Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, kore napisał:

Całkiem serio pytanie: ile potrzeba jeszcze tego typu meczów Kasztana, żeby jakiś pelikan (hue, hue ;)) go łyknął?

Nie ma na rynku lepszej kombinacji jakosci do ceny niz kuzma, jakkolwiek glupio by to nie zabrzmialo. 

Trzeba sie cieszyc ze w trzecim meczu jako starter w sezonie, trzeci raz wypadl bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, kore said:

ps. Van serio? podniecasz się, jak byś znów był w liceum ;) zagrał drugi dobry mecz na 40 a Ty: "pozdrawia hejterów". No po prostu wow. Dajmy mu od razu max extension.

Niczym się nie podniecam kore, pisałem Ci wcześniej żeby zobaczyć jak wypadnie dostając większą rolę i minuty i jakoś jestem dziwnie przekonany, że gdyby zawalił zaraz byś to w iście licealny sposób wytknął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Van napisał:

Niczym się nie podniecam kore, pisałem Ci wcześniej żeby zobaczyć jak wypadnie dostając większą rolę i minuty i jakoś jestem dziwnie przekonany, że gdyby zawalił zaraz byś to w iście licealny sposób wytknął ;)

Nieee... bez przesady. Fala żółci na gościa została już wylana i został także - takie mam wrażenie - zaszufladkowany przez forumową społeczność na półce "KASZTANY", więc już nie ma już sensu więcej się nad nim pastwić.

Szczerze tego typa nie lubię i nie trawię, jak wszystkich gości, którzy więcej gadają niż robią błyszcząc wszędzie tylko nie na parkiecie, ale cieszę się też, że takie mecze ostatnio zagrał. Oby szybko podskoczyła jego wartość, a Lakers to dobrze wykorzystali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzma po powrocie po tym grudniowym road tripie gra akurat dobrze (tzn. tak jak można było oczekiwać przed sezonem), ale raz, że Lakers mieli trochę luźniej, a dwa - on od rookie season jest bardzo nieregularny. Nie wiem czy można na tej podstawie wyciągnąć jakiekolwiek wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

Kuzma po powrocie po tym grudniowym road tripie gra akurat dobrze (tzn. tak jak można było oczekiwać przed sezonem), ale raz, że Lakers mieli trochę luźniej, a dwa - on od rookie season jest bardzo nieregularny. Nie wiem czy można na tej podstawie wyciągnąć jakiekolwiek wnioski.

ale trzeba mu przyznać, że gdy dostaje więcej rzutów, to super spełnia się w swojej roli. gdy grał co najmniej 25 minut, to 16.5 PPG (58.5 TS%) oraz bilans 14-1. a w tych pięciu spotkaniach (i wcale nie przeciw jakimś słabeuszom, do tego 4 z nich na wyjeździe) z minimum 30, to 24.2 PPG (61 TS%) i 5-0.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

ale trzeba mu przyznać, że gdy dostaje więcej rzutów, to super spełnia się w swojej roli. gdy grał co najmniej 25 minut, to 16.5 PPG (58.5 TS%) oraz bilans 14-1. a w tych pięciu spotkaniach (i wcale nie przeciw jakimś słabeuszom, do tego 4 z nich na wyjeździe) z minimum 30, to 24.2 PPG (61 TS%) i 5-0.

Bo Kuz to, jak sam przyznaje, "rhytm player", potrzebuje więcej piłki, a Lakers praktycznie nie grają na niego żadnych setów. Nawet dzisiaj Rondo go omijał w początkowej fazie meczu. Ale jak złapie trochę pewności w grze to i na pick and rollu coś potrafi wykreować. Dzisiaj też parę fajnych momentów w obronie i dobra robota na tablicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby z dyskusji Jendrka i Karola wyciąć wszystkie frazy "Kuzma", to możnaby pomyśleć że gadają o jakimś Mitchellu albo innym Tatumie. Panowie, czy - cytując klasyka - "Wam czasem sufit na łeb się nie spadł"? ;)

Boże drogi... z Kuzmy robić legit playera... no panowie, gruba sobota chyba była xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Nie ma na rynku lepszej kombinacji jakosci do ceny niz kuzma, jakkolwiek glupio by to nie zabrzmialo. 

Możesz rozwinąć swoją myśl? Bo on jak każdy na debiutanckiej umowie jest tani ale raz że są lepsi a dwa nawet wśród weteranów choćby Hill dają ci więcej za podobne pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Możesz rozwinąć swoją myśl? Bo on jak każdy na debiutanckiej umowie jest tani ale raz że są lepsi a dwa nawet wśród weteranów choćby Hill dają ci więcej za podobne pieniądze

Ze za taka kase nie ma gracza ktory jest dostepny do wymiany i da wiecej lakersom niz kuzma.

No bo kogo mozna dosrac z kontraktem za 2kk? Malika beasleay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dopiero co fani Lakers sikali po nogach, że uda się Kuzmę wymienić na cokolwiek wartościowego.

teraz po dobrym meczu pozdrawiają haterów.

Na zachodzie bez zmian.

bo fani lakers (czy kogokolwiek) to jednorodna grupa i nie występują w niej odmienne poglądy.... jesteś w ogóle w stanie wskazać chociaż jednego, konkretnego fana LA, który sikał a teraz pozdrawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dopiero co fani Lakers sikali po nogach, że uda się Kuzmę wymienić na cokolwiek wartościowego.

teraz po dobrym meczu pozdrawiają haterów.

Na zachodzie bez zmian.

Serio? Tak to chcesz spłycać? 

Jak zawsze wszyscy w jednym worku. Na forum bez zmian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Ze za taka kase nie ma gracza ktory jest dostepny do wymiany i da wiecej lakersom niz kuzma.

No bo kogo mozna dosrac z kontraktem za 2kk? Malika beasleay?

Derrick Rose na ten przykład. Niemniej Twój pierwszy mail brzmiał jakbyś uważał Kuzme za najlepszy kontrakt w lidze. Zresztą nie wiem czy tak naprawde Kuzma jest dostępny do wymian bo to tylko dziennikarze muszą wypełniać wierszówkę. Ogólnie to trochę absurd ,że druga ekipa w lidze ma dokonać wymian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Derrick Rose na ten przykład. Niemniej Twój pierwszy mail brzmiał jakbyś uważał Kuzme za najlepszy kontrakt w lidze. Zresztą nie wiem czy tak naprawde Kuzma jest dostępny do wymian bo to tylko dziennikarze muszą wypełniać wierszówkę. Ogólnie to trochę absurd ,że druga ekipa w lidze ma dokonać wymian

Jak Ty chcesz Kuzmę za Rose'a wymieniać? On nie gra za minimum przecież. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.