Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2019/2020


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w skrocie moge... 

Od poczatku sezonu chcialem wymienic Kembe. Potem okazalo sie ze mam spore braki na pozycjach SF i PF a sytuacje pogorszylo zawieszenie Collinsa i kontuzja Simmonsa. Zaczelo brakowac statsow defensywnych. 

Ogloszenie ze Kemba jest na sprzedaz bylk dlugo widoczne na trading block i chyba pisalem tez o tym na forum. Fakt ze sam aktywnie nie szukalem wymiany ale Ronnie sie zglosil i zaczelismy negocjacje.

Anunoby na moment wymiany mial ta sama wartosc co Kemba ale ma salary tylko 3$ wiec zaczelismy kombiniwac i wyszlo jak wyszło. W Oubre wierze ze bedzie gral dobrze i ze jeszcze lepsze czasy przed nim. Osman to raczej dodatek ale moze okazac sie przydatny. 

Hayes to prospekt i moj steal z draftu ale nie chcialo mi sie czekac na jego rozwoj. Wiem ze o to chodzi w dynasty ale w tym sezonie z takim skladem jaki mialem na poczatku liczylem na walke o podium a okazalk sie ze o to w fakim skladzie i bez Collinsa moze bgc bardzo trudbo wiec postanowilem poszerzyc rotacjei zaoszczedzic troche $ co da mi wiecej mozliwosci w pobraniach FAsow i waiverow czego nie mialem przed wymiana bo mialem tylko 1$ wolny w salary. Takie pobrania moga byc duzym wzmocnieniem a i da szanse na pozyskanie kogos wartosciowego na przyszly rok. 

Teraz mam szerszy sklad, mam kim grac na pozycjach SF i PF, zyskalem duzo statsow defensywnych i zyskalem 24$ miejsca w salary. 

Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze jakbym poszukal to moze znalazlbym lepsza oferte ale nie zaluje swojego ruchu. Moglem sprobowac wziac Bridges'a albo Culvera zamiast Osmana ale z Ronniem trudno sie negocjuje.

Czy wymiana okaze sie dla mnie korzystna i po powrocie Simmonsa i Collinsa powalcze o podium, czas pokaze ale nie uwazam zeby byla to jakas bardzo nierowna wymiana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wilson44 napisał:

Reddish ma na ten moment value -0.73 grajac srogie minuty i jest aktualnie 314 grajkiem fantasy, nie wiem czy jest ktoś gorszy. Obstawiam, ze nie ma nikogo gorszego. Juz lepiej wystawiac gracza widmo, ktory wszedzie da zero niz Reddisha. 

Ja odkad gram w fantasy nie widzialem glupszego i mniej logicznego dealu. Jak ktos szuka prospektow to nie oddaje bogdana w wieku 25 lat, wchodzacego w swoj najlepszy okres gry, ktory juz teraz gra super a po kontuzji Foxa bedzie produkował az miło. Po sezonie bedzie wolnym agentem i dostanie fajna role w nowym zespole. I jeszcze Saric, ktory w koncu odnalazl swoje miejsce w Suns i gra solidnie. Prime dla koszykarzy to 27 plus. Obaj oni sa przed primem albo w niego wchodzą i maja spora wartosc rynkowa. To sa gracze na 5 lat solidnej gry. Zaloze sie, ze kazdy GM zmontowalby paczke duzo lepszych prospektow niz jakis zje***y Reddish.

A jak ktos szuka prospectow to tym bardziej nie bierze Millsa. Gdzie logika z tym MIlssem? Jakby GSW szukalo dealu na tu i teraz to by nie bralo Millsa tylko trzymalo Bogdana i Saricia.

Sory, to jest NBA, tu wszyscy sa utalentowani i nie ma zadnej logicznej przeslanki, zeby uwazac Reddisha za jakiegos mega super prospekta, a tym bardziej w specyficznej gierce jaka jest fantasy. 

