Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, dannygd napisał:

Z jednej strony fajnie że idą all-in, bo taka szansa na miska to się nie pojawia co chwilę, ale szkoda mi że generalnie wszystkich młodych się pozbyli.

Kuz im został :D

Generalnie robiąc te wszystkie ruchy to mają kogoś dogadanego lub przynajmniej mają pewność, że kogoś konkretnego podpiszą. Osobiście obstawiam opcję pierwszą. Oczywiście pozostaje zagadką kto to będzie, choć jak dla mnie to powinni iść w jakiś Beverlych i tym podobnych, po prostu obudować LBJ i AD. Siła rażenia LBJ i AD i tak jest duża, a przykład Leonarda pokazał, że nie trzeba mieć 3, a nawet 2 zajebistych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepłacanie role playerów to zwykle jest zły pomysł - największą różnicę robią Ci, którzy wnoszą na parkiet wysoką wartość relatywnie do zarabianych pieniędzy. Czyli taki Beverley owszem, ale wynaleziony gdzieś wcześniej, a nie przepłacony na FA. 

Dlatego 3 gwiazda > rozdział kasy, zwłaszcza, że kilku ring chaserów za minimum zawsze się znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jendras napisał:

No tak -> 32 miliony w sytuacji, w której oddają gdzieś tę trójkę (co było do przewidzenia dla wszystkich poza specami z ESPN :D).

No tylko pamiętaj ,że Lakers skopali pierwszą umowę bo byli pewni ,że nadal mają maxa. Zrobił się szum i zaczęli szukać opcji upchnięcia. I udało im się to zrobić nawet całkiem tanio.

Niemniej jakby się dziennikarze nie zaczęli trochę śmiać to by się Lakers zdziwili 6 lipca. Zresztą sam w nich wątpiłeś

Teraz tylko trzeba czekać kogo podpiszą.

Ale ogólnie świetny ruch Lakers. Zrobili to co powinni zrobić już dawno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras, Beverly chce 3 lata za 40 baniek. Dużo? Chyba raczej rozsądnie lub przynajmniej względna jest to kwota. Nie zabiera piłki, dokłada potrzebną obronę. Podobnych jemu za te ok. 10 mln da się znaleźć, a myślę, że w obliczu montowania zespolu nie jeden gracz ten 1mln w tą czy w drugę stronę odpuści. Ogórki pokroju Korverów, Smithów (czyli potencjalni chase ringerzy) itd. - ok, ale to na kilka/kilkanaście minut, bo oni jakości na +30min nie dadzą.

Przy 3-cim maksie będzie płytki zespół i zajeżdanie w RS, a potem taki LBJ będzie w 4 kwarcie wolne pudłował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ely3 napisał:

No tylko pamiętaj ,że Lakers skopali pierwszą umowę bo byli pewni ,że nadal mają maxa. Zrobił się szum i zaczęli szukać opcji upchnięcia. I udało im się to zrobić nawet całkiem tanio.

Niemniej jakby się dziennikarze nie zaczęli trochę śmiać to by się Lakers zdziwili 6 lipca. Zresztą sam w nich wątpiłeś

Teraz tylko trzeba czekać kogo podpiszą.

Ale ogólnie świetny ruch Lakers. Zrobili to co powinni zrobić już dawno

Nie no, że "wątpiłem" to i tak bardzo delikatne określenie. :D Też uważam, że Pelinka to skopał (albo celowo olał, chcąc dopiąć najpierw deal za AD za wszelką cenę, choć mimo wszystko ostawiam niewiedzę), niemniej zwolnienie dodatkowych 4 milionów w takiej sytuacji to nie rocket science, co potwierdza historia. 

15 minut temu, Mar napisał:

Jendras, Beverly chce 3 lata za 40 baniek. Dużo? Chyba raczej rozsądnie lub przynajmniej względna jest to kwota. Nie zabiera piłki, dokłada potrzebną obronę. Podobnych jemu za te ok. 10 mln da się znaleźć, a myślę, że w obliczu montowania zespolu nie jeden gracz ten 1mln w tą czy w drugę stronę odpuści. Ogórki pokroju Korverów, Smithów (czyli potencjalni chase ringerzy) itd. - ok, ale to na kilka/kilkanaście minut, bo oni jakości na +30min nie dadzą.

Przy 3-cim maksie będzie płytki zespół i zajeżdanie w RS, a potem taki LBJ będzie w 4 kwarcie wolne pudłował :D

Szczerze to myślę, że za minimum dla weteranów będzie można zgarnąć niewiele gorszych zawodników, niż rolesi, którzy pójdą za +10. A przynajmniej różnica nie będzie na tyle duża, by nie opłacało się wejść w trzeciego maksa. 

Beverley jest spoko i gdyby miał przyjść w pakiecie z Russellem, to pewnie i dałbym mu taki kontrakt, ale w oderwaniu od kontekstu uznałbym 40/3 za kiepski kontrakt. Facet ma 30 na karku i historię kontuzji, jego obrona jest dobra, ale IMO trochę przeceniana, kreatorem nie jest. Fajny zawodnik jako uzupełnienie zespołu, ale jeśli to miałby być w praktyce trzeci najwyższy kontrakt w drużynie? Trochę meh.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odczucie, że wszystko to co robią teraz Lakers pierdzielnie w jakimś momencie z hukiem.

Za przykład weźmy "moich" Warriors. Mieli 5 All-Starów. Pięciu... 

Wiem, że Lebron jest niezniszczalny, ale jest starszy od każdego z tej piątki.

