Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, KeepItDirty napisał:

Nie chcę mi się już cytować. 

Polamanie LBJ nie da PO.

No k****. Prędzej polamie się Kawhi lub PG. Obaj nigdy nie zagrali pełnego sezonu a nawet więcej. Kawhi musiał być sadzany na ławkę w Spurs bo zdrowie nie teges a George już ma kaleczna nogę i czy nie jego bark był niby wytłumaczeniem jak zjebali dirty beke oklep w tym roku?

Tyle na temat wypadniecia kogoś z LAL w czasie sezonu. Litości. 

Akurat PG w 6 z 9 sezonów zagrał conajmniej 75 spotkań, wiec nie wiem o co ci z nim chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przynajmniej szanse są wyrównane dla Clippers i Lakers, a z Leonardem w Lakers byłoby pewnie przesądzone, gdzie tytuł trafi w 2020. Rockets wydaje się, że znów nie da rady. A w 2021 do grona faworytów dołączą GSW i Nets, jeśli Thompson (GSW) i Durant (Nets) wrócą do b.dobrej formy. Zwłaszcza mam obawy do Duranta, bo statystyka jest przeciw niemu, że po powrocie ne będzie prezentował w 100% tego co przed kontuzją, ale zobaczymy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
9 godzin temu, BMF napisał:

Green jest spoko, ale nie za 15 mln na sezon, but heeej, koleś jest przynajmniej dobry i dobrze pasuje.

Jasne, że nie jest warty 15 mln. Ale miał na stole 36/3. Jakimś 24/2 raczej go nie przekonasz. A to był najlepiej dopasowany gracz na marnym już rynku. LAL musiało go mieć.

Z Morrisem dali ciała po całości. Powinien być podpisany jako 2 po DG. Facet gra 3,4,5, broni rzuca, ogromny błąd. KCP powinien pograć 2 lata za min (30 mln/2 ubiegłe lata).

DMC jeżeli jest planowany na ławę ok. RR to stary cwaniak, ale już żaden gracz.

Co do AI, myślę, że się mylisz. Kto weźmie w dealu 35 latka za 17,5mln? Raczej nikt. Zbijają cenę wykupu, potem będzie go chciał każdy. Przecież nie będzie młodym zmieniał pampersów na finiszu kariery.

Jak twoim najlepszym Pg jest Caruso (czym on zasłużył na kontrakt powyżej min?), to raczej musisz szukać wymiany. Pytanie za co (Kuzma i w zasadzie nic).

Kałaja nie podejrzewałem o taką perfidię, poprosił o przełożenie wymiany, wiedząc, że nie podpisze z LAL. To już był faul i to gruby.

Tak ogólnie, to wyszedł brak doświadczenia Pelinki w tak ryzykownych zagrywkach. Szkoda, że uczy się podczas tak ważnego okresu.

Trochę go ogrywają przy każdej transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

No serious, serious. Najgorszy cancer chyba w NBA w zeszłym sezonie. Lakers z tego co pamiętam bez niego byli +2/100, a z nim -8/100.

Ciezko tego Rondo ocenić tak na prawdę, początek sezonu mial świetny i wyglądał ok, potem te kontuzje go posypały.

 

Brakuje mi tu cholernie jakiegos ballhandlera oprocz Rondo i LBJ, no i jakiegos Iguodali.

 

O obronę sie nie boję, sam Davis robi kozacka obrone, jest Green, z pomocy Mcgee jest dobry.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
16 minut temu, Geronimo napisał:

Ciekawe czy Igoudala dogada się w sprawie wykupu przez Memphis. Idealnie pasowałby do tej kadry jako kolejny ballhandler, a znajomość z McGee i Cousinsem z czasów gry w GSW powinna dać Lakers jakieś szanse w walce o niego.

Akurat AI zaraz po wymianie trąbił na wszystkich kanałach, że idzie do LAL. Tylko nie ogarnął, że jeszcze musi wykupić umowę, a jak widać Misie nie zamierzają niczego ułatwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Mirwir napisał:

Obrona jest przereklamowana.

Tylko że zarówno GS jak i Toronto było świetne w obronie ostatnio więc może ta obrona przereklamowana ale 80% zespołów wygrywających mistrza jest elitarna w tym elemencie. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.