Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

no ale jak?! przeciez mieli nie miec miejsca na 3 maxa. cala liga sie usmiala i w ogole a tu taki klops? c'mon!

dla mnie jesli to bedzie kawhi, butler, kemba badz kyrie, nie mam z tym zadnego problemu.

trio bron-kawhi-ad to sztos

ale nie bede tez plakal jesli bedzie kemba(chyba najlepszy trojkowicz z tej 3) czy butler. czy nawet kyrie, choc ten chyba nyc/brooklyn wybral

przede wszystkim mowilo sie, ze ad nie pozbylby sie swojego trade kickera, gdyby nie 3 max. wiec ten juz chyba jest ugadany. pytanie tylko kto nim jest. bedzie zabawnie jak sie okaze, ze siostra kawhia i jego kuzyn wiedzieli juz cos wczesniej:D

 

zabawnie tez wygladaja plotki. widac swietnie narracje mediow w ostatnich tygodniach. wszystko probuje sie w jezioranach rozdmuchac i przedstawic w najmniej korzystnym swietle. wiadomo, ze na linii clippers-lakers trwa wojna(slynna sprawa z emailami jeanie buss...) i wg plotek, ballmer oplaca media. nie zdwiloby mnie to w ogole, bo costam na temat pracy mediow wiem ale to byloby faktycznie cos i dobrze wpisywalo sie we wszystko co mozemy przeczytac i to jak to sie ma do tego jak to naprawde wyglada jesli chodzi o jeziorany.  przeciez to az niemozliwe, by wojnar az tak czesto i gesto mylil sie w sprawie jezioranow w ostatnich tygodniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No technicznie nie mają miejsca na maxa, a nawet Ramona Wasza pisała, że Pelinka i management Lakers to przeoczyli, co było faktycznie komiczne.

Z tym Kawhim - Reikai może mieć trochę racji, tzn. jakbyście mieli do wyboru pójście do Lakers albo do Clippers, to więcej zarobicie w Lakers, gracie w lepszym zespole, większa marka, w drużynie której kibicowaliście jako dziecko, do tego już jesteście rozliczeni jako lider u randomowego NBA fana. Jak idziecie do Clippers, to tylko dlatego, że chcecie mieć wokół siebie zbudowaną drużynę. Dużo i mało, tzn. kompletnie nie wykluczałbym LAL.

Dla mnie większe szanse są na Leonarda niż na Irvinga szczerze powiedziawszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

Z tym Kawhim - Reikai może mieć trochę racji, tzn. jakbyście mieli do wyboru pójście do Lakers albo do Clippers, to więcej zarobicie w Lakers, gracie w lepszym zespole, większa marka, w drużynie której kibicowaliście jako dziecko, do tego już jesteście rozliczeni jako lider u randomowego NBA fana. Jak idziecie do Clippers, to tylko dlatego, że chcecie mieć wokół siebie zbudowaną drużynę. Dużo i mało, tzn. kompletnie nie wykluczałbym LAL.

Leonard nigdy nie był fanem Lakers o czym mówi w tym wywiadzie (1:30)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu nie gra. Umowy Davisa Lebrona KuZmy plus 9 wypełniaczy za 8.1 mln plus martwa kasa Denga to 29 ,3 CS . Wygląda to tak jakby Woj odjął umowy a nie dodał w zamian 3 fillerów za .897 tysięcy kazdy. Chyba , że czegoś nie widze

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wykreowaniu miejsca na maxa, wygląda na to, że plan A na nadchodzące dni jest dość jasny. Pozostaje mieć nadzieję, że duet James&Pelinka wie co robi, bo to byłoby przekomiczne, gdyby wywalili pół składu pod 3 gwiazdę i skończyli z przepłaconym Kanterem czy innymi tego typu wirtuozami, którzy ostaną się po pierwszych dniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duet James&Paul*

nom, jednym z głównych pozytywów podpisania trzeciej gwiazdy niewątpliwie jest to, że Lakers stracą szansę przejebania 30 milionów na jakichś dziwnych kontraktach :] 

Teraz, january napisał:

1 Kawhi
2 Russell

1. Kawhi

2. Irving

3. Butler

4. Russell

5. Kemba

Ale sam Russell to faktycznie niedoceniana opcja short i long term.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, być może. :] Russell to jest dobra opcja, bo on powinien faktycznie dać sobie radę jako trzecia opcja, a long term bardzo dobrze pasuje do Davisa i ma allstar potencjał, ale Irving wybitnie pasuje do takiego teamu i wciąż jest w dobrym wieku, a Butler to jednak borderline superstar (17/18 - do momentu kontuzji, seria z Raptors w tym roku), a talent > fit. 