Anthony Davis - no... hmm... delikatnie ujmując nie jest on tytanem zdrowia.

Najlepszy fitem byłby Kawhi. Potrafi pociągnąć drużynę nawet nie mając wokół siebie tuzów. A mając kilku graczy ponadprzeciętnych poprowadził ich do Mistrzostwa.

Kemba dałby radę jako trzeci, ale co z ławką, przecież nie wybudują takiej jak choćby mieli Warriors w tym sezonie, juz nie mówiąc o Raptors...

 

Nie życzę im źle, ale nie widzę tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w Kawhia w LAL, chociaż może przemawia przeze mnie fan Spurs. Jak mamy odpuszczać rolesów to ja tam widzę Irvinga. Znają się z LBJ'em, pozamieniają się piłką przy rozegraniu. Irving to i tak bardziej SG niż kreatory gry. Wiekowo idealnie pasuje do AD, by po erze LBJ'a ciągnąć to dalej. A nawet dziś pojawiła się plotka, że przy możliwym maxie ze strony LAL to ten kierunek otwiera się dla Irvinga. Irving jak pójdzie do Nets to powiedzmy sobie szczerze, ale szans na misia nie ma bez KD. Taki rok na przeczekanie, gdzie układ sił może i tak ulec zmianie. Na tą chwilę, gdyby Leonard został w Raptors, to dojście do Finałów po stronie zachodu jawi mi się jako łatwiejsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Araggorn napisał:

Mam odczucie, że wszystko to co robią teraz Lakers pierdzielnie w jakimś momencie z hukiem.

Za przykład weźmy "moich" Warriors. Mieli 5 All-Starów. Pięciu... 

Wiem, że Lebron jest niezniszczalny, ale jest starszy od każdego z tej piątki.

Anthony Davis - no... hmm... delikatnie ujmując nie jest on tytanem zdrowia.

Najlepszy fitem byłby Kawhi. Potrafi pociągnąć drużynę nawet nie mając wokół siebie tuzów. A mając kilku graczy ponadprzeciętnych poprowadził ich do Mistrzostwa.

Kemba dałby radę jako trzeci, ale co z ławką, przecież nie wybudują takiej jak choćby mieli Warriors w tym sezonie, juz nie mówiąc o Raptors...

 

Nie życzę im źle, ale nie widzę tego.

 

Oni muszą być tylko gotowi na PO.

Naprawdę nie ma znaczenia z którego miejsca tam wejdą.

Raptors oszczędzali Leonarda w RS i Lakersi mogą to samo robić ze starym Lebronem i Davisem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe - Ramona i Windhorst podobno powiedzieli, że Lakers nie są zainteresowani Butlerem.

Biorąc pod uwagę, że Kemba jest mocno łączony z Bostonem, wychodzi nam Kawhi lub Kyrie, a potem to już chyba Russell.

Leonard podobno ma się ze wszystkimi spotkać w poniedziałek i wtorek, więc może ten temat szybko się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jendras napisał:

Leonard podobno ma się ze wszystkimi spotkać w poniedziałek i wtorek, więc może ten temat szybko się wyjaśni.

Toronto mają ostatnie spotkanie, więc są trochę uprzywilejowani. Gwiazdami przegrywaja. Zespołem jako całością wygrywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz coś przeczytałem, że Lakers jako zespół który nie był w PO rok temu mogą dogadać się z takim przykładowy Russellem, że bierze o 3mln mniejszy kontrakt, ale jak wejdą do PO to w ramach bonusa te 3mln dostanie. 

Nie wiem dokładnie jak to działa i jakie ma ograniczenia kwotowe, czy pod względem ludzi, których można tym objąć, ale pewnie przychodząc do zespołu z Lebronem i Davisem taki FA uzna, że ryzyko nie wejścia do PO nie jest zbyt duże. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Mowie już po raz n-ty. Te pozbycie się Harrisa z LAC, to bylo zrobienie miejsca dla Kałaja w Clippers, i budowania young core  przez JW, z którymi byli po słowie, że po sezonie z nimi podpisze. I zadne Masaje tego nie zmienią. 

Ja myślę że szanse wynoszą 50/50

Clippers chcą Kawhi nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

No tylko pamiętaj ,że Lakers skopali pierwszą umowę bo byli pewni ,że nadal mają maxa

wątpię aby tam coś skopali. nie dość że GM jest były agent, to jeszcze specem od salary koleś, który zajmował się (jako asystent) tym w SAS (a to podobno najlepsza organizacja pod tym względem). po prostu media jak zwykle szukały taniej sensacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, dzisiaj tworzy się cała powieść do jednego mrugnięcia albo słowa. a i często nawet bez tego. część tych wszystkich ludzi na pewno ma swoje dojscia i źródła ale większość to zwykle click baity.

 

a tymczasem

LeBron James will be different this season.

• Jersey #6 is back
• Chalk dust toss returns
• Headband back on(?)

He's channeling that South Beach Bron.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

No tylko pamiętaj ,że Lakers skopali pierwszą umowę bo byli pewni ,że nadal mają maxa. Zrobił się szum i zaczęli szukać opcji upchnięcia. I udało im się to zrobić nawet całkiem tanio.

Niemniej jakby się dziennikarze nie zaczęli trochę śmiać to by się Lakers zdziwili 6 lipca. Zresztą sam w nich wątpiłeś

Teraz tylko trzeba czekać kogo podpiszą.

Ale ogólnie świetny ruch Lakers. Zrobili to co powinni zrobić już dawno

Im dalej do maxa brakuje chyba niecały milion, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.