Skocz do zawartości

Wilson reaction pro czy coś innego?


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś używał w/w piłki, może się wypowiedzieć na jej temat? A może macie jakieś inne propozycje? Szukam jakiejś skórzanej piły na tartan do 250zl. Nie chcę spaldinga, gdyż miałem juz 2x tf500 i obydwie po jakimś czasie się wybrzuszyly, stały się przez to bezużyteczne. Padło na Wilsona, gdyż zauważyłem że mają świetną jakość wykonania, imo lepszą niż Spalding. Sprawdzałem jeszcze Wilsona evolution i jest to dla mnie najlepsza piłka jaką kiedykolwiek mialem w rekach, ale jest tak miękka że na zewnątrz chyba szybko by się starała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego akurat się wybrzyszyly obie piłki bo całe życie gramy intensywnie spaldingami ( może z powodu gry na tartanie dużo więcej?) i akurat zawsze bym brał S nad W. 

Jako fan S nie poradzę choć jeżeli ktoś jeszcze nie zajrzał na stronkę sklepu podczepionego na pasku reklamowym z którego oczywiście korzystałem to warto odnotować wyprzedaż i super ceny. 

Nie mój biznes wiec mogę bezinteresownie polecić. 

Wystarczy kliknąć wyżej 

Może Molten bo Wilsona nigdy nie kojarzyłem z piłek pro 

Tenis tak ale kosz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilson Evolution wg producenta jest typową halową piłką. Ja nie mam zbytnio jak pomóc, mogę tylko powiedzieć tyle, że z jakieś 11 lat temu miałem Wilsona kompozytowego (model Final Four, taka czarna cała) i wytrzymał mi ciut ponad rok takiego konkretnego praktycznie dzień w dzień tyrania na naprawdę kiepskim asfalcie z kamyczkami oraz innym gównem na którym nawet gumiak potrafił szybko umrzeć. Skóra się po prostu zaczęła odklejać od balona, kleiłem ją kilka razy i w końcu dałem sobie spokój. Minus jej był taki, że dźwięk odbijania (choć może to wina nawierzchni) brzmiał jakbyś kozłował plastikiem, dodatkowo była dosyć zbita, bardziej twarda niż miękka w dotyku.Kilka kopów też dostała i żadnych guzów nie było.  Podejrzewam, że gdyby Orliki już wtedy były to spokojnie wytrzymałaby dłużej. Tak że ja mam całkiem miłe wspomnienia z Wilsonem. Za wiele Ci to pewnie nie pomoże, ale może zawsze coś. Ten Reaction Pro to widzę chyba jakiś Europejski wypust, ponieważ na Usańskiej stronie nie ma go w ofercie. Jeżeli masz okazję to spróbuj, może okaże się dobra.

Swoją drogą w jaki sposób ci się te wybrzuszenia na TF-500 porobiły? Pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.