Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Jendras napisał:

Mam nadzieję, że informacje o tej rzekomej rywalizacji Lakers i Clippers o Morrisa wychodzą z obozu Knicks, bo jak czytam o pomysłach typu Kuzma i Green to mnie ciarki przechodzą. 

Naiwny optymista. Obawiam się jakiś głupich ruchów Lakers. Plotki o szukaniu PG sugerują, że Collins nie jest taki gotowy albo Lakers nie jest zbyt pewni, że ich wybierze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Collison jest po prostu opcją rezerwową.

13 minut temu, loco napisał:

^ Albo chociaż Rob chce osłabić Clippers, niech podbijają stawkę... sami przeciwko sobie ;)

Swoją drogą, to jest pierwsze samodzielne TD Pelinki (no może nie do końca samodzielne, ale na pewno bardziej niż u boku Magica), także nie wiadomo, czego się spodziewać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ignem-feram napisał:

Naiwny optymista. Obawiam się jakiś głupich ruchów Lakers. Plotki o szukaniu PG sugerują, że Collins nie jest taki gotowy albo Lakers nie jest zbyt pewni, że ich wybierze. 

James nie pozwoli. Plus ich jest taki, ze LBJ musi zatwierdzic kazdy deal, bez tego nawet by do Lakers nie doszedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Ignem-feram napisał:

To wytłumacz zeszłoroczny manewr z oddaniem za nic Zubaca? Jaki to miało sens?

Kim byl Zubac rok temu? Talentem, ze co 3 mecz jebnie 20pts. A w poztsalych dwoch 2/5 za 2 i 1/3 za trzy. Tak wygladal wtedy, ze Clippers nie maja centra to i k**** nie wiem, Looney by wygladal jak all star jebiac co mecz 15+. Lakersi zrobili co mogli by oczyscic salary i dac na najblizsze dwa sezony komfort brania 1 yr kontaktow, by zaspookic Lebrona. Ciezko to nie zauwazyc. A brak wymian przec TD wskazuje, ze Kuzma ladnie w lozku polecial z Jeanie. No ale chuc to chuc. Moze i LBJ wolal scorera 15+ nad jakies niewypaly. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KeepItDirty napisał:

Kim byl Zubac rok temu? Talentem, ze co 3 mecz jebnie 20pts. A w poztsalych dwoch 2/5 za 2 i 1/3 za trzy. Tak wygladal wtedy, ze Clippers nie maja centra to i k**** nie wiem, Looney by wygladal jak all star jebiac co mecz 15+. Lakersi zrobili co mogli by oczyscic salary i dac na najblizsze dwa sezony komfort brania 1 yr kontaktow, by zaspookic Lebrona. Ciezko to nie zauwazyc. A brak wymian przec TD wskazuje, ze Kuzma ladnie w lozku polecial z Jeanie. No ale chuc to chuc. Moze i LBJ wolal scorera 15+ nad jakies niewypaly. 

Nie ważne kim był. Oddawanie go wtedy nie miało żadnego sensu. Miał niska umowę, nikt AD wtedy nie ściągał. Spokojnie mógł do lata klepać w tych LAL, nikomu i niczemu by nie wadził, a może latem dałoby się coś zań wyciągnąć (S`n`T). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ignem-feram napisał:

Nie ważne kim był. Oddawanie go wtedy nie miało żadnego sensu. Miał niska umowę, nikt AD wtedy nie ściągał. Spokojnie mógł do lata klepać w tych LAL, nikomu i niczemu by nie wadził, a może latem dałoby się coś zań wyciągnąć (S`n`T). 

A skad wiesz, ze AD nie byl juz od dawna dogadany? Niewazne co by sie stako w zeszly off. Davis by trafil do Lakers mimo zapaecia sie godnej sraczki ich przeciwnikow. Ktokilwiek-KCP-Kuzma-LBJ-Davis to conterderzy pelna bega,i nie ma zmiluj. James to misial widziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KeepItDirty napisał:

A skad wiesz, ze AD nie byl juz od dawna dogadany? Niewazne co by sie stako w zeszly off. Davis by trafil do Lakers mimo zapaecia sie godnej sraczki ich przeciwnikow. Ktokilwiek-KCP-Kuzma-LBJ-Davis to conterderzy pelna bega,i nie ma zmiluj. James to misial widziec.

