Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2019/2020


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, evitacre napisał:

No tak myślałem ze @wilson44 chroni tyłeK kruczkami prawnymi po tym jak zgarnął gościa którego chciałem pobrać ;)

Nic straconego. Gwiazda wczorajszej nocy, mr. Holmes zostaje Waiverem.

Zapraszam do licytacji 😛

Chicago Bulls banik na miesiąc za przekroczenie salary pobraniem Holmesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2019 o 10:48, wilson44 napisał:

Zacząłem powoli akutalizować excela po dzisiejszych pobraniach.

@RonnieArtestics, miales 249$ salary, przesunales Klaya na IL Spota, i pobrales Keldona Johnsonsa (3$) tym samym przekraczjąc salary o 2 dolary. 

Bardzo mi przykro, ale w takiej sytuacji Keldon ląduje na FA a Ty dostajesz blokade pobierania zawodnikow na miesiac :P

Proszę o zdjęcie bana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cvbe napisał:

Fajny deal, taki out of my league... Szkoda że ich za KD nie wyciągnąłem tylko jakichś placków :(

Nie chciałeś. Robinsona masz gdzie indziej a Ingram nie był wtedy za wiele wart. Z tego co pamiętam to od początku miał być Randle i Winslow. 

Tanku ciąg dalszy, trzeba mieć nadzieję, że Curry nie wróci za szybko i nie zepsuje tanku i może będzie miał promocyjną pensję na przyszły rok. 

A za rok...... może skończę z tankowaniem z piatką Curry / SGA /Durant / Zion / Ayton a z ławki top5 draftu, Washington, NAW, Williams, B. Brown. 

Oczywiście jeżeli to mi się zmieści w salary 😁 

I oczywiście jak mnie nie wyrzucicie za niedograne sloty, bo aktualnie grać nie mogą Zion, Ayton, Curry, Durant, ale na razie niedogranych nie jest dużo i będę się starał rotować 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.