@wilson44 Rozpocznę tonem w Twoim stylu a później już będziemy normalnie rozmawiać ;)

Ło matko, jak już chcesz vetować wymianę to użyj jakiś ogarniętych argumentów a nie subiektywnych osądów i przypuszczeń!

1. value prospekta po 10 meczach vs ustabilizowany gracz - co Ty tu porównujesz ? Przecież to nie jest liga sezonowa. Ingram na tym etapie miał minus 0,55 , og anunoby minus 0,45, bagley minus 45. Co to ma pokazać oprócz tego że prospekt będzie produkował za 2-3 lata to ja nie wiem.  A to czy ktoś jest czy nie jest zajebistym prospektem to ocenia manager prowadzący drużynę, nie Ty jako komisz. 

Ja odkąd gram w fantasy nie widziałem głupszego i mniej logicznego argumentu przy ocenie wymiany prospekt jak jego value, już abstrahując o próbce 10 meczów czy ile tam ich było.  I było sporo gorszych wymian, witaj w ligach dynastycznych :]

Dlaczego taki wg Ciebie beznadziejny gracz dostaje regularne minuty w drużynie która miała walczyć o playoff's [miała ponieważ wybryk Collinsa pewnie to zniweczył] ?

2. Bogdanowić - skąd pewność że podpisze z kimś innym i dostanie fajną rolę w sezonie ? Dlaczego og annunoby i luke kennard nie biegają u ciebie skoro tak pewnie oceniasz przyszłe ruchy i to co się wydarzy w NBA ? Byli do poprania z FA w zeszłym sezonie. Szklana kula wtedy nie działała ?  Może / powinien / dla jego kariery byłoby lepsze żeby to zrobił, nie wiesz czy to zrobi. Widziałeś że collison zakończy karierę a Mirotic zamiast być zajebistym rolsem w NBA będzie wolał być bogiem w Barcelonie ? Śmiem wątpić.   

To co wiesz to że robił takie sobie staty w beznadziejnej drużynie.  Propsa Qooniu zaproponował przed info o kontuzji foxa dla jasności, czyli wymieniał na tamten moment 2 graczy spoza top 120 jak sprawdzałem. Pewnie po gentlemeńsku nie wycofał się jak go już złożył nawet po info o fox'e.  

3. Odnośnie potencjału Reddisha - jest grupa GM'ów, w tym ja, którzy mają go wysoko bo uważają że będzie zajebisty, tak jak pisał cvbe trzeba poczekać. Nie dobry, tylko zajebisty. @Qooniu musiałby się odnieść dlaczego chciał go pozyskać jako osoba proponująca wymianę.  Zresztą to jest polaryzujący gracz i sporo ekspertów patrząc na czysty skill cały miała go w top 3 draftu, spadł w wiadomych względów. Ja w moim rankingu top 5 miałem goga bitadze - też ktoś na kogo trzeba poczekać. Wstawiłem nawet smutną minkę G'owi który go wybrał pod koniec draftu, myślałem że z waiverów go pobiorę. To oznacza żę kilkanascie wyborów przede mną nikt gogi nie miał tak wysoko. Chyba kilka występów sprawiło że większość z nas wie że będzie zajebisty, kwestia kiedy uwolni się z Pacers / pojawi się wymiana Sabasa/Turnera. 

Zdefiniuj co masz na myśli logiczna przesłanka ? Bo przykładowo dla mnie to jest opinia ludzi którzy śledzą NBA zawodowo, oni mieli o nim cały czas pomimo słabego sezonu w duke dobrą opinię. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Generalnie Ci którzy mnie znają i ze mną grają wiedzą jakie mam zdanie na temat blokowania wymian w ligach dynastycznych. W FBX#3 mieliśmy fajną dyskusję z @cvbena temat dealu w którym szło sporo picków, Isaac, drugi Westbrook [chyba do pobrania u nas! ;)] Jak @Qooniu chce anulować to ja nie mam problemu, wartość Bogdanowić'a po kontuzji Fox'a wzrosła. Jak większość GM'ów uważa że to jest pod veto to oczywiście nie mam z tym najmniejszego problemu. Mam problem że jako komisz sam podejmujesz te decyzje bez konsultacji. Nie Twoją rolą jest oceniać za innych przyszły potencjał graczy. Qooniu nie jest nowicjuszem, wgrał tą ligę. Jak spierdoli to się nauczy. Tak jak ja nie wybierając Trae tylko Wendel'a Cartera :) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, evitacre napisał:

