Skocz do zawartości
matek

Lakers '20

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Reikai napisał:

Tylko Lakers nie mają kompletnie obwodu

Tutaj nic się nie zmieniło: Lakers mają poważne braki na obwodzie, Clippers nie mają wysokiego z elite D i kreatorów, a Bucks nie mają drugiej opcji z prawdziwego zdarzenia. Ciężko powiedzieć w tym momencie, co (poza czynnikami losowymi) może zadecydować: Bucks mają najwyższy floor, Clippers - upside, a Lakers są gdzieś pośrodku. Caruso do zbyt poważnej roli w ataku się nie nadaje, a Waiters zagrał dobrze, ale on ma tak wątpliwe decision making (oczywiście Kuzma też), że nie mam do nich kompletnie zaufania. Najlepszy moment z 2q, gdy Kuzma klepie iso i contested trójkę, a Waiters macha rękami, że chce piłkę - nie powinno być ani jednego, ani drugiego. :)

Te dwa ostatnie mecze z Clippers bardzo sympatyczne z perspektywy Lakers - tak, restart i brak Lou I Harrella, ale chodzi mi o to, że kolejny raz - świetne występy George'a i Kawhiego pod względem scoringu, a atak Clippers kolejny raz leży. 

Pamiętam, że napisałem coś w tym stylu po pierwszym meczu: matchupy Lakers się układają mniej więcej tak, że brakuje jednego mocnego winga w obronie Lakers, więc LeBron musi przynajmniej fragmentami grać mocną defensywę na gwieździe rywala. W tych trzech meczach (Bucks, Clippers po ASG i teraz Clippers) to się udawało (tak, faulował Kawhiego w tej ostatniej akcji :)). 

Davis to ogromny asset (mogą grać big, mogą grać small) w tym matchupie i jeżeli LeBron będzie w stanie bronić na takim poziomie, to byłbym umiarkowanym optymistą. :)

ps

Nie, nie będzie brakować Rondo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten mecz pokazal jak slaba druzyna sa Lakers i dlaczego Lebron jest MVP

Green nic juz nie broni, KCP to samo, najlepszy byl |Waiters

Caruso nie ma prawa grac z pilka

nikt nie ma prawa grac z pilka poza Kuzma i Lebronem

Kuzma ogolnie jak zawsze na wielki mecz sie stawil

banda dziadow, Howard nic nie wnosi

Mcgee Kuzma Waiters Lebron Davis

dobrze ze Vogel umie sie dostosowac podczas meczu

Lebron gral jak dziad 3 kwarty, sam to przyznal w wywiadzie, ale jak trzeba bylo to pozamykal i Georgea i Kawhia

Green poza trojka nie daje nic

Waiters ma wejscie na lewa prawa potrafi podac, full package w ataku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, BMF napisał:

(tak, faulował Kawhiego w tej ostatniej akcji :)). 

Jak już to Paula George'a. Skoro nie gwizdnęli posiadane wcześniej na Lebronie mocniejszego kontaktu to mieli gwizdnąć coś takiego :D ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Lebronie to nic nie gwiżdżą, to jest skandal ogólnie że miał 2 osobiste, a faulowany był tyle razy pod koszem, że panie daj pan spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dali z duchem gry ten brak gwizdka i mimo ze raczej zawsze mnie podejrzewacie o jakieś anty Lakers tezy dla mnie do przeżycia ten brak gwizdka. Trzeba trochę odpuścić aptekę. 

Gracze bez formy niektórzy będą tsk wolni ze sami będą się przewracać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ignazz napisał:

Dali z duchem gry ten brak gwizdka i mimo ze raczej zawsze mnie podejrzewacie o jakieś anty Lakers tezy dla mnie do przeżycia ten brak gwizdka. Trzeba trochę odpuścić aptekę. 

Gracze bez formy niektórzy będą tsk wolni ze sami będą się przewracać ;) 

tak jak na Barrym w PO?;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

w ogóle gwizdki w tym meczu to jakiś grubszy mindfuck, przypomniały mi się te gierki z początku listopada których i tak nie warto oglądać, jak sędziowie latem dostali ustalenia 'w tym roku mocno się przykładamy do gwizdania (tu wstaw jakiś  nagminnie łamany przepis - lista jest długa więc jest w czym wybierać)' i przez pierwszy miesiąc naprawdę mocno to gwiżdżą, po czym najpóźniej podczas x-mass game już nikt nie pamięta tych dziwnych gwizdków z listopada i wszystko jest po staremu.

Przez pierwsze 3 kwarty tego meczu jechali ostro z cało plejado przepisów

-travellingi gwizdali takie że parę razy oczy przecierałem

-push-offy w ataku

-lane violations during free throws

-faule przed wznowieniem piłki z boku

(nie wiem, może jeszcze o czymś zapomniałem)

no, tylko błąd 3sek w obronie chyba tylko raz zagwizdali, a pewnie mogli więcej.

Mam wrażenie że już nic nie zostało do gwizdania czego nie odgwizdali w tym meczu. 

