Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, january napisał:

No, ale to wymień jakichś tych gości o co prosiłem, ja w głowie mam tych co są na trading blocku i ich umowy to raczej 15mln (typu Marcus Morris).

Dlatego to 7.000.000 to jedna z niewielu okazji dla Lakers. Wyższe kwotowanie sprawia ze nie ma jak wyrównać kontraktów właśnie. To argument za Łotyszem 

Ale jak chcecie zostać z Kuzma to ja nie mam z tym problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFFTOP

Moim zdaniem, Sixers powinni uderzać po Bertansa. Pasowałby tam idealnie.

Scott, Smith (lub Korkmaz) plus pick?

Edit - tylko haczyk jest taki, że nie wiadomo ile zażąda Łotysz, więc sam nie wiem jaka jest jego wartość obecnie, skoro za kilka miesięcy będzie wolnym agentem. Jednakże Sixers powinni zaryzykować z ofertą tego typu, bo za wiele nie tracą.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadający kontrakt przy tego typu ruchach to nie jest duże ryzyko jak ma to w przypadku gdy idziesz z assetami po takiego A. Davisa. Jeżeli w druga stronę idzie filler i cena jest jeden pick to ryzyko do zaakceptowania. 

W sumie jeżeli Wizz chcą tylko picki to przecież może ktoś da pick za kuzme i gorszego gracza którego z pickiem rzuci się do Wizz 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bronic Kuzme, ale jak trzeba bedzie rzucic mu w 21 przedluzenie to sam papa Bron go spakuje i to dalej niz chcial grac Kobas czyli juz nie pluton, a inna galaktyka.

Za 2kk to spoko grajek na 6th mana, ale litosci jesli on jest potrzegany jako ten, ktory ma pomoc im w PO to... Nie. 

Nie. Not even happen. Kazda czolowa defensywa nie da mu dojsc po wykreowaniu przez niego rzutu do pozycji. Liczyc, ze bedzie hot to takie wrozenie z fusow. Nie trafi 3-5 rzutow na start i mozna zapomniec, ze chociaz da z 15. A Lebron ma lepszego partnera go kreowania anizeli ciagle dawac mu pozycje.

Bertans to utopia ale jesli ktos stawia Kuzme wyzej to nie wiem co napisac.

Dwa lata. Zero postepu tak naprawde. Stawiam swoja Lebronowska lysine, ze pod koniec kontraktu go nie bedzie juz.

Jesli Lakers nie zdobeda Misia to on leci za cokolwiek co potrafi 3&D. Cokolwiek co ma rece i nogi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, eF. napisał:

@Jendras

Mi tego nie musisz tłumaczyć, wiadomo co różni Hardena od Łotysza, a ja odniosłem się do posta Lamy.

Bertans to elitarny shooter w tym RS, który rzuca więcej i skuteczniej niż Ray Allen w prime. Nie chce być inaczej. Przecież taki gracz to skarb w obecnych czasach, ale do Lakers nie trafi, więc można zamknąć temat.

Btw - w takich Spurs na pewno żałują, że go odpuścili.

W Spurs mieli go przez trzy lata i mogli się dobrze napatrzeć, jak trafia w play-off 30% swoich rzutów. Jasne, że fajnie mieć takiego shootera, ale robiąc proponowaną wymianę poprawiasz jeden element gry, tworząc jednocześnie braki gdzie indziej. Kuzma to praktycznie ostatni w miarę młody gracz w Lakers i jedyny, który ma papiery na regularne dostarczanie tych 15-20 punktów, nie oddajesz takiego gościa w zamian za jednowymiarowego shootera na spadającym kontrakcie, który prawdopodobnie będzie niegrywalny w końcówkach meczów z silnymi rywalami.

16 godzin temu, ignazz napisał:

to ze Łotysz ma wąska specjalizacje to przy lbj akurat dobrze. 

Takie myślenie to błąd, Lakers i tak za bardzo polegają na LeBronie w kreowaniu i potrzebują ludzi, którzy nie będą od niego całkowicie uzależnieni.

Cytat

On w koszmarnych Wizz jest 9 SF ligi w RPM ( co jakby ukryć w obronie robiłoby kosmiczny wskaźnik) a w ataku ORPM 3,73 to wynik tuż po LBJ. A ma trudno to kręcić w Wizz 

Przeciwnie. Słaba drużyna grająca o nic, zielone światło na oddawanie rzutów i zero presji.  

Cytat

Niedocenianie go to jedna sprawa bo ciężko Wizz się ogląda ale stawianie go niżej niż Kuzma to grubsza afera 

Grubsza afera to wynoszenie na piedestał gościa, który w drużynie z zawodnikami z g-league w rotacji rozegrał fajne pół sezonu (a w zasadzie to jeden mocny miesiąc). Alex Caruso przez dwa miesiące poprzedniego sezonu wyglądał na startera. 

15 godzin temu, KeepItDirty napisał:

Za 2kk to spoko grajek na 6th mana, ale litosci jesli on jest potrzegany jako ten, ktory ma pomoc im w PO to... Nie.

Nie wiemy, jak wygląda Kuzma w play-off. Wiemy za to, jak wygląda Bertans. :)

16 godzin temu, january napisał:

No, ale to wymień jakichś tych gości o co prosiłem, ja w głowie mam tych co są na trading blocku i ich umowy to raczej 15mln (typu Marcus Morris).

No ale po co, ja wymienię nazwiska, a Ty powiesz, że to albo szrot, albo że nie będą dostępni za Kuzmę i na tym się skończy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2020 o 12:22, Geronimo napisał:
Świetnie byłoby, gdyby się zdecydował na Lakers.

Za Lakers właściwie przemawia niemal wszystko, jeżeli Collison będzie chciał wrócić (właściwie Clippers mają przewagę jedynie wtedy, gdy DC uważa, że mają dużo większą szansę na tytuł), ale nie wiem, czy roles po niemal rocznej przerwie trafiający do nowej ekipy w okolicach TD może dać swojego maksa, a powiedzmy, że tylko wtedy DC to sexy opcja. Myślę, że Lakers poczekają jak się rozwinie sprawa z nim i Iggym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem sceptyczny co do Iggy, jak można mówić o plastrze, który ma już 36 lat? Oczywiście mądrość z ławki, dobre ustawienie w defensywie...wobec braku shootingu i jako point forward obok Lebrona? Średni pomysł, DC to 32 latek, znacznie pewniejsza opcja, zapewnia trójkę  i rozegranie czyli to, co LAL brakuje, szczególnie w stosunku do Clippers. 

Ja nie boje się starcia pierwszych piątek LAL i LAC, bardziej boje się Lou i Harrella, czy zmotywowany Dwight jest w stanie tego drugiego zneutralizować w rezerwowych minutach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem sobie tak przy okazji staty KCP.

Od początku Grudnia: 15 meczów, 10,8ppg, 45,5% za trzy przy 3,7 3PA, TS 63,9% (!), eFG 61%, on/off najlepsze a chyba od początku kariery.

Jak go oddacie za jakieś pseudo-wzmocnienia to uwierzę w duchy, albo ducha.

Magica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawanie statsów rolesów z wycinków sezonu nie ma większego sensu (wyjmij pierwsze 10 meczów i ma ~50% za 3), ale owszem, KCP jest bardzo dobry (choć pewnie mu spadnie %3pt) i w kontekściu playoff wygląda na pewniaka do rotacji obok LeBrona, AD, Greena i Dwighta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2020 o 17:05, eF. napisał:

OFFTOP

Moim zdaniem, Sixers powinni uderzać po Bertansa. Pasowałby tam idealnie.

Scott, Smith (lub Korkmaz) plus pick?

Edit - tylko haczyk jest taki, że nie wiadomo ile zażąda Łotysz, więc sam nie wiem jaka jest jego wartość obecnie, skoro za kilka miesięcy będzie wolnym agentem. Jednakże Sixers powinni zaryzykować z ofertą tego typu, bo za wiele nie tracą.

Bertans by pasował w absolutnie każdym teamie który nie jest zainteresowany tankowaniem, nie tylko 76ers

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF, racja, przy czym nie wiemy czy Collison z chwilą ogłoszenia zawieszenia butów na kołku rzeczywiście całkowicie zaprzestał treningów, czy też widząc jak rozwija się sytuacja ćwiczył już od jakiegoś czasu z myślą o powrocie. Jeśli ma na tyle oleju w głowie, żeby ten ewentualny powrót rozsądnie przygotować (a przecież już podczas któregoś z pierwszych spotkań sezonu na insta publikował dwuznaczne treści, które sugerowały, że może zastanawiać się nad powrotem) to do PO powinien się ograć moim zdaniem.

Pincus fajnie wyjaśnił na twitterze, że Lakers mogą użyć na Darrena DPE, które otrzymali po kontuzji Cousinsa i późniejszy powrót tego drugiego nie będzie się łączył dla Lakers z koniecznością zwolnienia żadnego z nich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży postęp zanotował Caruso względem jego pierwszych gier, gdzie był koszmarny w ataku. Te stabilne minuty i miejsce w rotacji wyraźnie mu służą bo coraz więcej jakošci zaczyna pokazywać jako kreator, a dryg do podań przecież od zawsze miał.

Dzisiaj pokaz rim protection. McGee, Davis, Howard zanotowali łącznie 19 bloków - wow. Cieszy zwłaszcza Howard, który jest dla mnie największą pozytywnà niespodzianką tego sezonu. 

Kontuzje Bradley'a i KCP (obaj skręcenie kostki) na szczęście, z tego co czytam, nie są bardzo poważne.

Co do Kuzmy - może wreszcie będzie się okazja przekonać, jaka jest jego wartość na rynku. Czekam na jakieś przecieki co do ewentualnych ofert. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caruso jest niezły, ale w playoffach w takim teamie (LeBron + dwóch finisherów na parkiecie) obwodowy bez trójki może mieć problemy, więc potem dla całej ekipy może być zbyt ciasno. 

Typowy mecz Lakers, dużo błysku, dużo niepotrzebnego męczenia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Geronimo napisał:

Duży postęp zanotował Caruso względem jego pierwszych gier, gdzie był koszmarny w ataku. Te stabilne minuty i miejsce w rotacji wyraźnie mu służą bo coraz więcej jakošci zaczyna pokazywać jako kreator, a dryg do podań przecież od zawsze miał.

Dzisiaj pokaz rim protection. McGee, Davis, Howard zanotowali łącznie 19 bloków - wow. Cieszy zwłaszcza Howard, który jest dla mnie największą pozytywnà niespodzianką tego sezonu. 

Kontuzje Bradley'a i KCP (obaj skręcenie kostki) na szczęście, z tego co czytam, nie są bardzo poważne.

Co do Kuzmy - może wreszcie będzie się okazja przekonać, jaka jest jego wartość na rynku. Czekam na jakieś przecieki co do ewentualnych ofert. 

 

Jak Caruso blokował to wyglądało jak by LBJ i Howard chcieli go zablokować z tyłu ;). Albo po prostu chcieli chłopakowi fajny plakat zapewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, BMF napisał:

Mi się ten Caruso kojarzy z trochę lepszym Dellavedovą/McConnellem (fan favorite, w trakcie WCF z Clippers w pewnym momencie wyleci z rotacji), lepszy był ten blok Drummonda na nim na koniec 2q. ;] 

Sam się prosił :). Jakoś 4 min wcześniej dwa razy go kiwnął, raz rzucając layupa sprzed nosa, a drugi raz jak mu piłkę nad głową i nad obręczą przerzucił na asystę do McGee.

Nie dziwota, że chłop polował na chase down.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.