Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Yup. Mało ambitny typ - Davis i LeBron zanotują career high w asystach w tym sezonie. Może miałem farta, że trafiłem na dwa mecze Lakers z Warriors - ale bardzo sympatycznie to wyglądało, niebo a ziemia w porównaniu do poprzedniego sezonu. Problem? Caruso wygląda (w statsach) jak mem, a Rondo jest w on/off chyba obok Bradleya najgorszym graczem Lakers nawet w preseason. Mogę tylko się powtórzyć: drugi ballhandler i zdrowie oddzielają Lakers od tieru pierwszorzędnych contenderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Me Myself and I napisał:

coś mi miesiąc umknął że Davis grał już dzisiaj? 🙌

Tak, piorunem się pozbierał po ciężkiej amputacji kciuka.

2 godziny temu, BMF napisał:

 Problem? Caruso wygląda (w statsach) jak mem, a Rondo jest w on/off chyba obok Bradleya najgorszym graczem Lakers nawet w preseason. Mogę tylko się powtórzyć: drugi ballhandler i zdrowie oddzielają Lakers od tieru pierwszorzędnych contenderów.

Co jest nie tak, ze zdrowiem Lakersów? Bradley wygląda OK jak na ten etap. Rondo jest fatalny i tutaj nawet 40% 3pkt nie dadzą impactu na 0 ogółem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2019 o 14:35, LeweBiodroSmoka napisał:

Jednak jest nadzieja dla grupy kolesi gloszacych hasła niepodległościowe dla własnych celów i indywidualnych interesów.

Tekst poprawiony. "Wolna" Katalonia to jak "Wolny" Górny Śląsk. Nietrafione pomysł, którym mamione są tłumy.

W dniu 16.10.2019 o 14:35, LeweBiodroSmoka napisał:

EG_3tNWXUAA9B0u?format=jpg&name=medium

 

Zamiast cykac zdjęcia i pisać głupoty na Twitterze niech się weźmie za trening bo to ostatnia chyba szansa dla niego na misia w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Yavana napisał:

Tekst poprawiony. "Wolna" Katalonia to jak "Wolny" Górny Śląsk. Nietrafione pomysł, którym mamione są tłumy.

Zamiast cykac zdjęcia i pisać głupoty na Twitterze niech się weźmie za trening bo to ostatnia chyba szansa dla niego na misia w tym roku.

Fajnie, że wjechałeś z buta, ale zamiast się podpalać bez sensu, mogłeś doczytać, że to fota sprzed 2 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekaw jestem tego co on pokaże w RS. Może podobać się ruch piłki w ofensywie Lakers i akcje in/out. Chociaż mecze z GSW to trochę przekłamany obraz bo oni kompletnie nie mieli gości, którzy potrafili bronić w pomalowanym... no i na obwodzie też. No, ale generalnie raczej update jak wiesz, że z ławki na 15min masz Cooka zamiast Josha Farta.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy sezon LeBrona, gdzie nie wiem czy cokolwiek oczekiwać i jak tak, to co konkretnie oczekiwać (tzn. przez trzy ostatnie lata wiedziałem, że nie można oczekiwać niczego, więc trochę się przyzwyczaiłem) - i jeżeli tak, to czy czasem nie będzie to 'last dance'. Tu może zrobić się sentymentalnie, jeśli tak, bo po kontuzji Ziona, bez LeBrona miałbym mocną olewkę na start sezonu, a tak pewnie wstanę nawet 2h wcześniej i odpalę streama (jedyny pozytyw kibicowania Lakers to mecze o 4.45).

Ale pooglądałem trochę preseasonu i poniższe może być eksponowane nawet trochę bardziej niż do tej pory, więc przynajmniej będzie na co popatrzeć. No i jeśli to będzie kolejny sezon spisany na straty, to niech będzie chociaż zdrowy żeby zbliżyć się do Kareema, nie wiem, czy to nie jest osiągnięcie, w którym kibicuję mu w tym momencie najbardziej.

Lakers stali się underrated u wielu fanów, a wciąż mają cholernie duży upside, ale czy tak faktycznie jest, to będzie można wrócić jakoś po 30 meczach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pokazał dziś Green przerosło najśmielsze oczekiwania! Naprawdę świetny mecz w jego wykonaniu, genialna skuteczność i było widać jasno kto dziś po stronie Lakers dominował. Nadawał tempa grze i dzięki temu był to bardzo szybki i pełen emocji mecz.

Szkoda, że rozpoczynamy tak długo oczekiwany sezon z porażką ale trzeba wyciągnąć z tego wnioski i gramy dalej.

Teraz trochę przerwy i w piątek podejmujemy Utah Jazz a więc kolejny mecz w którym będziemy mogli się wykazać i pokazać z jak najlepszej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było źle i to nawet biorąc pod uwagę, że Clippers grali bez George'a. Dla mnie Lakers słabo wyglądali przede wszystkim w momentach gdy LBJa nie było na boisku - na pierwszego kozłującego wyrastał wtedy Cook, którego tak mocno dominował Pat, że ruch piłki, jakakolwiek organizacja ataku upadała. Wraz z powrotem Caruso i Rondo, którzy całkiem ładnie prowadzili rezerwowe zestawienia w okresie przygotowawczym powinno być lepiej w tym aspekcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron urośnie w trakcie sezonu i osiągnie szczyt w czasie PO, więc z tego bym nie robił dramatu. Problem Lakers jest dokładnie taki, jaki miał być: ławka. Przecież rezerwowi Clippers ich wręcz zjedli. Można się pocieszać, że nie było Kuzmy, ale przecież Clippers grali bez drugiego najważniejszego zawodnika 😜  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.