@wilson44 Rozpocznę tonem w Twoim stylu a później już będziemy normalnie rozmawiać ;)

Ło matko, jak już chcesz vetować wymianę to użyj jakiś ogarniętych argumentów a nie subiektywnych osądów i przypuszczeń!

1. value prospekta po 10 meczach vs ustabilizowany gracz - co Ty tu porównujesz ? Przecież to nie jest liga sezonowa. Ingram na tym etapie miał minus 0,55 , og anunoby minus 0,45, bagley minus 45. Co to ma pokazać oprócz tego że prospekt będzie produkował za 2-3 lata to ja nie wiem.  A to czy ktoś jest czy nie jest zajebistym prospektem to ocenia manager prowadzący drużynę, nie Ty jako komisz. 

Ja odkąd gram w fantasy nie widziałem głupszego i mniej logicznego argumentu przy ocenie wymiany prospekt jak jego value, już abstrahując o próbce 10 meczów czy ile tam ich było.  I było sporo gorszych wymian, witaj w ligach dynastycznych :]

Dlaczego taki wg Ciebie beznadziejny gracz dostaje regularne minuty w drużynie która miała walczyć o playoff's [miała ponieważ wybryk Collinsa pewnie to zniweczył] ?

2. Bogdanowić - skąd pewność że podpisze z kimś innym i dostanie fajną rolę w sezonie ? Dlaczego og annunoby i luke kennard nie biegają u ciebie skoro tak pewnie oceniasz przyszłe ruchy i to co się wydarzy w NBA ? Byli do poprania z FA w zeszłym sezonie. Szklana kula wtedy nie działała ?  Może / powinien / dla jego kariery byłoby lepsze żeby to zrobił, nie wiesz czy to zrobi. Widziałeś że collison zakończy karierę a Mirotic zamiast być zajebistym rolsem w NBA będzie wolał być bogiem w Barcelonie ? Śmiem wątpić.   

To co wiesz to że robił takie sobie staty w beznadziejnej drużynie.  Propsa Qooniu zaproponował przed info o kontuzji foxa dla jasności, czyli wymieniał na tamten moment 2 graczy spoza top 120 jak sprawdzałem. Pewnie po gentlemeńsku nie wycofał się jak go już złożył nawet po info o fox'e.  

3. Odnośnie potencjału Reddisha - jest grupa GM'ów, w tym ja, którzy mają go wysoko bo uważają że będzie zajebisty, tak jak pisał cvbe trzeba poczekać. Nie dobry, tylko zajebisty. @Qooniu musiałby się odnieść dlaczego chciał go pozyskać jako osoba proponująca wymianę.  Zresztą to jest polaryzujący gracz i sporo ekspertów patrząc na czysty skill cały miała go w top 3 draftu, spadł w wiadomych względów. Ja w moim rankingu top 5 miałem goga bitadze - też ktoś na kogo trzeba poczekać. Wstawiłem nawet smutną minkę G'owi który go wybrał pod koniec draftu, myślałem że z waiverów go pobiorę. To oznacza żę kilkanascie wyborów przede mną nikt gogi nie miał tak wysoko. Chyba kilka występów sprawiło że większość z nas wie że będzie zajebisty, kwestia kiedy uwolni się z Pacers / pojawi się wymiana Sabasa/Turnera. 

