Skocz do zawartości
matek

Lakers '20

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Me Myself and I napisał:

The Los Angeles Lakers are interested in signing Dwight Howard to replace DeMarcus Cousins!

source.gif

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Jendras napisał:

source.gif

Ja bym jeszcze nawet przeżył powrót Dwight po historii z Lakers, przeżyłbym nawet to, że fit to delikatnie mówiąc średni, nawet przymknalbym oko na kwestie jego charakteru i to z jaka łatwością kolejne kluby się go pozbywaly bez żalu, ale jak do tego wszystkiego dodać fakt, że on rok temu miał zdaje się znowu operacje na plecy, potem znowu coś tam mu dolegalo to naprawdę dodając to wszystko do siebie nie rozumiem po co się w niego pchać... Żeby za parę miesięcy mieć na liście kontuzjowanych dwóch środkowych, którzy byli kiedyś gwiazdami? 

To już wolałbym Gortata. 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, julekstep napisał:

najgorszy Dwight bez plecow > najlepszy Faried

Najgorszy dwight bez plecow > cousins bez nogi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardziej mnie zastanawia ile jest prawdy w Howardzie w lakers.

Ogolnie myślałem ze nie ma takiej opcji po stylu rozstania się ostatnio z lakers aby DH wrócił i bardziej odbieram to jako dociśnięcie innego gracza tworząc „konkurencje” bo serio nie podejrzewam DH o powrót. Ale cóż nie takie rzeczy w nba widziałem.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim to ja chętnie zobaczę Howarda obok LeBrona!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, josephnba napisał:

Przede wszystkim to ja chętnie zobaczę Howarda obok LeBrona!

mnie ciekawi kto komu więcej zbiórek zabierze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, polishllama69 napisał:

mnie ciekawi kto komu więcej zbiórek zabierze

A mnie ciekawi czy LeBron ożywił by karierę Drwala (oczywiście zakładając te 60-70 spotkań rs)

Jeśli nie on to kto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dobra z tym Dwightem to trochę wygląda jak promowanie przez agenta.

Pelinka zwykle gada z Wojem, Shams ma z kolei dobre układy z agentami, a to od niego właśnie wyszły te informacje. 

Trzymam kciuki za Noaha, ale tam ponoć są jakieś stare kwasy między nim a Rambisem. 

Edytowane przez Jendras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Noah to też fajny pomysł, ale ja nie miałbym nic przeciwko powrotowi Howarda do Lakers - on jeszcze rok temu całkiem dobrze sprawdzał się w Hornets notując niezłe liczby i z tego co pamiętam był chwalonym nawet na forum za pozytywny wkład w grę zespołu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rok temu to Howard zagrał 9 meczów w Wizards. Natomiast kiedy odchodził z Hornets, to podobno cała szatnia odetchnęła z ulgą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Geronimo napisał:

Noah to też fajny pomysł, ale ja nie miałbym nic przeciwko powrotowi Howarda do Lakers - on jeszcze rok temu całkiem dobrze sprawdzał się w Hornets notując niezłe liczby i z tego co pamiętam był chwalonym nawet na forum za pozytywny wkład w grę zespołu.

I mimo tego oddali go za Mozgova. :)

"I was speaking to a team source in midseason – this was months before the Howard trade – and he told me of the Hornets players’ frustration that Howard simply wouldn’t run the play that was called, sometimes in key last-minute situations.

Also, for a man with a superhero body, Howard’s screen-setting was often “terrible,” according to the source. Howard and former coach Steve Clifford – who was always seen as “The Howard Whisperer” – also did not have nearly as perfect a relationship as was advertised and had at least one notable confrontation. And I saw firsthand some of the eye-rolling that Howard’s teammates did when they spoke about him."

https://www.charlotteobserver.com/sports/spt-columns-blogs/scott-fowler/article213515239.html

Yeah, thanks but no thanks.

Edytowane przez Jendras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

problemy z plecami / zdrowiem, problemy z głowo, słabu fittujący skillSet - ja tam Lakersów nie lubię, więc w sumie niech tam idzie ;)  ale obiektywnie to gówniane wzmocnienie, są pewnie lepsze opcje, a nawet lepszo opcjo może być zwyczajnie nie ściąganie go

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, rw30 napisał:

nawet lepszo opcjo może być zwyczajnie nie ściąganie go

GranularTallKouprey-size_restricted.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, rw30 napisał:

problemy z plecami / zdrowiem, problemy z głowo, słabu fittujący skillSet - ja tam Lakersów nie lubię, więc w sumie niech tam idzie ;)  ale obiektywnie to gówniane wzmocnienie, są pewnie lepsze opcje, a nawet lepszo opcjo może być zwyczajnie nie ściąganie go

Nawet nasz drewnianoręki z Łodzi będzie lepszym fitem. Przynajmniej chętnie wychodzi na zasłony i nie będzie okupował pomalowanego. Ciekawe czy ten  nasz gwiazdorek dostał jakąś propozycje z LAL?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, marceli73 napisał:

Nawet nasz drewnianoręki z Łodzi będzie lepszym fitem. Przynajmniej chętnie wychodzi na zasłony i nie będzie okupował pomalowanego. Ciekawe czy ten  nasz gwiazdorek dostał jakąś propozycje z LAL?

jeśli uzna że Lakers mają szanse na mistrzostwo to wtedy będzie chętny, inaczej kibice Lakers nie będą mieli zaszczytu go oglądać u siebie

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 minut temu, marceli73 napisał:

Pau Gasol to tam jest zayebistym fitem a nie Gortat, nawet Noah jest lepszym

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg polskich stron to Lakers mocno zabiegają o Gortata :) ciekawie się to czyta w sumie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, matek napisał:

Wg polskich stron to Lakers mocno zabiegają o Gortata :) ciekawie się to czyta w sumie. 

ciii, taki probasket twierdzi, że Speights to świetny wybór

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, matek napisał:

ciekawe czy holenderskie piszo o Riku Smitsie

• Like 4
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, rw30 napisał:

Pau Gasol to tam jest zayebistym fitem a nie Gortat, nawet Noah jest lepszym

Pozwolę się nie zgodzić. Gasol byłby gdyby jeszcze miał w kolanach trochę mocy. Noah to nie doczeka PO w zdrowiu a mimo tego że dobrze podaje nie będzie to istotne w LAL. Tam jest potrzebna ochrona pomalowanego, zasłony i pick and roll z centrem z wjazdem do kosza. To Gortat może nieźle wykonywać. Nie grozi rzutem ale Noah tez nie. Gasol to może jedynie postać w ataku i rzucać za 3 ale do obrony nigdy nie nadąży. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi