - Kemba ma 29 lat, Oubre 23 i idzie w górę, OG już w ogóle. 

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bulek napisał:

Pewnie gdybym dogłębnie to zanalizował byłbym na nie z uwagi na Hayesa. Bez niego bym to na pewno puścił. Ale też spójrzmy na wiek - Kemba ma 29 lat, Oubre 23 i idzie w górę, OG już w ogóle. 

Cam Red ma 20 i już dostaje regularne 20 minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, evitacre napisał:

Cam Red ma 20 i już dostaje regularne 20 minut :)

bo Hawks to jeden wielki szpital? Huerter mogl chwile pograc dluzej to juz minuty Reddisha lecialy w dol. Inny rookas, Hunter zaczyna grac po 35 minut ze wzgledy na sytuacje i polityke klubu, wiec te 20 minut dla Reddisha specjalnie super nie wylada ;)  Zreszta klub jasno daje do zrozumienia, ze bedzie ogrywanie mlodych, wiec tak, Reddish bedzie gral, ale i tak kazdy widzi jak beznadziejnie wykorzystuje ten czas, jeszcze chwila i zacznie rzucac ponizej 20% z gry :) notka przy Reddishu w Yahoo: "Reddish is one of the worst offensive players in the league right now". Right Now . CO bedzie potem? Co bedzie za rok, za 4, za 5? Nikt nie ma wiedzy, ale poki co gosc gra wielkie gowno, a taki Saric z Bogdanem akutalnie wygladaja jak młodzi Bogowie i jeden z najgorszych graczy w lidze Reddish mialby isc za ta dwojke? Będa jakies objawy, ze Reddish moze zaczac cos znaczyc to sobie zrobicie ten deal i nikt sie nie przyjebie. Na ten moment wyglada to paskudnie.

Deal OG i Oubre za Kembe i Haysa nawet 1 procenta moich watpliwosci nie wzbudzil, bo byl ladnie argumentowany, mozna sie nie zgadzac z arguemntami, ale przynajmniej jest ich sporo i maja sens jak chocby salary Anunobiego (3$) dzieki czemu Mikowal moze je sobie dowolnie zagospodarowac jakas wymianka czy czymkolwiek. 

Ja to bym sie wstydzil wyjsc z takim dealem Reddish za Saricia i Bogdana, a jeszcze 3 dni go bronic ? :) poddalbym sie po 5 minutach. To nic osobistego, po prostu nie rozumiem tego.

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2019 o 12:47, wilson44 napisał:

bo Hawks to jeden wielki szpital? Huerter mogl chwile pograc dluzej to juz minuty Reddisha lecialy w dol. Inny rookas, Hunter zaczyna grac po 35 minut ze wzgledy na sytuacje i polityke klubu, wiec te 20 minut dla Reddisha specjalnie super nie wylada ;)  Zreszta klub jasno daje do zrozumienia, ze bedzie ogrywanie mlodych, wiec tak, Reddish bedzie gral, ale i tak kazdy widzi jak beznadziejnie wykorzystuje ten czas, jeszcze chwila i zacznie rzucac ponizej 20% z gry :) 

1. Grywa po 30 odkąd jest szpital, grywał po 20, nie manipuluj :)

2. I co z tego że tak rzuca ? przecież to 19 latek ? 

W dniu 15.11.2019 o 12:47, wilson44 napisał:

notka przy Reddishu w Yahoo: "Reddish is one of the worst offensive players in the league right now". Right Now . CO bedzie potem? 
 

3. notka przy Hays'ie " .. is going to be a very good player in the future". Tylko, co z tego że tak tam piszą ? :) 

W dniu 15.11.2019 o 12:47, wilson44 napisał:

Co bedzie za rok, za 4, za 5? Nikt nie ma wiedzy, ale poki co gosc gra wielkie gowno, a taki Saric z Bogdanem akutalnie wygladaja jak młodzi Bogowie i jeden z najgorszych graczy w lidze Reddish mialby isc za ta dwojke? Będa jakies objawy, ze Reddish moze zaczac cos znaczyc to sobie zrobicie ten deal i nikt sie nie przyjebie. Na ten moment wyglada to paskudnie.

4. młodzi bogowie - top 95 i top 103 tego sezonu, ocena potencjału gracza uważanego za top prospekt - nie Twoja rola, managera który zarządza swoją drużyną

W dniu 15.11.2019 o 12:47, wilson44 napisał:

Deal OG i Oubre za Kembe i Haysa nawet 1 procenta moich watpliwosci nie wzbudzil, bo byl ladnie argumentowany, mozna sie nie zgadzac z arguemntami, ale przynajmniej jest ich sporo i maja sens jak chocby salary Anunobiego (3$) dzieki czemu Mikowal moze je sobie dowolnie zagospodarowac jakas wymianka czy czymkolwiek. 

