Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2019/2020


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mikowal83 napisał:

W salary mojej druzyny jest blad. Hayes powinien kosztowac 8$ a nie 10$ i wtedy salary druzyny fajtycznie wyniesie 246$ bo przy Hayesie za 10$ wynosiloby 248$. Prosze o poprawienie

poprawilem. w excelu bylo ok i jakby co to tam sa oficjalne dane zawsze. czasami cos mi sie moze zle przekleic przy wrzucaniu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mikowal83 napisał:

Draft Rookie sie skonczyl a wciaz 10 GMow ma przekroczone Salary. Czas jeszcze jest ale do roboty Panowie. 

skoro nawet do waivers 01/10 nie trzeba zejść z salary to to jest motivation killer. Imo waivers powinny być 48h po drafcie i do tego czasu też trzeba zejść z salary. bez tego wszystko się wlecze jak flaki z olejem. Do faktycznego czasu zejścia z salary zapomnę że gram w tej lidze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tocheck napisał:

A za chwilę zaczną się drafty jednosezonowek i już nie będzie czasu na myślenie o dynasty...

Ale co takiego w tej dynastii jest pochłaniające czas ? Waiversi 1 października to późno? Nikt terminu innego nie proponował. Poza tym ile czasu zajmuje  pobranie kogoś z Waivers? 2 minuty z przejrzeniem listy :) . Tez gram w jednoseznowkach i nikt nie robi draftu wcześniej niż tydzień czy półtora przed startem NBA. A u nas nie ma draftu, wszystko zakończone. Nie ma nic do roboty poza przejrzeniem FA które zimuje pare minut a jest ciagle około 40 dni do startu sezonu. Tez się nie mogę doczekać nowego sezonu , ale niestet jescze kupa czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.