Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Rondo to fenomen

 

Mu zawsze jakoś uchodziła krytyka i jest to ewenement ze tyle lat nikt się go nie czepiał aż zdziadzial i stracił resztki D 

Mnie w latach „ prime” 2007-2013 nie wiem co urzekło bardziej:

EFG% zakres przez te lata 42-51 % 

doskonale rzuty za trzy na poziomie 20-25% pozwalające grać przeciwnikom w obronie 5:4 których i tak oddawał przecież bardzo mało psując space czy mistyczne poziomy strat na rozegraniu 2,8 do 3,9 tov

można było liczyć na niego na linii zakres 51-64 %FT pomocny w wyrównanych bojach. 

Dziś by go nie było wcale na parkiecie 

dekade temu się przemknął jako na rookie tanim kontrakcie do 4 drogich 

czego nie miał nie zyskał co miał traci z wiekiem. 

Fenomen 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, KeepItDirty napisał:

Na pewno jest najbardziej z niedocenianych Celtów okresu z Kevinem, Rayem i Paulem.

Najbardziej niedoceniany był Perkins, można powiedzieć książkowy przykład defensywnego centra, który dodatkowo w ataku stawiał twarde zasłony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

Rondo to fenomen

 

Mu zawsze jakoś uchodziła krytyka i jest to ewenement ze tyle lat nikt się go nie czepiał aż zdziadzial i stracił resztki D 

Mnie w latach „ prime” 2007-2013 nie wiem co urzekło bardziej:

EFG% zakres przez te lata 42-51 % 

doskonale rzuty za trzy na poziomie 20-25% pozwalające grać przeciwnikom w obronie 5:4 których i tak oddawał przecież bardzo mało psując space czy mistyczne poziomy strat na rozegraniu 2,8 do 3,9 tov

można było liczyć na niego na linii zakres 51-64 %FT pomocny w wyrównanych bojach. 

Dziś by go nie było wcale na parkiecie 

dekade temu się przemknął jako na rookie tanim kontrakcie do 4 drogich 

czego nie miał nie zyskał co miał traci z wiekiem. 

Fenomen 

Oceniasz go zbyt surowo. Na boisku nie patrząc na suche cyfry nie wyglądał słabo w latach 2008-2012.
Dobry rozgrywający bez nabijania na siłę cyfr jak Westbrook, dobry obrońca jak na PG, dobrze zbierał jak na niskiego i drobnego, nie pękał psychicznie. W ofensywie sprawdzał sie jedynie na wejściach, gdy robił zmyłki, że podaje lub w kontratakach, a tak rzeczywiście był kompletnie nieprzydatny, ale był od tego, by głównie/tylko rozgrywać, a nie rzucać, bo od tego byli inni w drużynie. To, że tak słabiutko rzucał z półdystansu, za trzy, rzuty wolne wynikało z jego nienaturalnie dużych dłoni. Podobnie miał Shaq.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rodman91 napisał:

bez nabijania na siłę cyfr

 

Kto jak kto, ale Rondo akurat bardzo często spotykał się z oskarżeniami o chamski statpadding i ma sporo wtf moments na koncie jak te wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan

To teraz to co mi się mocno nie podoba;

KCP ma 15% Kickera i Trade Block oraz PO za rok, One-Year Bird Restriction (Veto Trade).

McGee PO za rok ??????

Rondo - podobno PO za rok, chociaż nie znalazłem potwierdzenia.

 

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:

Rondo to fenomen

 

Mu zawsze jakoś uchodziła krytyka i jest to ewenement ze tyle lat nikt się go nie czepiał aż zdziadzial i stracił resztki D 

No k**** nikt.

 

Nie wiedziałem, że można sprzedawać konta e-nba na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Chytruz napisał:

Ignazz ma 12 tysięcy postów, 14 lat na forum i jakimś cudem przegapił wszystkie kwartalne festiwale jebania Rondo.

Na początku się zaśmiałem, potem sprawdziłem ile lat sam jestem na forum i zrobiło mi się smutno :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo był równo j****y. Ja swojego czasu byłem jednym z nielicznych który bronił tego "bastionu". Ale niestety "bastion" padł i zostały wspomnienia.

Na tym forum najczęściej wspominany i budzący najwięcej kontrowersji grajek na PG.

Edytowane przez MA23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce dalej offtopowac o rondo ale ktos pisal o tym, ze duze dlonie przeszkadzaja w rzucaniu ale chyba nie do konca sie z tym zgodze.

za slabe rzucanie czesciej odpowiada zbyt duzy tonus miesniowy niz to, ze dlon jest za wielka. jesli dobrze kojarze, to bylo to poruszane w ktoryms sport science

przy zbyt duzych miesniach trudniej jest wyrobic pamiec miesniowa, ktora odpowiada za powtarzalnosc -> skutecznosc.

w przypadku rondo chyba kwestia bylo zbyt male przywiazanie do treningow rzutowych. im dalej konca kariery, tym jego % z dystansu coraz lepsze. ogolnie gdy wchodzil do ligi, gra wygladala troche inaczej i mozna bylo sobie pozwolic na to, by miec takiego grajka w druzynie, ktory bedzie kreowal. natomiast z roku na rok liga sie zmieniala i dzis pewnie mialby problem z odnalezieniem sie i musialby sie jak najszybciej dostosowac, co widzimy np u lonzo balla.

 

edit:

co do korvera to ja chyba bym mu podziekowal i poczekal na iggy'ego lub kogos innego. ale to fani jazz musieliby sie wypowiedziec czy cos mu w baku zostalo. koncowke sezonu i playoffs mial bardzo slabe... (uraz?)

choc nie zdziwie sie, jak zakontraktuja go clippers...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, danny napisał:

Kuzyn marnieje w oczach na tych głodowych kontraktach.

Screenshot_2019-07-11 Twitter.png

O rany! :) Faktycznie! W pierwszej chwili Go nie poznałem.

Mniejsza masa, mniejsze obciążenia. Może będzie śmigał.

Brak kasy na pewno też doskwiera więc motywacji raczej mu nie zabraknie. 

Przy odrobinie szczęścia i dobrym zdrowiu ma szansę nie tylko wywalczyć dobry kontrakt ale też i pierścień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
3 godziny temu, danny napisał:

Kuzyn marnieje w oczach na tych głodowych kontraktach.

https://www.youtube.com/watch?v=K8xPGQ-iONY

Może odrobinę.

To raczej ten sam efekt, jaki obserwowaliśmy u pewnego polskiego biznesmena, któremu przez noc wyrosła broda, stał się młodszy, szczuplejszy, wyższy, a klientela arabska przez całe spotkanie pytała tłumacza, czy to ten sam facet z którym rozmawiali trzy dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2019 o 22:05, badboys2 napisał:

 

co do korvera to ja chyba bym mu podziekowal i poczekal na iggy'ego lub kogos innego. ale to fani jazz musieliby sie wypowiedziec czy cos mu w baku zostalo. koncowke sezonu i playoffs mial bardzo slabe... (uraz?)

choc nie zdziwie sie, jak zakontraktuja go clippers...

Korver zaczął w jazz dobrze ale od połowy marca to już czlapal. Nie potrafił już minąć. Drobne kontuzje zabijały jego rytm. Potrafi nadal mieć świetne mecze ale teraz to zawodnik na góra 10-12 minut na mecz. To już emeryt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.