Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, ignazz napisał:

Dla strzelca jakim jest Bertāns dużo bo zabieranie mu minut sprawia ze ciężko mu złapać rytm. Dodatkowo teza która tu padła to nie taka ze Bertāns jest bez wad tylko ze bardzo dobrze by uzupełnił skład. Dyskutujemy w duchu ze jest dostępny dosyć tanio co jest jedyna szansa lakers na wzmocnienia. Przecież na Beala raczej się nie nadstawiacie 

Ale w contenderze z założenia musisz być gotowy na nieregularność jeśli chodzi o minuty, zwłaszcza jeśli jesteś jednostronnym zawodnikiem. Jeżeli Bertans sobie z tym nie radzi, to go z miejsca skreśla. 

A Kuzma plus coś tam jeszcze to nie jest wcale tanio. Przypominam, że Lakers mają bilans 30-7, nie są zdesperowani, żeby oddawać praktycznie swój jedyny asset za marginalny upgrade, który latem może sobie odejść za darmo. Większe potrzeby są na innych pozycjach.

2 minuty temu, marceli73 napisał:

Ogólnie na miejscu innych teamów zastosowałbym taktykę Popa. żadnych wzmocnień LAL tym bardziej że już  nie ma z czego ich oskubać. . 

Biorąc pod uwagę, jak Pop na tym wyszedł, jestem za. Niech żyje małostkowość i ból dupy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Tylko chodzi mi o to aby ta rola była odpowiednio przypisana i oczekiwania wobec gracza szybciej zakomunikowane. Bertāns był pierwszy do rypania i posadzenia na ławie za najmniejszy błąd. W odpowiednie ułożonej ekipie to skarb. 

Daj mu trochę pewności siebie i role shootera o której piszesz to dostaniesz 4/7 za trzy bez zabierania gry innym oraz bez strat 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jendras napisał:

Biorąc pod uwagę, jak Pop na tym wyszedł, jestem za. Niech żyje małostkowość i ból dupy. :D

A kto powiedział że na dealu z LAL lepiej by wyszedł. Krolewna KL była w tamtych czasch tak kapryśna że nikt nie chciał nic dać. jedynie co mogli zrobić to przetrzymać go przynajmniej bym nie musiał na DeRozena patrzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Zgadzam się. Tylko chodzi mi o to aby ta rola była odpowiednio przypisana i oczekiwania wobec gracza szybciej zakomunikowane. Bertāns był pierwszy do rypania i posadzenia na ławie za najmniejszy błąd. W odpowiednie ułożonej ekipie to skarb. 

Daj mu trochę pewności siebie i role shootera o której piszesz to dostaniesz 4/7 za trzy bez zabierania gry innym oraz bez strat 

Ja go bardzo chętnie przygarnę, ale nie za Kuzmę, ponieważ Lakers mają pilniejsze potrzeby niż shooter z ławki. 

4 minuty temu, marceli73 napisał:

A kto powiedział że na dealu z LAL lepiej by wyszedł. Krolewna KL była w tamtych czasch tak kapryśna że nikt nie chciał nic dać. jedynie co mogli zrobić to przetrzymać go przynajmniej bym nie musiał na DeRozena patrzeć. 

Leonard chciał do LA, więc dogadaliby się gdyby Pop był otwarty na taką ewentualność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jendras napisał:

Ja go bardzo chętnie przygarnę, ale nie za Kuzmę, ponieważ Lakers mają pilniejsze potrzeby niż shooter z ławki.

Według mnie mocno nie doceniasz Bertransa. To nie jest zwykły shooter. Kolo w tym względzie jest na absolutnym topie. Klay Thompson level.

Imo Kuzma za Bertransa to no brainer, ale wiz by raczej na to nie poszli.

Dla nich chyba najwięcej sensu ma zatrzymanie Bertransa, bo innych graczy z rynku nie mogą podpisać, a do Bertransa mają jakieś tam prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jendras napisał:

Leonard chciał do LA, więc dogadaliby się gdyby Pop był otwarty na taką ewentualność.

Tym bardziej bardzo dobrze zrobili że gnoja nie puścili tam za jakichś ogórków typu Ball i Kuźma. Jedyny numer który była warty zachodu to to co zrobili Pels ale z pels juz była sytuacja że w LAL byli tak obesrani że dawali prawie wszystko ale to kwestia czasu ktory dla pels był korzystniejszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mac napisał:

Według mnie mocno nie doceniasz Bertransa. To nie jest zwykły shooter. Kolo w tym względzie jest na absolutnym topie. Klay Thompson level.

Imo Kuzma za Bertransa to no brainer, ale wiz by raczej na to nie poszli.

Dla nich chyba najwięcej sensu ma zatrzymanie Bertransa, bo innych graczy z rynku nie mogą podpisać, a do Bertransa mają jakieś tam prawa.

Please, jaki Klay? Klay był trzecią opcją jednej z najlepszych drużyn w historii ligi, Bertans trzaska statsy w lottery teamie. Zupełnie inna skala.

I ja wiem, że to jest topowy shooter, moje uwagi względem niego dotyczyły głównie innych aspektów. 

20 minut temu, marceli73 napisał:

Tym bardziej bardzo dobrze zrobili że gnoja nie puścili tam za jakichś ogórków typu Ball i Kuźma. Jedyny numer który była warty zachodu to to co zrobili Pels ale z pels juz była sytuacja że w LAL byli tak obesrani że dawali prawie wszystko ale to kwestia czasu ktory dla pels był korzystniejszy. 

O Ingramie już nie wspomniałeś. :) Pewnie, że dobrze, mają teraz dzięki temu DeRozana i całkiem spore szanse na ósmy seed. Woo hoo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, marceli73 napisał:

Jak czytam o tym Bogdanowicu i Bertransie w LAL to się zastanawiam dlaczego ci kibice LA są tak naiwni i czekają że wszystkie kluby będą ich wzmacniać i to za  jakiegoś ogórka. Jedyna nadzieja to jednak dywersja Serba ale jak pozwolą mu wymienić w Sacramento Bogdanovica to będą głupcami. Z Bertransem może być łatwiej  bo ma krótki kontrakt a nie wiedzą czy zostanie. Ogólnie na miejscu innych teamów zastosowałbym taktykę Popa. żadnych wzmocnień LAL tym bardziej że już  nie ma z czego ich oskubać. . 

Ja bym nie oddał, ale mam wrażenie, że wartość Kuzmy na rynku jest wyższa niż wskazywałyby na to opinie fanów LAL. Przynajmniej sądząc po narracji mediów. Kuzma na pewno jest młody i na pewno ma dobry kontrakt no i trzeba przyznać, że niektóre jego występy rozpalają wyobraźnię...

Edytowane przez KB81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marceli73 napisał:

Jak czytam o tym Bogdanowicu i Bertransie w LAL to się zastanawiam dlaczego ci kibice LA są tak naiwni i czekają że wszystkie kluby będą ich wzmacniać i to za  jakiegoś ogórka. Jedyna nadzieja to jednak dywersja Serba ale jak pozwolą mu wymienić w Sacramento Bogdanovica to będą głupcami. Z Bertransem może być łatwiej  bo ma krótki kontrakt a nie wiedzą czy zostanie. Ogólnie na miejscu innych teamów zastosowałbym taktykę Popa. żadnych wzmocnień LAL tym bardziej że już  nie ma z czego ich oskubać. . 

Zajebiście się ta taktyka Popa sprawdziła jak wysłał "load managera" do Kanady ;)

Taki "zwrot" z DeRozana, że głowa mała, nic tylko pod niego mistrza budować :D

Edytowane przez loco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie skończcie z tym Bertansem, niech idzie gdzie chce, ale nie do Lakers. Cały problem jest w tym, że wielu myśli "jest LeBron, to najważniejsze żeby miał do kogo dostarczać piłkę za łukiem", a Lakers mają całkiem inne potrzeby. 

Taki Bogdanović ustawiony w rogu w mocnej drużynie nie będzie dużo gorszy od jednowymiarowego Bertansa, a daje dodatkowe opcje, których ryży jest pozbawiony, a których Lakers potrzebują od początku sezonu, ale w oczach całkiem sporego grona ten jego shooting jest tak ważny, że można nie zwracać uwagi na inne aspekty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie trzeba napisać, że LAL rozmawiają zarówno w sprawie BB jak i Bertransa. Co do tego co mogą dać w PO:

 

Bertrans  jest zbyt jednowymiarowy (w porównaniach do KT, to kogoś grubo poniosło). Jedyne co może dać, to przestrzeń  dla LBJ. Oczywiście, że jest dobrym strzelcem, ale zabranie mu strefy komfortu w PO, to żaden problem. Nie potrzeba topowego D. Po Prostu nie dostanie swoich 3. Jeżeli straci rytm, nie będzie też robił przestrzeni (nie znoszę angielskich wtrąceń). POP niespecjalnie miał gracza pokroju LBJ, aby trzymać go na parkiecie, albowiem z drugiej strony oddaje zbyt dużo.

BB - też nie zrobi różnicy w PO . To mógłby być ruch na RS, ale na PO wartość dodana = 0. To 5 SG, mający mniej więcej ten sam potencjał. Lepszy w O, gorszy w D (taa wiem jakie ma cyfry w tym sezonie). Przy dołożeniu Darrena, byłby całkowicie zbędny.

Na RS to akurat nie widzę powodu do wymiany na któregokolwiek z nich. Tym bardziej, że miejsce na koniec RS jest ważne tylko w jednym kontekście, aby ekipy z LA nie trafiły na siebie przed finałem konf, resztę w 7 meczach powiozą. Celować będą i jedni i drudzy.

Deal z BB i Bertransem, mógłby posłużyć do skomasowania talentu z 3 ekipą i tutaj ma sens.

