Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, shevcu napisał:

Chyba jednak gwiazdy średnio chcą grać z Bronem... To co za rok Rich Paul wymyśli trzecią gwiazdę pokroju D. Greena? 

AD chciał, Love chciał, Wade chciał Bosh chciał. jaki inny superstar ma podobny wynik jak LeBron pod tym względem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, KeepItDirty napisał:

Greena podpisali.

Czekac na Andre. 

Nawet niech Cousinsa zaatakuja teraz. Co im zostaje. 

Cokolwiek udajace PG-Green/Andre-LBJ-AD-Cousins I tak wygladaloby mega na papierze. 

Na Iguodalę? Jest info, że Grizzlies go nie zwolnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

AD chciał, Love chciał, Wade chciał Bosh chciał. jaki inny superstar ma podobny wynik jak LeBron pod tym względem?

Trio Miami to prehistoria. Love i Davis przyszli w wymianie. Chodzi mi o to ze capspace nic nie dał, trudno... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

AD chciał, Love chciał, Wade chciał Bosh chciał. jaki inny superstar ma podobny wynik jak LeBron pod tym względem?

AD przyszedł w wymianie Love w wymianie, Wade już był w Miami, więc jedynym poważnym wolnym agentem, który podpisał kontrakt, żeby grać z LeBronem był Chris Bosh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

AD przyszedł w wymianie Love w wymianie, Wade już był w Miami, więc jedynym poważnym wolnym agentem, który podpisał kontrakt, żeby grać z LeBronem był Chris Bosh...

nie ma znaczenia czy w wymianie skoro dogadywali się między sobą i otwarcie wyrażali chęć grania z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że to koniec i tak jak pisałem wcześniej z punktu widzenia kibica Lakers szkoda, ale z punktu widzenia kibica NBA to dobrze się stało. 

Wiem, że w LA wielu go będzie hatować, ale mnie Leo nawet zaimponował, nie poszedł na łatwiznę tworząc kolejne Big3, ale chciał w Clippers drużyny tylko z drugą gwiazdą, jak dla mnie szacun chociaż żałuję, ze tyle to zajęło bo Lakers mają teraz mocno ograniczone pole manewru, ale derby Los Angeles zapowiadają się wyśmienicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

nie ma znaczenia czy w wymianie skoro dogadywali się między sobą i otwarcie wyrażali chęć grania z nim.

To nie Wade i Bosh dołączyli do LeBrona, tylko Lebron dołączył do Wade'a w Heat, więc to raczej Wade był magnesem w tamtym czasie ( mistrz i MVP finałów), a nie LeBron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ligi super wiadomość, dla Lakers zobaczymy po podpisaniu Greena i KCP ma jeszcze 11mln w capie i MLE (minus McGee) więc jeszcze kogoś mogą ściągnąć potrzebują PG i ławki - zobaczymy. Danny Green to akurat super fit, może się uda Igoudale na ławkę - 10-15 minut powinien dawać jeżeli Grizzlies go jednak zwolnią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dante napisał:

Dla ligi super wiadomość, dla Lakers zobaczymy po podpisaniu Greena i KCP ma jeszcze 11mln w capie i MLE (minus McGee) więc jeszcze kogoś mogą ściągnąć potrzebują PG i ławki - zobaczymy. Danny Green to akurat super fit, może się uda Igoudale na ławkę - 10-15 minut powinien dawać jeżeli Grizzlies go jednak zwolnią. 

Sensownego PG na rynku dla Lakers już nie ma. Może Marcus Morris podpisze za te 11 milionów. MLE nie mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Sensownego PG na rynku dla Lakers już nie ma. Może Marcus Morris podpisze za te 11 milionów. MLE nie mają. 

chyba jednak mają "

Bobby Marks: The Lakers cap space is now down to a projected $11.5M after the Kentavious Caldwell-Pope two-year $16M contract. LAL still has the $4.8M room ML available once room is extinguished. 
"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Sensownego PG na rynku dla Lakers już nie ma. Może Marcus Morris podpisze za te 11 milionów. MLE nie mają. 

czy ja wiem, rozgrywać i tak głównie będzie Lebron ja mam nadzieję, że Quinn Cook i nawet Rondo uda się wyrwać, dopełnić to Caruso i powinno styknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dante napisał:

chyba jednak mają "

Bobby Marks: The Lakers cap space is now down to a projected $11.5M after the Kentavious Caldwell-Pope two-year $16M contract. LAL still has the $4.8M room ML available once room is extinguished. 
"

Myślałem, że piszesz o MLE, które wynosi 40/4 w tej chwili. Room to jest 9,7/2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.