Czy ty rozumiesz o czym rozmawiamy? Zubac został sprzedany w TD 2019 kompletnie od czapy. Jemu umowa i tak się kończyła. Nie pozyskali w zamian kompletnie nic sensownego (jakiś bodaj Muscala). Jego bytność do końca sezonu nie wadziła żadnym planom, a mogli coś w zamian latem próbować wyrwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KeepItDirty napisał:

Kim byl Zubac rok temu? Talentem, ze co 3 mecz jebnie 20pts.

Może jak zmodyfikuję pytanie kolegi, to pomoże Ci to zrozumieć jego sens i bardziej merytorycznie odpowiedzieć :)

Wytłumacz zeszłoroczny manewr z oddaniem za nic gościa, który "co 3 mecz jebnie 20pts"? Jaki to miało sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
8 minut temu, january napisał:

Strasznie przespali to trade-deadline Lakers tbh.

Biorąc pod uwagę assety, oraz strukturę składu, to było do przewidzenia.

Kuzma poleci z wybranym pickiem, na dzisiaj nie było dealu do zrobienia, a KK i DG za MM to ch...y pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w kontekście pojawiających się plotek o Bogdanie czy Spencerze trochę szkoda, że nie udało się kogoś fajnego pozyskać, ale... biorąc pod uwagę informacje o Morrisie, to może i lepiej, że Pelinka wytrzymał do końca. Nie wiem jak będzie z ewentualnymi buyotami, ale Lakers na pewno są atrakcyjnym klubem dla weteranów. Będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jednym okiem mecz z Rockets, więc wstrzymam się do wieczora z wysuwaniem jakichś poważniejszych wniosków, ale z tego co widziałem, to wydaje mi się, że można mieć trochę pretensji do Vogela, że tak łatwo rezygnuje z utartych schematów gry z wysokimi (Howard ledwie kilka minut dzisiaj), próbując się na siłę dostosować się do smallballu Houston. AD dzisiaj wieloma fragmentami miał problem żeby ustawić się bliżej kosza, więc  jeśli planem Lakers było karcić D'Antoniego w ten sposób, to Howard powinien częściej być na boisku.

Collison był na meczu Lakers, siedział obok Jeanie, więc chyba można uznać to za dobry prognostyk w kontekście jego podpisania. Przyda się na pewno, bo choć nadzieja na playoffowego Rondo, wciąż we mnie jeszcze nie umarła, to póki co na Rajona długimi momentami nie da się niestety patrzeć.

Collison-Caruso-KCP-Kuzma-Howard z ławki to imo będzie już bardzo sensowna rotacja.

PS, przydałoby się, zwłaszcza jeśli udałoby się podpisać DC, by James nieco poprawił scoring, bo już któryś raz przeciwko topowym drużynom ma problem by dostarczyć te minimum 25 punktów na dobrej skuteczności, co drużynie jest równie niezbędne jak jego rozegranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nasz staff zorientuje się przed plejofami, że "granie na wysokich" można zrealizować w bardziej kreatywny sposób niż to co obecnie. Oglądałem końcówke, ale jak widziałem, że post entry do Davisa jest poprzedzone 10 sekundowym podawaniem piłki po obwodzie (i prawdopodobnie werbalnym powiadomieniem przeciwnika o tym zamiarze) gdzie widać z kosmosu, że będą grać izolacje i bysior pokroju Tuckera czy Harrela wypycha go spod dziury to sukcesów nam nie wróżę. Trzeba pomyśleć nad jakimiś zagraniami, gdzie AD stawia zasłonę pod koszem i wiedząc ze przeciwnik switc***e staramy się dograć do niego piłkę w tempo, żeby mógł skończyć tym swoim półhakiem z odejścia czy jak to nazwać. Z Houston i tak wygramy, bo jeden mecz Kuzma rzuci 20 pkt w kwarte a w trzech im nie bedzie wpadać tak jak dziś, ale z Clippers bedzie ogromny kłopot. Ofensywa wygląda na totalną improwizację za wyjątkiem podwójnej zasłony dla małego do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Collison w przyszłym tygodniu zamierza rozstrzygnąć kwestię tego z kim podpisze kontrakt - w grę wchodzą Lakers albo Clippers.

Zach Lowe wspominał o Marvinie Williamsie w kontekście Lakers, ale ten pomysł jest spalony, jako że

 

Z nowych nazwisk, które potencjalnie mogą pojawić się na rynku buyotów i które powinny zainteresować Lakers:

Harkless byłby świetnym uzupełnieniem składu w defensywie, zwłaszcza po tym jak bez żalu oddano go w Clippers.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.