Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, julekstep napisał:

Po co OKC mieliby wzmacniać drużynę na którą dość realnie mogą trafić w 1szej rundzie PO? Dodatkowo LAL po wymianie po AD nie mają za wielu picków (czyli czegoś na czym OKC zależy).

Właśnie picki to lakers jakieś tam jeszcze mają. 20', 22' z tych najbliższych. Co do pierwszego pytania, to nie widzę tym problemu, jeśli dostaną zadowalającą ofertę. Oni nie mają w planach walki o mistrza, tylko wyraźnie decyzjami w lato postawili na przebudowę. Nawet, gdyby wpadli w tym roku na Lakers w PO, co zmieni to, po której stronie będzie Schroder? A dobrym handlem mogą coś dodatkowo zyskać, do tego co już zyskali w lato. Future ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Właśnie picki to lakers jakieś tam jeszcze mają. 20', 22' z tych najbliższych. Co do pierwszego pytania, to nie widzę tym problemu, jeśli dostaną zadowalającą ofertę. Oni nie mają w planach walki o mistrza, tylko wyraźnie decyzjami w lato postawili na przebudowę. Nawet, gdyby wpadli w tym roku na Lakers w PO, co zmieni to, po której stronie będzie Schroder? A dobrym handlem mogą coś dodatkowo zyskać, do tego co już zyskali w lato. Future ;)

 

Stein rule więc tych '20 i '22 nie ruszą.

Co najwyżej mogą swapy zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał:

Barnesa nie Kuzmy

oj sporo się czytało podczas zgrupowania kadry. Pierwsze z brzegu, co teraz znalazłem:

“I didn’t know him at all and in all honesty watching him play now and then during the season I didn’t see a lot of rhyme and reason to what he was doing,” Popovich said. “He looked like a young Manu (Ginobili), he was running around, energetic and willing and working hard, but he had no idea what was going to happen.”

“I can tell you when he got hurt, it was a huge blow for our team, because we were all excited about him,” he said. “He had come a long way in just that short period of time that we had, in every facet of the game. Especially the mental part. He really caught on to the things we were talking to him about and I became a big fan. He was great.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jendras napisał:

Lepiej już poczekać na buyouty

To też jest opcja, ale można się mocno przejechać. 

Generalnie wszystko zależy od tego w jakim stopniu Vogel, sztab i Pelinka są zadowoleni z tego rosteru. Jeśli uznają, że trzeba coś pozmieniać jeszcze przed td, to tak naprawdę jedyny asset Lakers w tym momencie to Kuzma, no + jakieś bardzo odległe w czasie picki. Z racji tego, że Kuz ma świetny kontrakt, to z jednej strony jest ogromny plus dla druzyny go posiadającej czy chcącej go posiadać, ale z drugiej strony, ciężko spiąć jakąś dobrą wymianę bez kilku innych grajków. 

Jeżeli żadnych wymian planować nie będą, to tak jak mówisz, będzie trzeba liczyć na buyouty, a jak to się nie uda, to po prostu zaufać Vogelowi, Pelince itd., że ten roster wystarczy. Ja tam będę wierzył w Lakers, w każdych okolicznościach :D

Kończąc, muszę spytać, tak hipotetycznie. Nie jesteś w ogóle zwolennikiem sprowadzenia Schrodera, czy po prostu nie chcesz, aby w takiej wymianie poleciał akurat Kuzma??? 

ps. Żeby nie było, ja nigdy fanem Niemca nie byłem, raczej częściej mnie irytował, ale w tym sezonie on naprawdę bdb wygląda i wydaje się, że posiada te cechy, które by mogły bardzo pomóc Jeziorowcom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście playoffów za Kuzmę celowałbym raczej w któregoś z w miarę młodych skrzydłowych z obroną, rzutem + jakimś upsidem w ataku. Tak na szybko z opcji, które przychodzą mi na myśl to Huerter, o którym pisał wielokrotnie january, ewentualnie Mikal Bridges z Suns, może Winslow z Heat (choć tu problemem jest jego zdrowie).

Ballhandlera i punktującego w drugim unicie , tak jak pisał Jendras, łatwiej będzie znaleźć z buyotów (Reggie Jackson?, Teague?) lub mniejszym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bridges jest wspaniały i kibicuję mu jeszcze zanim wszedł do ligi, ale Lakers nie mają nic, co przekonałoby Suns do wymiany.

Pole manewru jest bardzo małe. Tutaj musi być jakaś nieprawdopodobna okazja, żeby wywołać efekt wow. Muszą czekać na buyouty.

Z drugiej strony jakiś czas już się zastanawiam, kto pierwszy może być zwolniony, jak trafi się gorące nazwisko do wzięcia z rynku. I w sumie nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Kończąc, muszę spytać, tak hipotetycznie. Nie jesteś w ogóle zwolennikiem sprowadzenia Schrodera, czy po prostu nie chcesz, aby w takiej wymianie poleciał akurat Kuzma???

Fanem nie jestem, ale tu przede wszystkim chodzi o problem ze zbudowaniem odpowiedniego pakietu - Schroder zarabia 15 milionów, co oznacza, że w drugą stronę musiałby iść Green lub KCP jako część pakietu, co już samo w sobie niwelując jeden brak tworzy nowy. A nie doszliśmy nawet do ewentualnych oczekiwań OKC.

IMO taki Teague z buyoutu to lepsza i bardziej realna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2019 o 14:27, Jendras napisał:

ale tu przede wszystkim chodzi o problem ze zbudowaniem odpowiedniego pakietu - Schroder zarabia 15 milionów, co oznacza, że w drugą stronę musiałby iść Green lub KCP jako część pakietu

To podkreśliłem od razu, że zarobki Schrodera są na tyle duże, że będzie trzeba bardzo mocno kombinować, żeby stworzyć paczkę bez chociażby KCP, którego imo nie warto oddawać. Greena to w ogóle nie brałem pod uwagę do wymiany, bo to kompletnie nierealne. 

W dniu 31.12.2019 o 14:27, Jendras napisał:

IMO taki Teague z buyoutu to lepsza i bardziej realna opcja.

No Teague z buyoutu to by była piękna sprawa, ale to jest w tym momencie wróżenie z fusów. Lakers kompletnie nie mają wpływu na losy tego pana, ale jeśli będzie dostępny to nie ma co się nawet zastanawiać. 

Być może realną opcją będzie Collison. Woj pisze, że Darren rozważa powrót. 

https://www.espn.com/nba/story/_/id/28405389/darren-collison-mulling-february-return-likely-la-team?platform=amp&__twitter_impression=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak Memphis pokazała, że zamiast buyoutu to można picka żądać to nie zdziwię się zupełnie jak nikt ciekawy na rynku się nie pojawi, chyba że zejdą z potężnej kasy, a to mi się średnio widzi ;) I nie chodzi o to, że Memphis dokonała jakiegoś nadzwyczajnego odkrycia, bo nie. Tylko zawsze tradycyjnie graczy się puszczało, ale odkąd gracze postanowili rządzić ligą to właściciele będą o wiele bardziej bezwzględni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.