Zdefiniuj co masz na myśli logiczna przesłanka ? Bo przykładowo dla mnie to jest opinia ludzi którzy śledzą NBA zawodowo, oni mieli o nim cały czas pomimo słabego sezonu w duke dobrą opinię. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Generalnie Ci którzy mnie znają i ze mną grają wiedzą jakie mam zdanie na temat blokowania wymian w ligach dynastycznych. W FBX#3 mieliśmy fajną dyskusję z @cvbena temat dealu w którym szło sporo picków, Isaac, drugi Westbrook [chyba do pobrania u nas! ;)] Jak @Qooniu chce anulować to ja nie mam problemu, wartość Bogdanowić'a po kontuzji Fox'a wzrosła. Jak większość GM'ów uważa że to jest pod veto to oczywiście nie mam z tym najmniejszego problemu. Mam problem że jako komisz sam podejmujesz te decyzje bez konsultacji. Nie Twoją rolą jest oceniać za innych przyszły potencjał graczy. Qooniu nie jest nowicjuszem, wgrał tą ligę. Jak spierdoli to się nauczy. Tak jak ja nie wybierając Trae tylko Wendel'a Cartera :) 

ja sam nie podjalbym takiej decyzji bez konsultacji z @bulek. nikt z nas nie mial nawet 1% watpliwosci, zeby ta wymiane zablokowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jebe, nie chce mi się naprawdę tłumaczyć czemu zaproponowałem tę wymianę (tak, to ja wyszedłem z propozycją do Evity). Chcecie wetujcie.

 

Pamiętam jak zostałem zje***y że oddaje Beala za bezcen parę lat temu, co sobie wyobrażam, że się nie znam. Skończyło się tak że to przy Golden State jest gwiazdka za mistrzostwo, no ale wiadomo, wiecie lepiej.

 

@Edit, a, ten cały Bogdanović to scrub, mark my words. Już bardziej bolało mnie oddawanie Saricia w tym dealu ;)

Edytowane przez Qooniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że veto to element ligi. Spójrzmy na keeper#1, tam już niejedno veto poszło w tym sezonie i każdy to akceptuje. Proponuję zrobić to samo.

Dla mnie to jest wymiana dwóch solidnych graczy roto za jedną niewiadomą. Nikt z nas nie jest raczej jasnowidzem, argumenty o Collisonie, szukającym Boga w zakonie, czy Miroticiu, który jest nim w Barcelonie o tyle z sufitu, gdyż my musimy oceniać wymianę, jak wygląda na tu i teraz, bez zagłębiania się w Reddisha 10 lat póżniej, bo nikt tego nie wie, czy będzie all starem NBA, czy Zenitu Skt. Petersburg. Opieramy się na tym, co widoczne, jednak z pewną bazą prognozy na rozwój gracza. Bogdan kilka razy pokazał, że bez Foxa lub Hielda, może nie będzie Donciciem tej ligi, ale Brogdonem na pewno. Już pierwszy mecz bez Foxa pokazał, że to nie Joseph zyska najwięcej (co było łatwe do przewidzenia), tylko Bogdanovic. On potrzebuje tylko wyrwania się spod szponów tej ligi, bo może być kimś wiecej niż rywalem Lou Williamsa na 6th-mana. Reddish na razie nie daje mi takich sygnałów, bym taką opinię mógł głosić. Czy da kiedykolwiek i nie skończy niczym Fredette w Europie, tego nie wiemy.

Saricia i Millsa omijam. Saric jest solidnym dodatkiem do Bogdana, a Mills graczem na tu i teraz, który do Reddisha nie pasuje ani pod kątem przyszłości, ani pod kątem teraźniejszości (FG%).

Wilson podjął się roli komisha i pełni tą funkcję z powodzeniem. Taka jest ta rola, że czasem trzeba podejmować trudne decyzje. Czasem słuszne, czasem nie - ale trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z nas nie ma wiedzy czy jakis grajek odpali za kilka lat czy nie. Z 10 pickow z ostatnich 10 sezonow tylko CJ McColum oceniajac po latach bylby warty wymiany za Bogdana i Saricia. Czy moze Austin Rivers, Mikal Bridges, czy Thon Maker? A moze Elfrid Payton, czy JImmy Fredette? Tak samo jak ja gowno wiem, czy Reddish odpali tak samo i Wy nie macie pojecia kim bedzie Reddish za X lat. Mozna oceniac wiec na podstawie tego co tu i teraz dodatkowo sugerujac sie statstyka wyborow w przeszlosci w kontekscie specyficznej gierki jaka jest fantasy. Z tego powodu tez to duzo wieksza szansa, ze Reddish bedzie ogorkiem w fantasy niz gosciem na top60. Jak kazdy spojrzy na drafty w przeszlosci to widzi jak na dloni mase pomyłek najlepszysch scoutów NBA. Frank Kaminsky, Hezonja, Mudiay, Stanley Johnson to top10 draftu z jednego roku. Wiec jezeli profesjonalne sztaby NBA nie maja pojecia jak sie potoczy kariera i rozwoj danego grajka to czemu amatorzy na forum NBA maja miec pojecie kim bedzie Reddish siedzac zza biurkiem komputera? Nikt nie ma pojecia. 

Wiec jaki sens ma oddawania dwoch solidnych grajkow ktorzy solidnie punktuja w fantasy tylko po to zeby czekac kilka lat by dowiedziec sie czy Reddish bedzie tym wybrancem losu, ktory sprawdzi sie w fantasy? Czy moze jednak znow okaze sie kolejnym grajkiem, ktory w tej specyficznej gierce okaze sie niewiele znaczycym elementem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bulek napisał:

Ja uważam, że veto to element ligi. Spójrzmy na keeper#1, tam już niejedno veto poszło w tym sezonie i każdy to akceptuje. Proponuję zrobić to samo.

Dla mnie to jest wymiana dwóch solidnych graczy roto za jedną niewiadomą. Nikt z nas nie jest raczej jasnowidzem, argumenty o Collisonie, szukającym Boga w zakonie, czy Miroticiu, który jest nim w Barcelonie o tyle z sufitu, gdyż my musimy oceniać wymianę, jak wygląda na tu i teraz, bez zagłębiania się w Reddisha 10 lat póżniej, bo nikt tego nie wie, czy będzie all starem NBA, czy Zenitu Skt. Petersburg. Opieramy się na tym, co widoczne, jednak z pewną bazą prognozy na rozwój gracza. Bogdan kilka razy pokazał, że bez Foxa lub Hielda, może nie będzie Donciciem tej ligi, ale Brogdonem na pewno. Już pierwszy mecz bez Foxa pokazał, że to nie Joseph zyska najwięcej (co było łatwe do przewidzenia), tylko Bogdanovic. On potrzebuje tylko wyrwania się spod szponów tej ligi, bo może być kimś wiecej niż rywalem Lou Williamsa na 6th-mana. Reddish na razie nie daje mi takich sygnałów, bym taką opinię mógł głosić. Czy da kiedykolwiek i nie skończy niczym Fredette w Europie, tego nie wiemy.

Saricia i Millsa omijam. Saric jest solidnym dodatkiem do Bogdana, a Mills graczem na tu i teraz, który do Reddisha nie pasuje ani pod kątem przyszłości, ani pod kątem teraźniejszości (FG%).

Wilson podjął się roli komisha i pełni tą funkcję z powodzeniem. Taka jest ta rola, że czasem trzeba podejmować trudne decyzje. Czasem słuszne, czasem nie - ale trzeba.

1. To jest dynasty, nie keeper.  

2. Bodganowic po 3 zajebistych meczach (fox nie jest out for season) ma value równe, zero, brogdon 0,6. bądźmy poważni, to był przed kontuzją top 120 gracz ligi, w poprzednim sezonie 125.

3. Ocenić wymianę w lidze dynasty na tu i teraz a nie za 10 lat ??? D-Y-N-A-S-T-Y, jak chcesz prospekt to go bierzesz za coś co wg Ciebie jest fair value, jak się przeliczysz to żyjesz z konsekwencjami, przecież takie podejście zablokuje możliwość jakichkolwiek wymian prospekt <> ukształtowany gracz, przecież wiadomo że Qooniu nie chce Redisha na tu i teraz. 

