Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Jendras napisał:
Kurde, ale serio, Boogie chyba trochę przesadził. Wygląda jak szczypior, a od finałów minął niecały miesiąc.

Wydaje mi się ze to dobrze. On miał spore problemy z mobilnością w obronie. Po zrzuceniu wagi może być z tym lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syf trochę opadł, hejterzy złapali oddech, wyrzucając zalegającą w ich ustach żółć, można coś skrobnąć ;)

Obserwując z boku to subforum (a konkretnie ostatnie 2 tygodnie) można dostać albo pierdolca albo świetnie się bawić. Hejterzy Lakers zdecydowanie powinni dostać jakiś specjalny status, bo to jak potrafią przyjebać się absolutnie do wszystkiego zakrawa na mistrzostwo w bliżej niesprecyzowanej i nienazwanej profesji.

Było blisko Kawhiego w Lakers: był hejt, że niszczą ligę, nie ma Kawhiego: jest hejt, że frajerzy. Wzięli rok temu całę gówno z free market: podśmiec***ki pt meme team. W tym roku wzięli najlepsze co się ostało - podśmiec***ki że meme team 2.0. 5 stron o jakimś ogórku Bradleyu plus 4 kolejne o Rondo.

Nie ma to tamto panowie, jedno Wam trzeba przyznać: zdrowie to Wy macie do tego klepania w klawiature. Jestem tylko naprawdę, tak po ludzku ciekaw, czy taki memento na ten przyklład traktuje wycieczkę na subforum Lakers jako rodzaj terapii? Uspokaja go to? Napawa dumą, poprawia humor?

Co do składu, to ja tam na spokojnie podchodzę. Co tu się jarać, jak w pierwszym meczu któryś złapie kontuzję i bedzie pozamiatane. Najpierw to niech będą zdrowi i niech rozegrają 20 meczów, potem będziemy rozkminiać co są w stanie ugrać. Na papierze to wygląda spoko. Tylko jeszcze tego Iggyego dajcie i wracam do zarywania nocek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C'mon ja rozumiem zażenowanie/zdenerwowanie (wybierz jedno) hejtem itp ale te argumenty mimo że nie do końca się z nimi zgadzam to akurat da się je wytłumaczyć. Lakers chcieli podpisać Kawhi co uznawałem osobiście za słaby pomysł ale już skoro w to poszli na całość tracąc w międzyczasie parę innych opcji i im się nie udało no to czego oczekujecie. "Wzięli najlepsze co się ostało" to się nie wyklucza z tym że wzięli meme team w opinii niektórych. Mogło być gorzej jest nieźle ale dało się lepiej i to sporo. Żeby nie było nie zgadzam się z wszystkimi kontrargumentami ale nie płaczcie tak że reszta was hejtuje. Kibice Lakers też są zaślepieni zwłaszcza na Twitterze choć i tu też bywa ciekawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu lakers dostali bajeczny prezent na Gwiazdke już w lipcu. 

Wprew wszystkim sportowym przesłanka przyszedł z powodu szkół w okolicy LBJ. 

Poprzez koneksje agentów o tej nowinie lakers wiedzieli przed wszystkimi innymi i mieli cenny czas na zaplanowanie wzmocnień. 

Zamiast tego stworzono meme twór który jeżeli opieramy się na twardych faktach i efektach końcowych sprawił ze lbj poczuł się ponownie jak młody Bóg z 2004 - nie wszedł do PO 

hejterzy w swoich najwspanialszych snach  nawet tego nie przewidzieli. 

