Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienić jedynego rezerwowego PF za kolejnego rzucającego obrońcę z niezła trójka kiedy w zespole są już Green, KCP i od biedy nawet Daniels? Nie jestem za trzymaniem Kuzmy na siłę, ale Bogdanonovic nic tu nie zmienia, będzie na ławce kolejny SG, który nie będzie dostawał regularnej roli i minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, loco napisał:

Eminem wygląda jak "sierota"... bo większość czasu na parkiecie spędza z Rondo ;)
https://twitter.com/UnwrittenRul3s/status/1214377121960755200

(nie wiem jak dodać tweeta, żebyście od razu mogli go widzieć) :(

 

Po wklejeniu linka w treść posta, tak jak to zrobiłeś, powinien się sam pojawić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzma z Bronem +17 net r. Bez Brona... -11.5. 

Nie żebym go specjalnie bronił i trzymał za wszelką ceną (Przy wymianie za Bogdana, sam spakowałbym mu walizki). Ale żeby też nie wylać dziecka z kąpielą. Dla przykładu Zu, Svi czy Tomek Bryant wyglądają znośnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, loco napisał:

Kuzma z Bronem +17 net r. Bez Brona... -11.5. 

Kuzma miał pełnić rolę trzeciej opcji w ataku i odgrywać dużą rolę w 2nd unit bez LeBrona, to, że wygląda dobrze przy najlepszym kreatorze w lidze jest trochę drugorzędne. Ale owszem, Kuzma nie jest zły, w tym sezonie jest po prostu bardzo przeciętny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wyglądać na 3 opcję w ataku, kiedy Twój rozgrywający ma problem z zagraniem czegokolwiek, prócz loba nad obręcz do Davisa ;)

Rondo swoje już zrobił, trafił gw przeciwko Celtics i dał w papę Paulowi :D

Czas na garnitur, flamaster i akceptację rzeczywistości. Jako gracz, przynosi drużynie znacznie więcej szkody niż pożytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale dlatego Kuzma może zostać oddany - Lakers potrzebują kogoś, kto kreuje ofensywę w rezerwowych lineupach, on kimś takim jako obwodowy nie jest.

LeBron, AD - klasa, Dwight, JaVale, KCP, Green - są świetni/co najmniej dobrzy, Caruso jest niezły, Kuzma jest przeciętny, Rondo po dobrym początku jest słaby, Bradley miał dobre i słabe momenty, ciężko go ocenić. Nie przez przypadek Kuzma jest do oddania (bo ma wartość jako asset), a znalezienie backup PG w miejsce Rondo powinno być celem dla LAL. Wtedy Lakers mogą mieć gotową rotację do grania o tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Owszem, ale dlatego Kuzma może zostać oddany - Lakers potrzebują kogoś, kto kreuje ofensywę w rezerwowych lineupach, on kimś takim jako obwodowy nie jest.

LeBron, AD - klasa, Dwight, JaVale, KCP, Green - są świetni/co najmniej dobrzy, Caruso jest niezły, Kuzma jest przeciętny, Rondo po dobrym początku jest słaby, Bradley miał dobre i słabe momenty, ciężko go ocenić. Nie przez przypadek Kuzma jest do oddania (bo ma wartość jako asset), a znalezienie backup PG w miejsce Rondo powinno być celem dla LAL. Wtedy Lakers mogą mieć gotową rotację do grania o tytuł.

Caruso zdecydowanie do pierwszej grupy, w miejsce McGee. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzma jest do oddania, bo ma przyjazny kontrakt i jest względnie młody. Inni mają albo ntc albo są ciency albo w ogóle nie wychodzą na parkiet. Ab kiedy nie jest kontuzjowany jest naprawdę dobry i bym go "nie ruszał". Fanem Greena specjalnym nie jestem ale na razie powiedzmy, że ujdzie w tłoku. Dziwi mnie brak minut dla Cooka i Danielsa (żeby móc ich wymienić, wypadałoby pokazać, że coś tam jednak potrafią). Pełna zgoda, że porządny backup PG powinien być priorytetem. Teraz wygląda to tak, że robimy 15 punktów przewagi, Bron idzie na zasłużony odpoczynek, wchodzi Rondo... i zaczyna się cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Eld napisał:

Prosi się o Isha Smitha.

czy ja wiem, po co im gracz, który ma kreować o i być stabilnym punktem a z LBJ jest taki sobie albo słaby

top fit to DJ Augustin , ale go nie puszczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2020 o 09:03, Van napisał:

Wymienić jedynego rezerwowego PF za kolejnego rzucającego obrońcę z niezła trójka kiedy w zespole są już Green, KCP i od biedy nawet Daniels? Nie jestem za trzymaniem Kuzmy na siłę, ale Bogdanonovic nic tu nie zmienia, będzie na ławce kolejny SG, który nie będzie dostawał regularnej roli i minut. 

Serio Van? Ja to bym Kuzmę oddał za komplet piłek. Albo Łukasza Koszarka, choć nie wiem czy Stelmet by na to poszedł. Większej wartości niż obecnie ten kasztan mieć nie będzie (choć określenie "wysoka wartość" w kontekście Kuzmy to książkowy oksymoron). Z każdym dniem ten trade value będzie spadać, także serio, brałbym cokolwiek. Inna sprawa, że 3&D nigdy za wiele. Nawet jeśli w przypadku BB, to 3&D jest bez D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van ma po części rację, bo do jego opisu pasuje np. Covington, który pojawia się w rozmowach w kontekście Lakers, a który w kontekście playoffów (IMHO) mógłby nic ciekawego nie wnieść - Bogdanović ma jednak poza trójką jakiś playmaking, więc trochę inny potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.