Skocz do zawartości
matek

Lakers '20

Rekomendowane odpowiedzi

Kibicuje się gwiazdom. Koniunkturę LAL napędził Kobe. Jak był Duncan, to byli fani. Ja nie przepadam za LBJ w wyniku czego źle życzę Lakers do których nic po za tym nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, WD_czterdzieści napisał:

Startowa piątka Lakers (nie wiem jak zrobić podgląd :p)

Wklejasz link do yt normalnie w tekście, naciskasz enter tak jak byś chciał zejść linię niżej i gotowe.

Podobnie robisz z twitterem tylko tam musisz kliknąć strzałkę rozwijania w prawym górnym rogu twitta, wybierasz opcję "kopiuj link", wklejasz normalnie w tekst tutaj, enter and done.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak zwykle świetna analiza od Laker Film Room.

Edytowane przez Jendras
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry materiał, ale ja cały czas jestem w c*** sceptycznie nastawiony do Greena. I to bez względu na jego kontrakt. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, matek napisał:

ale ja cały czas jestem w c*** sceptycznie nastawiony do Greena. 

Bo?

Malkontent;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, matek napisał:

Dobry materiał, ale ja cały czas jestem w c*** sceptycznie nastawiony do Greena. I to bez względu na jego kontrakt. 

Matek ale Green w systemie Vogela to może być przezajebisty grajek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Green zagrał świetny sezon, ale był w contract year - ostatni raz jak dostał czteroletni kontrakt w Spurs (po sezonie 14/15), to trójka mu zjechała do 35% na dystansie trzech (!) sezonów. Możliwe, że nie ma tutaj związku i koleś jest po prostu chimeryczny as fuck, ale to samo w sobie nie jest zbyt uspokajające. Zwłaszcza, że za te pieniądze i z takim obwodem Lakers, on tutaj będzie czwartym kluczowym zawodnikiem dla całego teamu. Trochę 50/50. Zakładam, że podstawowy (choć może nie nominalnie) lineup Lakers to w planach LeBron-KCP-Green-AD-Cousins.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakładać należy, że LBJ już Greena odpowiednio motywował będzie. Jest himeryczny, fakt ale poza Kahwim to on nie grał z dwoma graczami na raz potrafiącymi wziąć odpowiedzialność w punktowaniu na siebie. W Spurs to się zawsze rozkładało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Eld napisał:

Matek ale Green w systemie Vogela to może być przezajebisty grajek.

Może i liczę na to, ale ogólnie zgadzam się z tym, co napisał BMF. Może z tego biorą się moje obawy.

Chciałbym być pozytywnie zaskoczony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, BMF napisał:

Green zagrał świetny sezon, ale był w contract year - ostatni raz jak dostał czteroletni kontrakt w Spurs (po sezonie 14/15), to trójka mu zjechała do 35% na dystansie trzech (!) sezonów. Możliwe, że nie ma tutaj związku i koleś jest po prostu chimeryczny as fuck, ale to samo w sobie nie jest zbyt uspokajające. Zwłaszcza, że za te pieniądze i z takim obwodem Lakers, on tutaj będzie czwartym kluczowym zawodnikiem dla całego teamu. Trochę 50/50. Zakładam, że podstawowy (choć może nie nominalnie) lineup Lakers to w planach LeBron-KCP-Green-AD-Cousins.

Przecież, od 9 lat, miał jeden słaby rzutowo sezon, bodajże 15-16, jak Kłaj po raz pierwszy zaczął kreować grę SAS.

Pomijając powyższe, to czy rzuci 1,7 (3pkt)- na 4 z kawałkiem, czy 2/5, nie ma wielkiego znaczenia. I tak muszą go respektować w obronie (szczególnie na rogach) i to wystarczy.

W obronie raczej nie padnie, więc DG to najmniejszy znak zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Green miał trzy sezony z rzędu, gdzie miał TS% na poziomie 49%, 53% i 50% - w ostatnim sezonie to było 63%TS; różnica między 63%TS a 51%TS u Greena (dwa ostatnie sezony) przy podobnym usage to jest jakoś ~1,5 ORTG +/- dla drużyny na dystansie sezonu, więc bardzo dużo. 