Mozna oczywiście tworzyć narracje ze poprzez kontuzje ( co jest oczywiście prawda) to się stało ale decyzja LBJ dawała szanse na zbudowanie dużo lepszej maszyny która powinna dużo szybciej wejść na wyższe obroty, zrobić spora przewagę już od poczatku sezonu aby LBJ oszczędzać na Po oraz co ważne aby przetrwała w razie kontuzji te 15 gier bez lidera 

tymczasem mimo takiego prezentu i przewagi w przygotowaniu się na różne scenariusze ( z powodu wiedzy ze jest lbj w lakers) brano coraz to śmieszniejsze nazwiska i dano sobie poprzez późne bo plotki wymian w lutym rozwalić chemię w środku sezonu. 

Jezeli to nie jest przykład nieudolności i powodu do śmiechu hejterow to co nim ma być? 

Nauczeni raczej przykrym doświadczeniem lakers wywalają Magica ( dobrze) szybko robią to co należy ( Davis) ... i się znowu zaczyna 

trwa liczenie milionów w wymianie z prosba o przeciągnięcie jej aby kasa się zwiększyła co już budziło zapewne kolejne śmieszki , ktoś realnie uwierzył środowisku Leonarda które jest „ trudne” i przespano alternatywne rozwiązania. 

Jeżeli się jest ogromnym fanem nba to ma się pojęcie jakim trudnym zadaniem jest zrobić skład z lbj aby nie wszedł do PO. 

Wielu się starało a udało się tylko raz po 2004. 

Sprawie nie pomaga inny niezbity fakt ze Lbj dalej jest doskonałym graczem i na pewno jednym z najlepszych w historii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mirwir napisał:

Widać, nie zajada stresów.

Zaczal zajadac paznokcie, ot co

7 godzin temu, kore napisał:

Syf trochę opadł, hejterzy złapali oddech, wyrzucając zalegającą w ich ustach żółć, można coś skrobnąć ;)

Obserwując z boku to subforum (a konkretnie ostatnie 2 tygodnie) można dostać albo pierdolca albo świetnie się bawić. Hejterzy Lakers zdecydowanie powinni dostać jakiś specjalny status, bo to jak potrafią przyjebać się absolutnie do wszystkiego zakrawa na mistrzostwo w bliżej niesprecyzowanej i nienazwanej profesji.

Było blisko Kawhiego w Lakers: był hejt, że niszczą ligę, nie ma Kawhiego: jest hejt, że frajerzy. Wzięli rok temu całę gówno z free market: podśmiec***ki pt meme team. W tym roku wzięli najlepsze co się ostało - podśmiec***ki że meme team 2.0. 5 stron o jakimś ogórku Bradleyu plus 4 kolejne o Rondo.

Nie ma to tamto panowie, jedno Wam trzeba przyznać: zdrowie to Wy macie do tego klepania w klawiature. Jestem tylko naprawdę, tak po ludzku ciekaw, czy taki memento na ten przyklład traktuje wycieczkę na subforum Lakers jako rodzaj terapii? Uspokaja go to? Napawa dumą, poprawia humor?

Co do składu, to ja tam na spokojnie podchodzę. Co tu się jarać, jak w pierwszym meczu któryś złapie kontuzję i bedzie pozamiatane. Najpierw to niech będą zdrowi i niech rozegrają 20 meczów, potem będziemy rozkminiać co są w stanie ugrać. Na papierze to wygląda spoko. Tylko jeszcze tego Iggyego dajcie i wracam do zarywania nocek :)

Ode mnie to 3 CH w bok - ja sie ustosunkowalem raz czy dwa i chwacit. Znajdz sobie innego do wycierania swoich brudnych ust. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawnie brzmi że DMC może doskwierać brak kasy kiedy na samych kontraktach NBA zarobił ponad 83 mln $ nie licząc reklamowych ale kiedy się popatrzy na gospodarowanie kasą dużej części grajków to nie zdziwiłoby mnie to.W przypadku zrzucenia wagi Cousinsa to jak najbardziej na plus biorąc pod uwagę jego skillset i przebyte kontuzje.Parę sezonów temu, jeszcze w Sacramento broniłem go przed krytyką, że przecież ta zadziorność to mentalność zwycięzcy a nie głupota i w sumie nadal nie wiem co sądzić o jego karierze bo potencjał był ogromny i z tym chyba się wszyscy zgodzimy 🤨