Jedyny mankament Russella i Irvinga IMHO to brak dobrego defensora na obwodzie, jednak znalezienie kogoś takiego na room level exception czy minimach to cięższa sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucił bym informacje że Kawhi decyduje pomiędzy Clippers a Raptors no ale ok to może być manipulacja. Ale no nwm jak Kawhi miałby pójść do ekipy gdzie jest Davis i LeBron James. Przecież tam nie ma miejsca na ich ego. Kto miałby być trzecia opcją? Drugą? Pierwszą? Jak oni by się piłką podzielili? Toż to nie ma racji bytu. Wątpię żeby Kawhi chciał odstąpić roli lidera. Pokonał już Warriors (połamanych, ale Warriors) także nie ma potrzeby by łączyć się z LBJ i AD. W Clippersach jest bezsprzecznie liderem + ma świetnie obudowany team, z chemią, fajną młodzież i do tego świetnych vetsów oraz big market bez tej hollywoodzkiej otoczki (np. Chris Paul miał deala z State Farm). Raptors zaś to uwielbienie fanów, dobrze poukładany team gdzie tym starszym kontrakty spadają za rok , już zdobył im mistrzostwo także bez presji, lepszy kontrakt, brak fleszy, oraz dobrze zarządzana ekipa. I Lakers gdzie nie ma pierwszej opcji, jest ta hollywoodzka otoczka oraz kapryśni fani. Nie widzę by Butler zmieścił w LA swoje ego, bądź Kyrie przyznał się do błędu. Jeśli już to Russell/Kemba i sam wybrałbym tego pierwszego.

Edytowane przez TripylDabyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że Lakers będą mieli 32 mln cap.

https://www.espn.com/nba/story/_/id/27068842/sources-lakers-ship-3-wiz-open-max-space

 

Jakiś czas temu mi mignęło, że Klay będzie w obsadzie Space Jam 2. Może to on będzie tym trzecim?

James odda 23 dla Davisa.

https://www.espn.com/nba/story/_/id/27069052/lebron-1st-assist-ad-no-23-sources-say

 

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klay ma być podobno otwarty na rozmowy z Lakers, ale dopiero w przypadku, gdy Warriors nie zdecydują się mu zaproponować maksymalnego kontraktu.

Jeśli o mnie chodzi to wśród najlepszych FA brałbym w kolejności: 1. Leonard, 2. Russell, 3. Irving, 4. Butler, 5. Kemba.

Kawhi w Lakers, a raczej Kawhi odchodzący po takim sezonie z Raptors to coś czego kompletnie nie potrafię sobie wyobrazić. Dla ligi zgromadzenie w jednym zespole 3 z top 5-7 graczy NBA też nie byłoby niczym dobrym i to mi każe sądzić, że do stworzenia akurat takiego big3 nie dojdzie. Z drugiej strony tych plotek łączących Kałaja konkretnie z LAL jest zaskakująco dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, january napisał:

Zaraz, zaraz czyli według Ciebie ta podwyżka gruba to ma być to, że za rok dadzą mu 190% obecnego minimum? No faktycznie na bogato, KCP zastanawiać się nie będzie i weźmie ;>.

 

15 godzin temu, ely3 napisał:

Ale rezygnacja z jego cap holda oznacza rezygnacja z jego praw Birda więc nowa umowa na minimum oznacza ,że Lakers by nie mieli praw Birda za rok tylko dokładnie takie same prawa z jakich zrezygnowali

Lakers za rok mieliby pełne prawa Birda do KCP, jako że spełniony zostałby warunek trzech sezonów spędzonych w klubie i mogliby mu dać nawet i maksa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie srania jak to Lakers mają 27, albo 23, a może nawet 19 milionów (tak, był taki kwiatek, bo zdaniem ESPN Lakers muszą zatrzymać prawa do Bullocka), a teraz wielkie zdziwienie, że udało się zwolnić dodatkowe 4 miliony. Ale Clippers to przecież mają miejsce na dwa maksy i nieważne, że w rzeczywistości nie mają, bo musieliby najpierw zrobić coś z Gallinarim i jego kontraktem na ponad 20 milionów. Gdzie tam, większy problem to zwolnić dodatkowe 4. 

