Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2019/2020


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Sylvinho. napisał:

Dzisiaj postaram się uzupełnić :)

To jakiś protest? Trochę to innym może psuć zabawę jak będziesz miał na koniec 500 rozegranych meczów i do tego bez kontuzji 😐

Chyba, że chcesz tankować, ale to nie tędy droga. 

Czy może nie rozumiem strategii? 😀 

Wyjasnisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

To jakiś protest? Trochę to innym może psuć zabawę jak będziesz miał na koniec 500 rozegranych meczów i do tego bez kontuzji 😐

Chyba, że chcesz tankować, ale to nie tędy droga. 

Czy może nie rozumiem strategii? 😀 

Wyjasnisz? 

Spokojnie nadrobię mecze, po prostu mam ostatnio sporo zawirowań w życiu prywatnym + kilka innych lig na głowie i niestety trochę zaniedbałem sloty w tym roku :) 
Jednak to dopiero początek sezonu, a 23 z tych 34 to until., więc postaram się wrócić do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sylvinho. napisał:

Jednak to dopiero początek sezonu, a 23 z tych 34 to until., więc postaram się wrócić do gry.

To jak jednak nie tankujesz to ja kasuje ten deal Reddish za Hardena, i tak chyba salary nie grało ;)

Panowie, za młodzież jaką mam Reddisha, Williamsa, kto tam jeszcze jest młody i nie nazywa się Ingram -  gości na tu i teraz szukam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal zyskuje przecież w tym sezonie. jak Anunoby utrzyma te 1,5stl i 1,5bpg to to jest przecież top30-40 gracz, do tego Oubre top50-60 za Kembe top20. 

 

Plus nie wiem, wydaje mi się ze kemba mu nie pasuje mając tylu shooterow za trzy i paula George wracającego zaraz po kontuzji. Ja natomiast szukałem lidera bo nie mam zadnego starpower, wydaje mi się ze wymiana jest korZystna dla obu stron.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Kowal zyskuje przecież w tym sezonie. jak Anunoby utrzyma te 1,5stl i 1,5bpg to to jest przecież top30-40 gracz, do tego Oubre top50-60 za Kembe top20. 

w tym moze i tak :) ale po sezonie cena anunobiego bedzie z kosmosu :) 

btw. jak ktos juz mysli o nastepnym sezonie albo ma gleboki sklad i moze sobie pozwolic na 6-8 tygodni bez dobrego grajka to Hayward do wziecia.

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno 100 razy bardziej do przelkniecia niz mega solidny Saric z Bogdanem Bogdanoviciem w contract year i prime timie ktory wezmie teraz rzuty kontuzjowanego Foxa za dziadka Millsa z FA i Reddisha rzucajacego 20% z gry, ktory wyglada na konkrety niewypał :). Powinien siedziec na FA. 

ja zgłaszam swoj sprzeciw wobec tego dealu :) jest dla mnie absolutnie mega nierówny, ale czekam na wypowiedzi innych :)      

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jako drugi komish jestem przeciw. Reddish to na razie jest dramat, a szanse w Hawks dostał duże i niezbyt je spłaca. Już na uczelni wyglądał dla mnie średnio i niezbyt mi się wydawało, że jest on nba-ready, taki bardziej gracz stricte zadaniowy. W Atlancie to potwierdza. Mills gra fajnie, ale no sorry, to jest weteran NBA, typowy shooter i w ligach takich jak ta przydatny dla kogoś, kto na gwałt potrzebuje trójek. Bogdanovic solidny 6th-man, a teraz przy kontuzji Foxa to on najbardziej skorzysta, bo przecież nie Joseph.

Cóż, taka rola, że trzeba czasem podejmować niepopularne decyzje. Ten trejd to zablokowania przez nas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, cvbe napisał:

Reddish będzie zajebisty, ale za 3-4 lata. Choć na ten moment to faktycznie wygląda bardzo nierówno to jednak jeśli ktoś wierzy w Cama to to nadal jest top pick draftu a takie kosztują. Cena wysoka i oczywiście nie dałbym nawet samego Bogdana za to ale co kto lubi... :)

Reddish ma na ten moment value -0.73 grajac srogie minuty i jest aktualnie 314 grajkiem fantasy, nie wiem czy jest ktoś gorszy. Obstawiam, ze nie ma nikogo gorszego. Juz lepiej wystawiac gracza widmo, ktory wszedzie da zero niz Reddisha. 

Ja odkad gram w fantasy nie widzialem glupszego i mniej logicznego dealu. Jak ktos szuka prospektow to nie oddaje bogdana w wieku 25 lat, wchodzacego w swoj najlepszy okres gry, ktory juz teraz gra super a po kontuzji Foxa bedzie produkował az miło. Po sezonie bedzie wolnym agentem i dostanie fajna role w nowym zespole. I jeszcze Saric, ktory w koncu odnalazl swoje miejsce w Suns i gra solidnie. Prime dla koszykarzy to 27 plus. Obaj oni sa przed primem albo w niego wchodzą i maja spora wartosc rynkowa. To sa gracze na 5 lat solidnej gry. Zaloze sie, ze kazdy GM zmontowalby paczke duzo lepszych prospektow niz jakis zje***y Reddish.

A jak ktos szuka prospectow to tym bardziej nie bierze Millsa. Gdzie logika z tym MIlssem? Jakby GSW szukalo dealu na tu i teraz to by nie bralo Millsa tylko trzymalo Bogdana i Saricia.

Sory, to jest NBA, tu wszyscy sa utalentowani i nie ma zadnej logicznej przeslanki, zeby uwazac Reddisha za jakiegos mega super prospekta, a tym bardziej w specyficznej gierce jaka jest fantasy. 

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wilson44 napisał:

Sory, to jest NBA, tu wszyscy sa utalentowani

Nie twierdzę, że jest utalentowany tylko że za 3 lata będzie zajebisty - jak sam zauważyłeś, jest to różnica bo utalentowany jest każdy ale nie każdy staje się zajebisty :) Ogólnie nie bronię wymiany tylko mówię o samym Reddishu. Na ten moment też bym jedynie się zaśmiał przy tej ofercie za Bogdana i Sarića - widocznie ktoś jednak ma inne zdanie ;)

Btw. u mnie wszyscy dostępni do wymian - nie mam określonego kierunku w którym pójdzie zespół. Jak widać z walki o podium zrobiłem dwoma wymianami walkę o podium dołu tabeli, więc każdy kierunek będzie dobry.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.