I bez urazy, co mnie obchodzi czy Ty cenisz Redisha czy nie ? Nie Ty zarządzasz GSW tylko Qooniu, on dokonuje wymiany. Ty draftowałeś w kilku ligach Camerona Johnsona, ok grajka dla mnie top 30,  ja bym go z FA pobierał a nie marnował pick.  Nie wtryniam Ci się w Twoje wybory draftowe i nie mówię jak masz prospekt ocenić. Nie wymieniamy Nunn'a który był niewybranym w drafcie graczem który ma kosmiczny usg% w Heat który pewnie zejdzie na ziemię im dalej w sezon tylko goscia ktory był top 10 draftu a talent wise top 3 draftu. Nie za top 50 ligi tylko za gościa który to top 50 może przez 3 tygodnie zrobi zanim wróci na poziom 120. A wymianę robią goscie którzy wygrali tę ligę więc pewien poziom kompetencji możemy założyć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qooniu napisał:

Zaakceptowałem, dopiero teraz zobaczyłem że Wilson prowadzi Lakers. W końcu jakiś logiczny argument za vetem ;)

LOOOL. To jest bezpodstawne rzucanie oskarzen, bo jak mowilem, nie wetowalbym takiego dealu jakby choc w 1% przeciwny byl @bulek . Kazdy z nas uznal w sekunde taki deal za absurdalny. Takze wypraszam sobie i prosze mnie nie obrazac. Bo rownie dobrze ja cos moge insynuoowac, ze ten deal to jakis układ.

Jezeli jedenastu GMów uwaza ten deal za zgodny z duchem gry to dla mnie spoko. Niech sobie wtedy przejdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wilson44 napisał:

Wiec jezeli profesjonalne sztaby NBA nie maja pojecia jak sie potoczy kariera i rozwoj danego grajka to czemu amatorzy na forum NBA maja miec pojecie kim bedzie Reddish siedzac zza biurkiem komputera? Nikt nie ma pojecia. 
 

Zgadzam się, nikt nie ma pojęcia. Nie zgadzam się z częścią odnśnie statów - jego staty się ok transponowały do naszej gierki. 

18 minut temu, wilson44 napisał:

Wiec jaki sens ma oddawania dwoch solidnych grajkow ktorzy solidnie punktuja w fantasy tylko po to zeby czekac kilka lat by dowiedziec sie czy Reddish bedzie tym wybrancem losu, ktory sprawdzi sie w fantasy? Czy moze jednak znow okaze sie kolejnym grajkiem, ktory w tej specyficznej gierce okaze sie niewiele znaczycym elementem.

Ale dlaczego Ty chcesz decydować za managera? Ja uważam że Redish może być top 50 grajkiem [ tzn uważam że może być lepszy no ale żeby @Tecu czy @cvbe się ze mnie nie nabijali przez kolejnych 10 lat napiszę top 50 :)],  @Qooniu najwyraźniej też. 

 

8 minut temu, wilson44 napisał:

LOOOL. To jest bezpodstawne rzucanie oskarzen, bo jak mowilem, nie wetowalbym takiego dealu jakby choc w 1% przeciwny byl @bulek . Kazdy z nas uznal w sekunde taki deal za absurdalny. Takze wypraszam sobie i prosze mnie nie obrazac. Bo rownie dobrze ja cos moge insynuoowac, ze ten deal to jakis układ.

Przecież dał przymrużone oczko na końcu, po co te nerwy. Sam tam dodałem hihiszka ale na zasadzie że fajna imo dowcipna cięta riposta a nie żeby kogoś obrażać napisane.    

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A bogdanowić <> reddish straight up też z dupy dla Was ? 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, evitacre napisał:

Zgadzam się, nikt nie ma pojęcia. Nie zgadzam się z częścią odnśnie statów - jego staty się ok transponowały do naszej gierki. 

