Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Hoolifan napisał:

Wiadomo, w porównaniu do perfekcyjnie zarządzanych Bulls to taka bieda, że szkoda gadać.

 Nie wiem czy perfekcyjnie, ale Pax z towarzystwem po złamanym kciuku Rondo i odprawieniu kapryśnego Butlera zaorał wszystko i w dwa sezony zbudował ekipę, która za kilka miechów powalczy o PO. Ja tam jestem zadowolony. 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikogo nie wystawi, jest wolnym agentem, choc imho troche mu / im  / jego obozowi wylazi sloma z butow, tzn tym ze nie podali decyzji od razu w pierwszych godzinach bo przez to wiaza rece swojemu nowemu zespolowi na rynku FA, chyba ze jest cos o czym nie wiem. Antyfani Leonarda powiedzieli by nawet, jak kiedys Alonzo o Lebronie, ze Kawahi zaczal juz zaorywac swoj nowy zespol :P 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to swoją drogą @marzec :)

Uziemił 2 organizacje w kluczowych momentach offseason. Swoją drogą, i Lakers i Clippers same sobie są winne, skoro idą tak mocno po gościa, który przed chwilą zdobył mistrzostwo z drużyną, która również liczy się w wyścigu po niego.

Nic, czekamy na jaśnie pana Leonarda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał:

imho troche mu / im  / jego obozowi wylazi sloma z butow, tzn tym ze nie podali decyzji od razu w pierwszych godzinach bo przez to wiaza rece swojemu nowemu zespolowi na rynku FA,

Hehe, pamiętam jak dwa lata temu jakiś fan Jazz rzucał k****mi w Haywarda, bo potrzebował trochę czasu żeby podjąć decyzję i dobrzy agenci uciekli Jazz, tak jak sam Hayward. To było bardziej zasadne (były gracz Utah), a i tak jednak lekko śmieszne, bo dlaczego np. Kawhi miałby robić dobrze Lakers? W sumie nawet mu na rękę, żeby byli słabsi jak tam nie podpisze.

Beverley, Marcus Morris, KCP - tak bym typował rolesów do LAL za cap space jak nie uda się z Kawhim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMFBav już dogadany z Clippers jest chyba (coś wczoraj latało, że podpisze 40/3).

Pelinka będzie mógł sobie pluć w brodę w razie gdyby ten jego plan legł w gruzach, bo z punktu widzenia szans Lakers na mistrzostwo wcale dokładanie 3 tak mocnego gracza nie musiało być konieczne.

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, faktycznie. 

Dlatego trochę przychylam się do Kawhiego w LAL, bo ciężko mi uwierzyć, że Lakers nie zostawiliby sobie żadnej alternatywy. Przecież inaczej to tutaj pójdą oferty 10+ dla KCP, bo i tak powoli nie ma komu tego dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze do tego planu B dorzucił Cousinsa, który chyba się nieźle dogadywał z AD, a o którym póki co zaskakująca cisza. Aha, no i Rondla - dla mnie to niemal pewny typ, że Rajon znów zakotwiczy w LAL.

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.