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz ale przyszlo ci do glowy w ogole, ze w zeszlym offseason lakers mogli tylko i wylacznie budowac team zlozony z 1 rocznych kontraktow?

przeciez to swietnie widac jak o wiele latwiej bylo w tym offseason obudowac brona fajnymi nazwiskami mogac zaoferowac dluzsze kontrakty

narracja od poczatku przyjscia brona byla jedna - anthony davis. mowilo sie o tym od poczatku, ze lebron nie ma czasu na rozwoj mlodych.

AD-> dlatego nie bardzo chcieli sie pakowac w dluzsze kontrakty,  by latem  nie miec zwiazanych rak i moc zaoferowac jeszcze maxa.

plan wypalil. moze nie poszlo tak jak wszyscy chcieli ale poki co ten roster wyglada fajnie. duuuzo lepiej niz przed rokiem

a jeszcze w trakcje sezonu moga dojsc wzmocnienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

trwa liczenie milionów w wymianie z prosba o przeciągnięcie jej aby kasa się zwiększyła co już budziło zapewne kolejne śmieszki , ktoś realnie uwierzył środowisku Leonarda które jest „ trudne” i przespano alternatywne rozwiązania. 

Gdybyś mógł mieć w swoim składzie Leonarda wiedząc, że ten chce się przenieść do Los Angeles i z nim w składzie jesteś w stanie z miejsca utworzyć ekipę będącą murowanym faworytem do tytułu, to naprawdę pierwszego dnia wolnej agentury zablokowałbyś sobie tę możliwość podpisując jakichś mopsów? Przecież dużo łatwiej jest obudować trio AD&KL&LBJ za grosze niż duet AD&LBJ mając do wykorzystania te 30 milionów, które w tym roku starczały na 2/3 sensownych rolsów. Niezależnie od scenariusza, Lakers i tak musieliby zapełniać roster grajkami za minimum, bo na rynku pojawiło się zbyt dużo gotówki, żeby podzielić te 30 milionów na 5/6 wartościowych zadaniowców.

Ja rozumiem, że fani Spurs czekając na Leonarda mieliby flashbacki z 201718, ale tutaj akurat gra była warta świeczki i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

 

Jeżeli się jest ogromnym fanem nba to ma się pojęcie jakim trudnym zadaniem jest zrobić skład z lbj aby nie wszedł do PO. 

Wielu się starało a udało się tylko raz po 2004. 

 

Ile z tych sezonów LBJ spędził na Zachodzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, badboys2 napisał:

przeciez to swietnie widac jak o wiele latwiej bylo w tym offseason obudowac brona fajnymi nazwiskami mogac zaoferowac dluzsze kontrakty

liczba mnoga, a jedyny kontrakt, jaki przychodzi do glowy to troche przeplacony Green na CALE DWA LATA. reszta to odpady/niechciani/"projekty"/dostepni po fiasku z KL.

najdluzszy, gwarantowany kontrakt na dzisiaj w Lakers to Luol Deng, bo nawet Lebron ma opcje gracza w ostatnim roku.

17 minut temu, badboys2 napisał:

plan wypalil. moze nie poszlo tak jak wszyscy chcieli ale poki co ten roster wyglada fajnie. duuuzo lepiej niz przed rokiem

chyba latwiejszej roboty, niz przebicie poprzedniego sezonu nigdzie w NBA nie znajdziesz, a i nie bez powodu i tak niektorzy szydza ze to meme team 2.0

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
4 minuty temu, Milin napisał:

No tak. Głupi ja. 

Brałem pod uwagę jeszcze tic taci.

Podobno porcelana bywa po nich krucha. To ma wyjątkowo niekorzystne konsekwencje z drugiej strony.

Ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.