Green z trzech ostatnich sezonów w Spurs jest zwykłym rolesem, Green z ostatniego sezonu Raptors albo dwóch sezonów Spurs gdy robili finały - jest elitarnym rolesem i jednym z najlepszych 3&D w lidze. W Lakers jest najlepszym strzelcem na obwodzie i najlepszym obrońcą, więc ma duże znaczenie jakiego Greena zobaczymy, już abstrahując od kontraktu, jaki dostał.

Liczę, że przy LeBronie utrzyma tą produkcję, ale z drugiej strony system Spurs był idealny dla rolesów, a tam było przeróżnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, BMF napisał:

Green miał trzy sezony z rzędu, gdzie miał TS% na poziomie 49%, 53% i 50% - w ostatnim sezonie to było 63%TS; różnica między 63%TS a 51%TS u Greena (dwa ostatnie sezony) przy podobnym usage to jest jakoś ~1,5 ORTG +/- dla drużyny na dystansie sezonu, więc bardzo dużo. 

Green z trzech ostatnich sezonów w Spurs jest zwykłym rolesem, Green z ostatniego sezonu Raptors albo dwóch sezonów Spurs gdy robili finały - jest elitarnym rolesem i jednym z najlepszych 3&D w lidze. W Lakers jest najlepszym strzelcem na obwodzie i najlepszym obrońcą, więc ma duże znaczenie jakiego Greena zobaczymy, już abstrahując od kontraktu, jaki dostał.

Liczę, że przy LeBronie utrzyma tą produkcję, ale z drugiej strony system Spurs był idealny dla rolesów, a tam było przeróżnie.

No tak. Tylko, że w ostatnich PO Green był zwykłym rolesem z TS% = całe 50% dając całkiem fajną obronę i fatalną 3.Już to kiedyś pisałem, akurat jemu łatwo zabrać strefę komfortu.

Kluczowym czynnikiem jest fakt, że tą strefę komfortu, trzeba mu jednak zabrać. A to nie jest oczywiste przy dwóch SS.

Na marginesie, ofensywnie, to on w sumie ze 3 razy miał przyzwoite PO (w starym systemie SAS). Tak więc, zależy jakie ma się oczekiwania. Ja oczekuję obrony i przyzwoitego trafiania otwartych 3, na nic więcej nie liczę (bo niczego nigdy więcej nie miał).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Eld napisał:

Zakładać należy, że LBJ już Greena odpowiednio motywował będzie. Jest himeryczny, fakt ale poza Kahwim to on nie grał z dwoma graczami na raz potrafiącymi wziąć odpowiedzialność w punktowaniu na siebie. W Spurs to się zawsze rozkładało.

tylko to chyba nie ma nic do rzeczy, bo problemem Greena była zawsze ta wspomniana chimeryczność. teraz też będzie dostawał masę open looków, ale to nie znaczy, że będzie je wykorzystywał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie zaraz pójdziecie w kilka stron o chimeryczności Greena w ataku, który będzie...  5 opcją ofensywną S5 i został podpisany żeby bronić. Nawet jak na 33% będzie w PO rzucał (patrz tegoroczni Raptors) to i tak będzie przydatny - tak jak był w TOR. 

• Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niejeden turysta z Japonii kupi bilet nie do końca kapujac kto zagra. 

Sztuka jest sztuka. 

Mialo być trzecie nazwisko z topu? Jest. 

Nie badzmy drobiazgowi. 

Raz już poszedł deal z bratem i wyszło dobrze 

Na koniec ten gorszy okazał się tym lepszym 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, WD_czterdzieści napisał:

Po to Lakers trzymali ten ostatni slot w składzie?

To jest two-way deal - nie liczy się do podstawowej piętnastki.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, ignazz napisał:

Na koniec ten gorszy okazał się tym lepszym 

Że niby Marc > Pau? Sangria mocno weszła na urlopie, czy może swojska ruda w betonowej dżungli? 

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi