Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem 1 połowe, pierwsze składy jak miedzy sobą grały to Dallas wyglądało lepiej, ale fakt jak na spraring po takiej przerwie obie druzyny nie wyglądały źle. Lebron był aktywny, ale jeżeli Lakers nie zorganizują sobie kogoś na obwód(jest na to jeszcze czas??) to Lebron sie zamęczy jako PG, SF i PF w jednym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, iglo13 napisał:

Widziałem 1 połowe, pierwsze składy jak miedzy sobą grały to Dallas wyglądało lepiej

Jak mogli wyglądać lepiej i być down -10 ? 😆 Seth Curry mass decisivo 6/6 3pt wiesz, że to scrimmage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda jak na taką przerwę. Mam wrażenie, że ball movement jest lepszy bez Rondo, nikt nie przetrzymuje piłki, Waiters ze Smithem całkiem nieźle sobie radzą. 

KCP startował pod nieobecność Bradley'a także przed pandemią i Lakers zrobili wtedy 18-3 czy coś takiego. Caruso bardziej przyda się z ławki, gdzie potrzebny jest ktoś, kto potrafi trochę poklepać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lorak napisał:

LeBron game winner plus w ostatniej possession wybronił zarówno Leonarda jak i PG.

Wyglądał mega pasywnie cały mecz Lebron, nie był zainteresowany punktowaniem, ale końcówką zmiażdżył, ogólnie na oko to świetnie krył Kawhia w 2 połowie.

Tylko Lakers nie mają kompletnie obwodu, Danny Green musi grać pick and rolle, Caruso nie nadaje się do gry z piłką, ten Waiters trochę wczoraj ratował, choć miał i swoje odpały. Co zabawne, może brakować nawet tego dziada Rondo.

No i należy wspomnieć o Kuzmie. Świetny w ataku i świetne D wczoraj, generalnie nie pokazał nic, czego nie pokazywał we wcześniejszych sezonach. Chodzi o to, że jest mega inconsistent i za chwilę może 3 mecze grać znowu jak gnój. Jeśli się ustabilizuje, to może być xfactorem w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze znowu obejrzeć mecz Lakers na żywo, nawet brak publiczności i specyficzne warunki nie przeszkadzały mi tak jak podejrzewałem, że będą :)

Sam meczyk w sumie poza duża ilością fauli, błędami z obu stron pod względem poziomu lepszy niż się spodziewałem,ale może po prostu odwykłem i wymagania obniżyłem. 

Najbardziej na plus zaskoczył mnie po tej przerwie Kuzma tym jak pracował na nogach w obronie, trójka też nieźle. Ciekawe czy będzie on w stanie ustabilizować kiedyś formę na dłuższy okres czasu, rzut wiadomo raz jest raz nie, ale taki effort w obronie to rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Tylko Lakers nie mają kompletnie obwodu

Tutaj nic się nie zmieniło: Lakers mają poważne braki na obwodzie, Clippers nie mają wysokiego z elite D i kreatorów, a Bucks nie mają drugiej opcji z prawdziwego zdarzenia. Ciężko powiedzieć w tym momencie, co (poza czynnikami losowymi) może zadecydować: Bucks mają najwyższy floor, Clippers - upside, a Lakers są gdzieś pośrodku. Caruso do zbyt poważnej roli w ataku się nie nadaje, a Waiters zagrał dobrze, ale on ma tak wątpliwe decision making (oczywiście Kuzma też), że nie mam do nich kompletnie zaufania. Najlepszy moment z 2q, gdy Kuzma klepie iso i contested trójkę, a Waiters macha rękami, że chce piłkę - nie powinno być ani jednego, ani drugiego. :)

Te dwa ostatnie mecze z Clippers bardzo sympatyczne z perspektywy Lakers - tak, restart i brak Lou I Harrella, ale chodzi mi o to, że kolejny raz - świetne występy George'a i Kawhiego pod względem scoringu, a atak Clippers kolejny raz leży. 

Pamiętam, że napisałem coś w tym stylu po pierwszym meczu: matchupy Lakers się układają mniej więcej tak, że brakuje jednego mocnego winga w obronie Lakers, więc LeBron musi przynajmniej fragmentami grać mocną defensywę na gwieździe rywala. W tych trzech meczach (Bucks, Clippers po ASG i teraz Clippers) to się udawało (tak, faulował Kawhiego w tej ostatniej akcji :)). 