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sędziowie tez tęsknili za swoją robota. Musza teraz nadrobić jak przez pół roku nic nie gwizdałes poza nocą z bezdechem. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, rw30 napisał:

w ogóle gwizdki w tym meczu to jakiś grubszy mindfuck, przypomniały mi się te gierki z początku listopada których i tak nie warto oglądać, jak sędziowie latem dostali ustalenia 'w tym roku mocno się przykładamy do gwizdania (tu wstaw jakiś  nagminnie łamany przepis - lista jest długa więc jest w czym wybierać)' i przez pierwszy miesiąc naprawdę mocno to gwiżdżą, po czym najpóźniej podczas x-mass game już nikt nie pamięta tych dziwnych gwizdków z listopada i wszystko jest po staremu.

Przez pierwsze 3 kwarty tego meczu jechali ostro z cało plejado przepisów

-travellingi gwizdali takie że parę razy oczy przecierałem

-push-offy w ataku

-lane violations during free throws

-faule przed wznowieniem piłki z boku

(nie wiem, może jeszcze o czymś zapomniałem)

no, tylko błąd 3sek w obronie chyba tylko raz zagwizdali, a pewnie mogli więcej.

Mam wrażenie że już nic nie zostało do gwizdania czego nie odgwizdali w tym meczu. 

tylko musisz brac pod uwage ze to byl w c*** fizyczny mecz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Kubbas  nie wiem jak fizyczność meczu ma wpływać na fakt odgwizdania lane violations przy FT czy pewnie z 10 bądź więcej travellingów

25 minut temu, ignazz napisał:

Sędziowie tez tęsknili za swoją robota. Musza teraz nadrobić jak przez pół roku nic nie gwizdałes poza nocą z bezdechem. 

tak to dokładnie wyglądało, ładnie to ująłeś

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na push offy faule off the ball jak najbardziej

na przyklad green z clippers zapasy z davisem caly mecz uprawial

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jest już oficjalny raport z dwóch ostatnich minut:

Cytat

Clippers vs. Lakers L2M Report:

* Kawhi Leonard should've been called for a travel.

* Leonard should've been called for a kick ball.

* Marcus Morris Sr. should've been called for a personal foul guarding LeBron James.

* James didn't foul Paul George on his final shot.

https://lakersdaily.com/nbas-last-two-minute-report-shows-3-huge-blunders-refs-made-against-lakers/

LeBron dał sobie rzucić 1 punkt, kiedy krył Leonarda i George'a w drugiej połowie. Świetny w obronie występ Kuzmy.

Obwód Lakers jak będzie trafiał open shoty to będzie ok. Z Clippers ceglili na potęgę.

Edytowane przez Jendras
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Jendras napisał:

LeBron dał sobie rzucić 1 punkt, kiedy krył Leonarda i George'a w drugiej połowie. Świetny w obronie występ Kuzmy.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sądziłem, że doczekam w LAL graczy pokroju JRS i Waitersa (chociaż straty i kreacja własna mogą na dzisiaj być).

Ogólnie wyglądają co najwyżej tak sobie, ale to rozruch i gra o nic. AB brakuje i brakować będzie, całkiem przyzwoity sezon i łapał poziom.

PG złapał formę i to zła informacja, bo Kałaj o stawkę zawsze zagra swoje.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Josh Hart jest lepszym 3&D guardem niż KCP. Dont @ me.

No i #1 clinched. Achh Bajron Scott, Jodie Meeks, Dżordan Hill, Boozer,  Sacre, Swaggy, Huertas na PG z dużymi minutami, Clarkson, który dziś ceglił na potęgę z open looków. Pamiętamy ❤️

Edytowane przez ttr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.08.2020 o 12:47, Jendras napisał:

Obwód Lakers jak będzie trafiał open shoty to będzie ok

A będzie:) ?

Bo takiej cegielni to się nie spodziewałem, mimo że to dla Lakers mecze na rozbieganie. Jak rywale będą mogli bezkarnie zacieśniać D na Brona i AD, to czarno to widzę.

No, ale oby się rozgrzali, bo w tym bubble w ofensywie ekhm no.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

są przecieki z Houston że Rakietki się czajo na seedy 4-5 żeby w WCSF sprawdzić procenty Dannego Greena i Waitersa :) 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Największym dziadem jest Green i to cały sezon, nie tylko od restartu. Niesamowity zjazd zaliczył, cały sezon cegli. KCP zawsze wolno wchodzi w sezon, więc liczę że do PO się ogarnie, no ale na razie nie wygląda to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.07.2020 o 18:15, Kubbas napisał:

ten mecz pokazal jak slaba druzyna sa Lakers i dlaczego Lebron jest MVP

Green nic juz nie broni, KCP to samo, najlepszy byl |Waiters

Caruso nie ma prawa grac z pilka

nikt nie ma prawa grac z pilka poza Kuzma i Lebronem

Kuzma ogolnie jak zawsze na wielki mecz sie stawil

banda dziadow, Howard nic nie wnosi

Mcgee Kuzma Waiters Lebron Davis

dobrze ze Vogel umie sie dostosowac podczas meczu

Lebron gral jak dziad 3 kwarty, sam to przyznal w wywiadzie, ale jak trzeba bylo to pozamykal i Georgea i Kawhia

Green poza trojka nie daje nic

Waiters ma wejscie na lewa prawa potrafi podac, full package w ataku

podbijam

jest bardzo nieciekawie na ten moment

supportu to u nas nie ma, zobaczymy co Vogel wyswiruje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi