Skocz do zawartości
matek

Lakers '20

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, rw30 napisał:

to uczucie, gdy spotykasz starego, lekko głupkowatego kumpla / dawno niewidzianego niemądrego kuzyna i przez pierwszych parę minut rozmowy jest niby fajnie, wspominacie stare czasy, ale już wiesz że najdalej za paręnaście minut odwali jakąś przypałowo akcję

LeBron pracuje nad swoim legacy. Jak zdobędzie mistrzostwo z Żelkiem i JR na boisku, to orędownikom Jordana (w tym mnie) dużo trudniej będzie stawiać Michaela nad nim przy ocenie All Time. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

omatko, już nic się nie da napisać na forum zeby ktoś się nie odniósł do do dyskusji all-time <niech już zaczno grać>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Kubbas napisał:

"bal sie ze wracajac z Orlando z izolacji, z banki, moze cos przyniesc do domu"

Debil. 

Liczę, że podpiszą Cuza na ten turniej. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, matek napisał:

Debil. 

Liczę, że podpiszą Cuza na ten turniej. 

pewnie zalezy to od tego czy Howard zagra

Cousins to najlepszy ziomek Davisa, dlatego podpisal w Lakers, tylko ciekawe czy w ogole moze jeszcze wrocic do Lakers?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bradley nie boi się, że coś przyniesie do domu. chodzi o jego schorowane dziecko, które najprawdopodobniej nie dostało by pozwolenia na wstęp do "bubble".

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Kubbas napisał:

no to nie mamy Bradleya, ma byc JR

strata w obronie bardzo duza

To zależy, kto zgarnie jego minuty, a konkretnie - ile z tego dostanie Rondo, ile Caruso.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, rw30 napisał:

omatko, już nic się nie da napisać na forum zeby ktoś się nie odniósł do do dyskusji all-time <niech już zaczno grać>

łoł! rw widzę prawo Kaliego stosujesz.. 

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, lorak napisał:

Bradley nie boi się, że coś przyniesie do domu. chodzi o jego schorowane dziecko, które najprawdopodobniej nie dostało by pozwolenia na wstęp do "bubble".

no o tym pisalem, boi sie ze przyniesie cos do domu bo ma chore dziecko, jest idiota, bedzie testowany 3 razy dziennie i na zakonczenie sezonu zanim by wszedl czy dotarl do domu jakby poprosil to sam Adam Silver by mu zrobil wymaz na covid przed progiem jego domu

22 minuty temu, Jendras napisał:

To zależy, kto zgarnie jego minuty, a konkretnie - ile z tego dostanie Rondo, ile Caruso.

Rondo sie stawi na PO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Kubbas napisał:

no o tym pisalem, boi sie ze przyniesie cos do domu bo ma chore dziecko, jest idiota, bedzie testowany 3 razy dziennie i na zakonczenie sezonu zanim by wszedl czy dotarl do domu jakby poprosil to sam Adam Silver by mu zrobil wymaz na covid przed progiem jego domu

może coś błędnie zrozumiałem, ale tu nie chodzi o powrót Bradley'a do domu, lecz że jedno z jego dzieci nie będzie mogło z nim być (bo jest zbyt schorowane) w orlando i on woli zostać z nim. to jednak dwie różne motywacje.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, lorak napisał:

może coś błędnie zrozumiałem, ale tu nie chodzi o powrót Bradley'a do domu, lecz że jedno z jego dzieci nie będzie mogło z nim być (bo jest zbyt schorowane) w orlando i on woli zostać z nim. to jednak dwie różne motywacje.

dlatego wlasnie slucham tych wszystkich reportow

tutaj mowi wojnar ze najpierw Bradley powiedzial ze jego rodziny calej by nie wpuscili, a potem ze zagralby ale boi sie ze przyniesie cos do domu jak wroci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Kubbas napisał:

tutaj mowi wojnar ze najpierw Bradley powiedzial ze jego rodziny calej by nie wpuscili, a potem ze zagralby ale boi sie ze przyniesie cos do domu jak wroci

W obydwu przypadkach nie chce narażać swojej rodziny, a w szczególności chorego dziecka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

W obydwu przypadkach nie chce narażać swojej rodziny, a w szczególności chorego dziecka. 

bardziej je naraza odbierajac internetowe zakupy z argosa niz bedac przed powrotem do domu 88 razy testowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak odbiera zakupy, ale skoro ma syna z historią chorób związanych z układem oddechowym to nie dziwię mu się, że nie chce ryzykować. 

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

Nie wiem jak odbiera zakupy, ale skoro ma syna z historią chorób związanych z układem oddechowym to nie dziwię mu się, że nie chce ryzykować. 

to staram sie ci nakreslic ze nie ma zadnego ryzyka bedac testowanym co 5 minut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Kubbas napisał:

Kubbas jesteś po medycynie ? Jesteś lekarzem ? Bradley zapewne zasięgnął opinii tu i ówdzie i podjął taką, a nie inną decyzję. Po co przekonujesz Przemka na enbiej.pl ? Pisz do Bradleya, że jest idiotą i jest w błędzie.

Edytowane przez ttr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, ttr napisał:

Kubbas jesteś po medycynie ? Jesteś lekarzem ? Bradley zapewne zasięgnął opinii tu i ówdzie i podjął taką, a nie inną decyzję. Po co przekonujesz Przemka na enbiej.pl ? Pisz do Bradleya, że jest idiotą i jest w błędzie.

ok ale listem czy mailowo?

nie jestem tez trenerem NBA od jutra nie wypowiadam sie na temat koszykowki, to w sumie po co to forum wg ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Kubbas napisał:

Natomiast on, jako ojciec dziecka w podwyższonej grupie ryzyka woli zostać z nim w domu. Czy to jest powód do nazywania go debilem? 

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Natomiast on, jako ojciec dziecka w podwyższonej grupie ryzyka woli zostać z nim w domu. Czy to jest powód do nazywania go debilem? 

Przemo,

ja to odbieram jako wymówkę - ale to tylko moja interpretacja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Alonzo napisał:

Przemo,

ja to odbieram jako wymówkę - ale to tylko moja interpretacja. 

Gdyby grał w jakiś Wizards czy Nets to pewnie też bym tak to postrzegał. Ale tu ma realne szanse na pierścień i jakoś tak nie chce mi się wierzyć w zwykłą wymówkę. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi