Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Zdzich napisał:

Po tym jak Memphis pokazała, że zamiast buyoutu to można picka żądać to nie zdziwię się zupełnie jak nikt ciekawy na rynku się nie pojawi, chyba że zejdą z potężnej kasy, a to mi się średnio widzi ;) I nie chodzi o to, że Memphis dokonała jakiegoś nadzwyczajnego odkrycia, bo nie. Tylko zawsze tradycyjnie graczy się puszczało, ale odkąd gracze postanowili rządzić ligą to właściciele będą o wiele bardziej bezwzględni.

Nie, to nie w tym rzecz. Memphis żądać to sobie mogą, ale nikt im niczego nie da. Iggi dostałby buy out`a, gdyby też spuścił trochę. To zawsze odbywa się na zasadzie - ja rezygnuje z kilku mln., wy oszczędzacie, ale dajecie mi free, a ja sobie gdzieś tam odbije tą stratę. Jaki zysk ma klub z kiszenia na siłę zawodnika i płacenia 100% pensji? Żaden. Jak oszczędzali kilka mln, to już było coś. Obie strony były zadowolone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Mich@lik napisał:

Odpuścili poważną grę po pierwszej kwarcie to mają za swoje. Za duża była przewaga, wiedziałem, że to roztrwonią 

Raczej pod koniec trzeciej kwarty, gdy Vogel grał całe 12 minut Davisem i LeBronem, by zrobić przewagę i odpuścić czwartą kwartę, ale skończyło się "jedynie" na +22, a w ostatnim posiadaniu nikomu nie chciało się nawet wrócić do obrony. Przez to Davis i LeBron zagrali 38 minut, bo oczywiście czwarta kwarta zaczęła się bez obu od 12-2 dla Suns w trzy minuty.

Jedyny pozytyw to chyba Bradley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, BMF napisał:

Raczej pod koniec trzeciej kwarty, gdy Vogel grał całe 12 minut Davisem i LeBronem, by zrobić przewagę i odpuścić czwartą kwartę, ale skończyło się "jedynie" na +22, a w ostatnim posiadaniu nikomu nie chciało się nawet wrócić do obrony. Przez to Davis i LeBron zagrali 38 minut, bo oczywiście czwarta kwarta zaczęła się bez obu od 12-2 dla Suns w trzy minuty.

Jedyny pozytyw to chyba Bradley.

Ja tam widziałem tylko ostatnie 10 min 4q ale słabo to wyglądało. Bez lbj nie ma pomysłu na grę i nie ma kto tworzyć przewag. Granie bez lbj ale z davisem niewiele zmienia bo brakuje balansu na obwodzie i ciężko wtedy wykorzystywać AD pod koszem szczególnie przy braku relaible shooterow. Ogólnie w serii ciężko będzie Lal bo granie długich minut lbj i ad przy dużej intensyfikacji odbije się na ich poziomie a brak jakiejkolwiek alternatywy na minuty bez nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, username napisał:

Granie z tak słabą drużyną powinno zakończyć się minimum 40 punktami przewagi. LeBron, Davis na Plus. Kuzma na minus. 

Już bez przesady - nie chodzi o to żeby piłować blow outy ale żeby dowieźć spokojne zwycięstwo do końca i nie musieć gracz lbj do konca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2019 o 14:27, Jendras napisał:

IMO taki Teague z buyoutu to lepsza i bardziej realna opcja.

No. Teague, Iggy, Collison, mocny zestaw. Zastanawia mnie, co wybierze Collison. Od 1,5 miesiąca daje znaki, że albo LAL albo LAC.

11 godzin temu, Zdzich napisał:

Po tym jak Memphis pokazała, że zamiast buyoutu to można picka żądać 

To cała reszta nie wiedziała, że można "picka żądać"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Collison do tego jest szczególnie skuteczny w trójkach z rogów i nie traci piłki. Lepsza opcja niż nazwiska, jakie przewijały się na paru ostatnich stronach, bo wydaje się dobrym fitem do LeBrona.

Collison-Green-James-Kuzma-Davis

Collison-KCP-Green-James-Davis

Collison-Green-James-Davis-Dwight

Takie zestawienia jako potencjalne piątki kończące mecz wyglądają konkretnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Collison jako dodatkowy ball handler z regularną trójką byłby w Lakers ogromnym wzmocnieniem. Kusi przede wszystkim cena, bo przy tak kiepskich assetach pozyskanie wartościowego zawodnika w wymianie graniczyłoby z cudem, a tutaj trafia się okazja, z której grzechem byłoby nie skorzystać. Jeżeli Collison nie ma zbyt wielu zaległości treningowych, to przy niezbyt skomplikowanej ofensywie Lakers raczej nie będzie trzeba go długo wkomponowywać do zespołu. Ciekawe jak Vogel ustawiałby lineupy w defensywie, bo o ile piątka Collison - Green - LeBron - Davis - Howard wygląda konkretnie, to dołożeniu tu Kuzmy i McGee mogłoby to wyglądać dość zabawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zrobić miejsce dla Collisona poszedłbym w jeszcze jedna wymianę. 
2 za 1 

Kuzma i kontrakt Cousinsa plus pick za BertāNSA 

wprowadzenie dwóch świetnie pasujących graczy z marszu daje kopa

Bertāns zna się z Greenem a może mieć za złe spurs ze go tak oddali wiec o etykę pracy bym się nie martwił. A mając pod koszem zawsze dobrego protektora i obrona DB do zaakceptowania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Kuzma jest więcej wart od Bertansa, a Ty jeszcze chcesz oddawać Cousinsa i pick? Jeśli już to Lakers będą szukać jakiegoś 3&D.

32 minuty temu, Hoolifan napisał:

Ciekawe jak Vogel ustawiałby lineupy w defensywie, bo o ile piątka Collison - Green - LeBron - Davis - Howard wygląda konkretnie, to dołożeniu tu Kuzmy i McGee mogłoby to wyglądać dość zabawnie.

Gorzej niż z Rondo nie będzie. :)

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztan Kuzma jest bardziej wartościowy od Bertansa? Lol, takie rzeczy tylko w temacie Lakers.

Zobaczmy:

- Davis Bertans, 15p/5r/2a, 45% fg, 43% za trzy (3.8/8.6), 89% ft, 64%TS, ortg - 125, drtg - 118

- Kyle Kuzma, 12p/3.5r/0.6a, 42% fg, 35% za trzy (1.7/4.9), 75% ft, 54%TS, ortg - 100, drtg - 108

Faktycznie. Wizards powinni jeszcze swój pick rzucić przy ewentualnej wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, eF. napisał:

Kasztan Kuzma jest bardziej wartościowy od Bertansa? Lol, takie rzeczy tylko w temacie Lakers.

Zobaczmy:

- Davis Bertans, 15p/5r/2a, 45% fg, 43% za trzy (3.8/8.6), 89% ft, 64%TS, ortg - 125, drtg - 118

- Kyle Kuzma, 12p/3.5r/0.6a, 42% fg, 35% za trzy (1.7/4.9), 75% ft, 54%TS, ortg - 100, drtg - 108

Faktycznie. Wizards powinni jeszcze swój pick rzucić przy ewentualnej wymianie.

Wartość rynkowa to nie tylko produkcja statystyczna, a czemu ma służyć podawanie ortg i drtg to nie wiem.

Kuzma jest młodszy i jeszcze przez rok pogra na debiutanckim kontrakcie. Bertans, którzy trzaska sobie cyfry w jednej z najgorszych drużyn, latem będzie FA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.