Chciałbym Leonarda w Lakers choćby dlatego, żeby zobaczyć minę Woja i jego ferajny po roku robienia gały Clippersom i pierdzenia na Lakers. Niemniej każda opcja z grupy: Kawhi, Kyrie, Kemba, Jimmy lub DLO (ale za mniej niż maks) byłaby dla mnie ok.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ciekawe to lato.

Pamiętajmy, że Russell będzie FA dopiero jeśli Nets uda się wziąć Irvinga lub (i) Duranta. W przeciwnym razie poczekają co mu zaoferuje rynek i zapewne zmatc***ą. 
Russell to fajna opcja long term i myslę, że sporo prawdy jest  w tych plotach - pod okiem LeBrona moglby okrzepnąć i później stanowić o sile Lakers do spóły z Davisem. DLo wg mnie to nie jest gość dla młodej ekipy w stylu Knicks, on powinien być tym najmłodszym - nie najstarszym, zeby miało to ręce i nogi. Musiałby sporo popracować nad D bo w LA będziebrakowało ludzi od czarnej roboty.

Kyrie w sumie ma bardzo dużo do gadania, bo jak pójdzie do Lakers to wg mnie zamknie temat Kwahia w LA w ogole - z oczywistych powodów w Lakers, jak i w Clippers bo Harrell i Gallinari to trochę za mało na LeBrona i Davisa - nawet dla Kwahia. Jak pójdzie do Nets / Knicks to druzyny z NY będą faworytem do ściągnęcia drugiej gwiazdy. Także Kyrie to nazwisko #2 tego lata - po Leonardzie oczywiście. 

Tylko co ma Irving do ugrania idąc do Lakers? bycie paziem LeBrona, sidekickiem Davisa w przyszlosci? Więcej sensu ma Clippers z Leonardem, albo samemu NY i czekanie na to kto do niego dołączy.

Leonard? damn, nie wiem, czy gość chce być w teamie z Lebronem, ale dostałby swoje LA,dostałby contendera i wygrał sam na tyle dużo, ze nikt nie marudziłby mu, że to zasługa Jamesa. Pewnie LBJ zgodziłby się na rolę kreatora, Kwahi byłby bardziej closerem + z LBJ i AD najwięcej sensu ma on w  obronie.

Także realnie dla mnie w LA największe szanse / sens ma dziś

Russell / Leonard -jak nie zostanie w Raptors to widze go chyba w Lakers

Butler  - jeśli nie dostanie 5 lat od Sixers, bo fituje równie zajebiście jak Leonard.

Kemba IMO albo zostanie zatrzymany w Charlotte, albo pójdzie do Celtics... fit to średni, bo trzeba im kogoś kto będzie też grał dobrze z tyłu. 

Nie wiem, czy jak te największe nazwiska nie wypalą...to nie pójdą Lakers w jakiś kontrakt dla Horforda (pewnie zrobiłby jakis paycut zostawiaja jeszcze parę baniek) - jego wiek zgrywa się z LeBronem, dałby im spore mozliwosci rotowania pod koszem. Cicho jest też o Boogie'm, a pod LeBronemi znowu z Davisem może  mieć to sens long-term, bo jeśli nie wezmą kogos z top 3 to Boogie może być najlpeszy w low risk-high reward.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2019 o 08:53, Jendras napisał:

Nic się nie zmieniło - 32 miliony to nadal maks, do jakiego Lakers mogą dojść. 

O te oddanie 3 młodych (dziś już wiemy do Wizz), a wtedy Pincus jeszcze spekulował o Hawks.

Z jednej strony fajnie że idą all-in, bo taka szansa na miska to się nie pojawia co chwilę, ale szkoda mi że generalnie wszystkich młodych się pozbyli. Bardzo ciekawy jestem rozwoju Bongi i Wagnera, szkoda że w na dziś patologicznej organizacji... choć coś tam zaczyna się w stolicy dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.