Ale dlaczego Ty chcesz decydować za managera? Ja uważam że Redish może być top 50 grajkiem [ tzn uważam że może być lepszy no ale żeby @Tecu czy @cvbe się ze mnie nie nabijali przez kolejnych 10 lat napiszę top 50 :)],  @Qooniu najwyraźniej też. 

 

No dla mnie to top 2 talent tego draftu na równi z Barrettem (gdzie talent top1 pewnie zakończy jak Oden przez kontuzje), sam bym go łykał gdyby nie to że mam go w dwóch fbxach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cvbe napisał:

No dla mnie to top 2 talent tego draftu na równi z Barrettem (gdzie talent top1 pewnie zakończy jak Oden przez kontuzje), sam bym go łykał gdyby nie to że mam go w dwóch fbxach :)

@cvbe edytowałem bo żart mi nie wyszedł, sory 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zmarnowałem pick na Cama Johnsona, wybierając go i może pochopnie go dropując. Życie, ale tak naprawdę nieprzpadkowo się mówiło, że ten draft jest słaby, a z dalekim numerem to już ciężko w ogóle wybrać gościa nba-ready. Dodatkowo, tu nie ma slotu G-League - kluby mogą gościa spuścić do G-League, zachowując miejsce w składzie na innego zawodnika, my możemy albo go kisić w nieskończoność, albo dropować. Nie ma innej drogi.

Poza tym, co to ma wspólnego z Redishem? Rozumiem kontekst, ale nie jawię się tutaj jako jedyny wyznawca prawdy objawionej, nigdzie nie napisałem, że Reddish będzie niki. Po prostu na tą chwilę ten trejd jest nierówny i zbyt uzależniony od ryzyka związanego z Reddishem. I ten ostatni człon zdania jest wg mnie kluczowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

No dla mnie to top 2 talent tego draftu na równi z Barrettem (gdzie talent top1 pewnie zakończy jak Oden przez kontuzje), sam bym go łykał gdyby nie to że mam go w dwóch fbxach :)

Dzięki cvbe, chciałem w sumie odpisywać na argumenty bulka i wilsona, ale po przeczytaniu tego

 

27 minut temu, wilson44 napisał:

 Mozna oceniac wiec na podstawie tego co tu i teraz

 

59 minut temu, bulek napisał:

gdyż my musimy oceniać wymianę, jak wygląda na tu i teraz

nawet mi się nie chce. Po prostu nie zgadzamy się u podstaw, szkoda się szarpać

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bulek napisał:

Ok, zmarnowałem pick na Cama Johnsona, wybierając go i może pochopnie go dropując. Życie, ale tak naprawdę nieprzpadkowo się mówiło, że ten draft jest słaby, a z dalekim numerem to już ciężko w ogóle wybrać gościa nba-ready. Dodatkowo, tu nie ma slotu G-League - kluby mogą gościa spuścić do G-League, zachowując miejsce w składzie na innego zawodnika, my możemy albo go kisić w nieskończoność, albo dropować. Nie ma innej drogi.

Poza tym, co to ma wspólnego z Redishem? Rozumiem kontekst, ale nie jawię się tutaj jako jedyny wyznawca prawdy objawionej, nigdzie nie napisałem, że Reddish będzie niki. Po prostu na tą chwilę ten trejd jest nierówny i zbyt uzależniony od ryzyka związanego z Reddishem. I ten ostatni człon zdania jest wg mnie kluczowy.

Chodziło mi tylko o to że każdy z nas ma prawo do własnego osądu potencjału gracza a Qoonie to nie jest jakiś rookie żebyś musiał go blokować. Przykład Camerona na zasadzie takiej że Ty i ja się róznimy w ocenie tak samo jak Qooniu i Ty się różnicie w ocenie. O to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bulek @wilson44 W fbx#1 Oubre za M Portera, wbijamy robić zadymę ? ;)

2 godziny temu, Qooniu napisał:

nawet mi się nie chce. Po prostu nie zgadzamy się u podstaw, szkoda się szarpać

;)

No podstawa lig dynastycznych to kwestia tego jak kto ocenia potencjał, patrzenie na value to ja mam w sezonówkach 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.