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, loco napisał:

Zajebiście się ta taktyka Popa sprawdziła jak wysłał "load managera" do Kanady ;)

Taki "zwrot" z DeRozana, że głowa mała, nic tylko pod niego mistrza budować :D

Tym bardziej, że Kawhi i tak osiągnął to, czego chciał, lądując w LA. A po drodze jeszcze sobie zgarnął pierścionek. :)

Ja z perspektywy czasu cieszę się, że tutaj do wymiany z Lakers nie doszło, bo kto wie, czy Leonard i tak by nie spierdolił.

3 minuty temu, matek napisał:

Taki Bogdanović ustawiony w rogu w mocnej drużynie nie będzie dużo gorszy od jednowymiarowego Bertansa

Dodałbym jeszcze, że Kuzma w tym sezonie trafia z rogu ponad 50% trójek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jendras napisał:

Dodałbym jeszcze, że Kuzma w tym sezonie trafia z rogu ponad 50% trójek. 

Powiem więcej, ostatnie 8 gier (chyba 8, nie chce mi się sprawdzać, w każdym razie, po powrocie po kontuzji) trafia z rogu ze skutecznością 65%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, kore said:

Sophomore zawsze wygląda lepiej niż 3rd/4th year, a 7.5mln/3 lata wygląda lepiej niż 5.5/2 a jeszcze lepiej niż (wkrótce) 3,5/rok + QO. To raczej logiczne, że jego wartość jako prospecta spada z dnia na dzień. Tym bardziej, że za każdym razem gdy ten głąb otworzy usta albo pokaże się publicznie, daje do zrozumienia potencjalnemu pracodawcy, że inwestowanie w przyszłość pt. Kyle Kuzma to bardzo ryzykowna sprawa.

Jego max. trade value było na koniec poprzedniego sezonu. Lakers to oczywiście zjebali, ale Lakers jako organizacja to ogólna patologia, więc tu nawet nie ma co się zżymać. Stwierdzam jedynie fakty. Za rok taki Kuzma nie będzie warty late 1st. Zresztą... czy dzisiaj jest wart wiele więcej? Tak serio?

Nie przeczytałeś widzę uważnie tego co napisałem, pewnie że teraz ma niższa wartość niż po ostatnim sezonie czy w ogóle po debiutanckim, ale w tym roku specjalnie ona już w dół nie poleci(chyba, że będzie totalnie kasztanil) a przy zwiększonej roli może jednak pójść w górę,wystarczy teraz parę dobrych meczy bez AD przy większych minutach i wszyscy jego spadek formy uznają za przeszlosc związana z kontuzjami i brakiem minut. 

Piszesz o sprawach poza boiskowych tak jakby Kuzma poza głupim fryzurami czy strojem jakiekolwiek red flagi mial. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, matek napisał:

Weźcie skończcie z tym Bertansem, niech idzie gdzie chce, ale nie do Lakers. Cały problem jest w tym, że wielu myśli "jest LeBron, to najważniejsze żeby miał do kogo dostarczać piłkę za łukiem", a Lakers mają całkiem inne potrzeby. 

Taki Bogdanović ustawiony w rogu w mocnej drużynie nie będzie dużo gorszy od jednowymiarowego Bertansa, a daje dodatkowe opcje, których ryży jest pozbawiony, a których Lakers potrzebują od początku sezonu, ale w oczach całkiem sporego grona ten jego shooting jest tak ważny, że można nie zwracać uwagi na inne aspekty. 

Shooting shootingowi nierówny. Bertans jest lepszym strzelcem niż Bogdanovic i moim zdaniem może to zrobić jakąś różnicę w czerwcu. Liczę, że LeBron będzie grał ponad 40 minut od finałów konferencji, więc rozważanie sprowadzenia playmakera nie jest dla mnie takie istotne, chyba, że idziemy w tym kierunku, że chcemy się stać skuteczniejsi w regularnym, żeby LeBron grał teraz mniej i był świeższy na PO. Pytaniem też jest czy cena za Bogdanovica nie jest wyższa niż za Bertansa, a tak bym obstawiał, bo rzeczywiście ma więcej atutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jendras napisał:

O Ingramie już nie wspomniałeś. :) Pewnie, że dobrze, mają teraz dzięki temu DeRozana i całkiem spore szanse na ósmy seed. Woo hoo!

Zabawnie to brzmi w kontekście waszego zeszłorocznego "szturmu" na top 4 zachodu, zakończonego 4 w .... drafcie.

 

1 godzinę temu, Jendras napisał:

Tym bardziej, że Kawhi i tak osiągnął to, czego chciał, lądując w LA. A po drodze jeszcze sobie zgarnął pierścionek. :)

Ja z perspektywy czasu cieszę się, że tutaj do wymiany z Lakers nie doszło, bo kto wie, czy Leonard i tak by nie spierdolił.

Dodałbym jeszcze, że Kuzma w tym sezonie trafia z rogu ponad 50% trójek. 

Ale wiadomka dobrze, że przez PoPa nie gra w Lakers, na szczęście. Kawhi w końcu dopiął swego, gra w LA i faktycznie, żeby to się spełniło, mógłby uciec z Lakers, gra nie warta świeczki!

 

🤣🤣

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.