 5. Wyboldowana część - Hmm, 2 x większe value, fluki staty OG łatwe do wychwycenia + do tego 2 x większego value top 8 tego draftu. nawet 1% Twoich wątpliwości ? No nikt nie jest doskonały :) 

Oczywiście @RonnieArtestics to moje veto wcześniej było przekorne. Jak się tak umówiliście to deal przechodzi pomimo że wg mnie jest mega nierówny. Generalnie ja tego prawa do robienia wymian właśnie bronię :)

W dniu 15.11.2019 o 12:47, wilson44 napisał:

Ja to bym się wstydził wyjść z takim deal'em Reddish za Saricia i Bogdana, a jeszcze 3 dni go bronic ? :) poddałbym się po 5 minutach. To nic osobistego, po prostu nie rozumiem tego.

6. Ja bym się wstydził argumentować obalenie tej wymiany posługując się value za ten sezon, każdy ma swoje demony :)

Nie rozumiesz ? Argumenty jakie usłyszałem:

- value niższe niż sarica /bogdanowica - liga sezonowa, dynasty, gdzie wartość ma wirtualny pick i młodzież - odniesienie do value i teksty że oceniasz na "tu i teraz"- imo niedorzeczne

- Twoim zdaniem i Bulka zdaniem z Redisha nic nie będzie - co to ma do rzeczy ? Dlaczego wy oceniacie a nie strony wymiany ?  

- Bulek piszący że przy wymianie Oubre za M Porter Jr  pick 18-20 zmienia wszystko - czyli totalna niewiadoma z końca draftu (przykładowy carsen edwards ?????) - no litości. Tamten deal jest przykładem dokładnie takiej wymiany jak ta o której rozmawiamy 

- z drugiej strony manager zyskał cap więc deal w którym oddał 2 razy większe value opatrzone top 8 pickiem (powyżej top 18-20...) za top 80 i fluki staty nie budzi cienia wątpliwości...

Nie bronię tej wymiany, bronię prawa managerów do robienia wymian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, evitacre napisał:

- value niższe niż sarica /bogdanowica - liga sezonowa, dynasty, gdzie wartość ma wirtualny pick i młodzież - odniesienie do value i teksty że oceniasz na "tu i teraz"- imo niedorzeczne

- Twoim zdaniem i Bulka zdaniem z Redisha nic nie będzie - co to ma do rzeczy ? Dlaczego wy oceniacie a nie strony wymiany ?  

- Bulek piszący że przy wymianie Oubre za M Porter Jr  pick 18-20 zmienia wszystko - czyli totalna niewiadoma z końca draftu (przykładowy carsen edwards ?????) - no litości. Tamten deal jest przykładem dokładnie takiej wymiany jak ta o której rozmawiamy 

- z drugiej strony manager zyskał cap więc deal w którym oddał 2 razy większe value opatrzone top 8 pickiem (powyżej top 18-20...) za top 80 i fluki staty nie budzi cienia wątpliwości...

Nie bronię tej wymiany, bronię prawa managerów do robienia wymian. 

1. Nie pisałem, że z Reddisha nic nie będzie. Nie manipuluj faktami :)

2. Bogdan to jest jeden z najbardziej inteligentnych graczy NBA. Widzę w nim Rubio o lepszym rzucie. Potrzebuje tylko minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blackmagic

ban na pobieranie na miesiąc za przekroczenie salary pobraniem McGee.

 

to samo @Benon za pobranie Tadeusza Younga


składy powinny byc aktualne na Excelu

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BVi3dewGqdqY_sE3BXQOp4SZMY2U9pnrhIZbhIhG1NE/edit#gid=266377619

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, wilson44 napisał:

ban na pobieranie na miesiąc za przekroczenie salary pobraniem McGee

Ten ban to już się powinien kończyć zaraz xd a wszystkie transakcje gracza po nim cofnięte. No ale pewnie nikt nie będzie już marudził (mi to obojętne z moim miejscem w tabeli) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym tylko byl pobrany justin holiday i ish smith przedwczoraj.

wiec tylko Justin w sumie grał nielegalnie. jego tez wywale razem z Ish Smithem, a przywroce Pattersona i TYusa jonesa. tak chyba bedzie sprawiedliwie i guess.

@El chapo ban zdjety jako, ze juz minal miesiac.

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.