Davis to ogromny asset (mogą grać big, mogą grać small) w tym matchupie i jeżeli LeBron będzie w stanie bronić na takim poziomie, to byłbym umiarkowanym optymistą. :)

ps

Nie, nie będzie brakować Rondo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten mecz pokazal jak slaba druzyna sa Lakers i dlaczego Lebron jest MVP

Green nic juz nie broni, KCP to samo, najlepszy byl |Waiters

Caruso nie ma prawa grac z pilka

nikt nie ma prawa grac z pilka poza Kuzma i Lebronem

Kuzma ogolnie jak zawsze na wielki mecz sie stawil

banda dziadow, Howard nic nie wnosi

Mcgee Kuzma Waiters Lebron Davis

dobrze ze Vogel umie sie dostosowac podczas meczu

Lebron gral jak dziad 3 kwarty, sam to przyznal w wywiadzie, ale jak trzeba bylo to pozamykal i Georgea i Kawhia

Green poza trojka nie daje nic

Waiters ma wejscie na lewa prawa potrafi podac, full package w ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Dali z duchem gry ten brak gwizdka i mimo ze raczej zawsze mnie podejrzewacie o jakieś anty Lakers tezy dla mnie do przeżycia ten brak gwizdka. Trzeba trochę odpuścić aptekę. 

Gracze bez formy niektórzy będą tsk wolni ze sami będą się przewracać ;) 

tak jak na Barrym w PO?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle gwizdki w tym meczu to jakiś grubszy mindfuck, przypomniały mi się te gierki z początku listopada których i tak nie warto oglądać, jak sędziowie latem dostali ustalenia 'w tym roku mocno się przykładamy do gwizdania (tu wstaw jakiś  nagminnie łamany przepis - lista jest długa więc jest w czym wybierać)' i przez pierwszy miesiąc naprawdę mocno to gwiżdżą, po czym najpóźniej podczas x-mass game już nikt nie pamięta tych dziwnych gwizdków z listopada i wszystko jest po staremu.

Przez pierwsze 3 kwarty tego meczu jechali ostro z cało plejado przepisów

-travellingi gwizdali takie że parę razy oczy przecierałem

-push-offy w ataku

-lane violations during free throws

-faule przed wznowieniem piłki z boku

(nie wiem, może jeszcze o czymś zapomniałem)

no, tylko błąd 3sek w obronie chyba tylko raz zagwizdali, a pewnie mogli więcej.

 

Mam wrażenie że już nic nie zostało do gwizdania czego nie odgwizdali w tym meczu. 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, rw30 napisał:

w ogóle gwizdki w tym meczu to jakiś grubszy mindfuck, przypomniały mi się te gierki z początku listopada których i tak nie warto oglądać, jak sędziowie latem dostali ustalenia 'w tym roku mocno się przykładamy do gwizdania (tu wstaw jakiś  nagminnie łamany przepis - lista jest długa więc jest w czym wybierać)' i przez pierwszy miesiąc naprawdę mocno to gwiżdżą, po czym najpóźniej podczas x-mass game już nikt nie pamięta tych dziwnych gwizdków z listopada i wszystko jest po staremu.

Przez pierwsze 3 kwarty tego meczu jechali ostro z cało plejado przepisów

-travellingi gwizdali takie że parę razy oczy przecierałem

-push-offy w ataku

-lane violations during free throws

-faule przed wznowieniem piłki z boku

(nie wiem, może jeszcze o czymś zapomniałem)

no, tylko błąd 3sek w obronie chyba tylko raz zagwizdali, a pewnie mogli więcej.

 

Mam wrażenie że już nic nie zostało do gwizdania czego nie odgwizdali w tym meczu. 

tylko musisz brac pod uwage ze to byl w c*** fizyczny mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubbas  nie wiem jak fizyczność meczu ma wpływać na fakt odgwizdania lane violations przy FT czy pewnie z 10 bądź więcej travellingów

25 minut temu, ignazz napisał:

Sędziowie tez tęsknili za swoją robota. Musza teraz nadrobić jak przez pół roku nic nie gwizdałes poza nocą z bezdechem. 

tak to dokładnie wyglądało, ładnie to ująłeś

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.