Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Samochodem jedzie z tej Kanady? Pociesza jedynie to, że jeśli miałby zostać w Raptors, to raczej już by to ogłosili. Z drugiej strony kilka dni temu było info, że 3 lipca będzie jakaś bomba, dobrze pamiętam? 

O Iggym pomyślałem zaraz po info o wymianie do Memphis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie ma co plakac bo sporo nazwisk jednak jest dostepnych, do tego moze sie okazac, ze goscie jak iggy czy cousins naprawde skoncza w lakers na smiesznych umowach

moze sie okazac, ze maja dogadanych kilka nazwisk niekoniecznie szukajacych kasy, tylko czekaja na KL

gdziestam plotki widzialem, ze byc moze decyzje oglosi... w poniedzialkowym latimesie... choc imo juz przed drukiem wyszloby info na ten temat. wspolwlascicielem latimesa jest jakis udzialowiec czy grupa majaca udzialy w... lakers.

niemniej faktycznie sporo fajnych nazwisk sie rozeszlo. choc te kontrakty nawet w przypadku braku kawhia raczej nieosiagalne lub bardziej "nieprzyjemne"...

czekamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard będzie mocno ważył na ocenie offseasonu Pelinki, bo wszystko przemawia za tym, że świetnie fitujący Russell był relatywnie łatwo do wyjęcia, skoro zgodził się pójść do GSW w roli 3/4 gwiazdy (te plotki Steina co do Minnesoty się jednak kompletnie nie sprawdziły).

Szkoda troszkę. Nie wiem czy nie wolałbym mieć jednak Russella na kontrakcie już w pierwszych godzinach FA i większe pole manewru do namawiania rolsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo było jednak tych doniesień od bardzo dobrych źródeł jak choćby Woj, gdzie pisano o wzajemnym zainteresowaniu. Russell cenił sobie zawsze kibiców Lakers, przychodziłby do zupełnie innej drużyny, wielkiego rynku, w zupełnie innej roli, tworząc team z dwoma cenionymi przez siebie all-starami - imo nie ma podstaw sądzić, że nie chciałby ponowne tam trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirwir napisał:

Chciałbym zobaczyć jak będzie wyglądała prezentacja Lakers dla Leonarda.

Leonard pyta no dobra, kogo mamy w S5.

Pelinka: Davis, James, Ty i Kuzma.

Leonard: ale to 4 osoby.

Pelinka: ....

 

Moim zdaniem te prezentacje są gówno warte, ale co ja tam wiem. Plotki mówią, że za Leonardem przyszłaby cała zgraja za minimum, więc musiałby być totalnym idiotą, żeby patrzeć tylko na to, co obecnie jest w składzie. 

Myślę, że na spotkanie powinien pójść tylko Pelinka z LeBronem, bez zbędnego pi****lenia. Jeśli jest rzeczywiście ugadany od jakiegoś czasu, to wypiją sobie izotonika i zagadają o pierwszy wspólny trening. 

8 minut temu, Geronimo napisał:

Za dużo było jednak tych doniesień od bardzo dobrych źródeł jak choćby Woj, gdzie pisano o wzajemnym zainteresowaniu. Russell cenił sobie zawsze kibiców Lakers, przychodziłby do zupełnie innej drużyny, wielkiego rynku, w zupełnie innej roli, tworząc team z dwoma cenionymi przez siebie all-starami - imo nie ma podstaw sądzić, że nie chciałby ponowne tam trafić.

No, tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Geronimo napisał:

Leonard będzie mocno ważył na ocenie offseasonu Pelinki, bo wszystko przemawia za tym, że świetnie fitujący Russell był relatywnie łatwo do wyjęcia, skoro zgodził się pójść do GSW w roli 3/4 gwiazdy (te plotki Steina co do Minnesoty się jednak kompletnie nie sprawdziły).

Szkoda troszkę. Nie wiem czy nie wolałbym mieć jednak Russella na kontrakcie już w pierwszych godzinach FA i większe pole manewru do namawiania rolsów.

Jeżeli Leonard podpisze, to Lakers będą wygranymi offseason i głównymi faworytami do tytułu. Jeżeli nie podpisze, to możemy mieć najbardziej wyrównany sezon od lat.

Z jednej strony u bukmacherów faworytem są Raptors, Lakers na drugim miejscu, Clippers na trzecim. Z drugiej strony, gdyby Lakers nie mieli dogadanego maxa, to chyba nie robiliby tego dealu z Bongami, tylko by się wstrzymali, a skoro jedynym max playerem na rynku jest Kawhi, to wydaje się, że powinni go zgarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, matek napisał:

Myślę, że na spotkanie powinien pójść tylko Pelinka z LeBronem, bez zbędnego pi****lenia

spotkanie już się chyba odbyło, nie?

jakiś lakers insider (wygląda na legitnego) przekazuje dobre wieści: http://lakersball.com/threads/kawhi-laonard-discussion-“i’m-a-fun-guy-”.3078/page-284#post-310006

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.