Skocz do zawartości
matek

Lakers '20

Rekomendowane odpowiedzi

Alex Caruso >>> Bonzo Lol. To było FATALITY.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość StaryFan
4 godziny temu, Mich@lik napisał:

Pozytywne jest to, ze RR gra coraz mniej. Mamy trenera, który ma oczy.

Vogel już 1,5 miesiąca temu twierdził, że Caruso zasługuje na większe minuty, ale traktuje go jako strażaka do konkretnych zadań.

RR gra bardziej na zasadzie kumpla AD, któremu robią "dobrze" przed EX. Skończy się najpewniej na 2+1 i następnym 35% SC, co już nie jest takie oczywiste w kwestii opłacalności.

Ale to jeszcze trochę czasu.

Rondo na PO, na te 6 min powinien spiąć du.ę, o ile te 6 min dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lol 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oglądałem sobie LAL vs Pelikany i myślę że tego Reggiego Jacksona to mogli jednak podpisać. White mamba ma świetne momenty, ale nie sądzę by tak na dłuższą metę nadawał się na playmakera 2nd unitu (wow, odkrywcze), a jak Brona nie ma na boisku to naprawdę ich ofensywa wygląda źle. 

a co z tym Kolisonem ? podpisujo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, rw30 napisał:

a co z tym Kolisonem ? podpisujo?

Po trade deadline stwierdził, że jednak nie wraca do NBA xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, rw30 napisał:

oglądałem sobie LAL vs Pelikany i myślę że tego Reggiego Jacksona to mogli jednak podpisać.

Niestety nie oni tu decydowali. :)

Edytowane przez Jendras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Crabbe zwolniony. Coś dla Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Eld napisał:

Crabbe zwolniony. Coś dla Was.

Przeca tam kreatora trzeba, a nie shootera.

Tim Frazier? Tylko wątpię, by był to wymarzony upgrade nad Rondo. Też grał z Davisem w Pels, ale z RR miał jednak lepszą chemię. I jednak wciąż lepszy gracz. Reggie Jackson to była chyba ostatnia nadzieja po tym jak Collison podziękował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrząc na dzisiejszy mecz to wyglądało to tak jakby zawodnicy Lakers nie chcieli wygrać - nie chciało im się .. Jestem daleki od teorii spiskowych, ale może wybierają sobie potencjalnego przeciwnika na pierwszą rundę.. 

Szkoda, że Harkless jednak dokończy sezon w Knicks - ja bym go brał na krycie Kawhiego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Dave86 napisał:

Patrząc na dzisiejszy mecz to wyglądało to tak jakby zawodnicy Lakers nie chcieli wygrać - nie chciało im się .. Jestem daleki od teorii spiskowych, ale może wybierają sobie potencjalnego przeciwnika na pierwszą rundę.. 

Faktycznie dzisiejszy mecz wyglądał tragicznie w wykonaniu Lakers.

Jezeli chodzi jednak o celowe przegrywanie i ustawienie sobie tabelki to z tym się zgodzić nie mogę. Ja rozumiem, że przegraliśmy z Grizzlies ale mimo wszystko jest to przeciwnik na którego chyba każda drużyna chciałaby w Playoffs trafić. Nie ujmuje tu ekipie z Memphis po prostu jest to „najmniejsze zło” biorąc pod uwagę jak silny jest zachód.

Kto według Ciebie miałby być lepszym/łatwiejszym przeciwnikiem? Dallas? OKC? 

Zdaje sobie sprawę, że pozostaje kwestia drugiej rundy ale mimo wszystko lepiej spotkać tam Rockets/Jazz niż Clippers/Nuggets. Takie jest moje zdanie.

Uwzgledniając ogromną przepaść (0.600 i 0.483 W/L) pomiędzy kolejno 7 i 8 seedem tutaj nie ma co rachować i kombinować - po prostu trzeba wygrać Konferencję Zachodnią. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wynik z rana zobaczyłem to od razu pomyślałem ze zagrali bez LBJ i Davisa bo zgłaszane były urazy wcześniej. A tu zdziwko. Memphis nadal nie uważam ze wejdzie do PO. 
Pels długo długo nic PTB i jeszcze ale ledwo dychający spurs. Cudem wygrali z Orlando choć bardzo się starali przegrać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Raven2156 napisał:

Jezeli chodzi jednak o celowe przegrywanie i ustawienie sobie tabelki to z tym się zgodzić nie mogę. Ja rozumiem, że przegraliśmy z Grizzlies ale mimo wszystko jest to przeciwnik na którego chyba każda drużyna chciałaby w Playoffs trafić. Nie ujmuje tu ekipie z Memphis po prostu jest to „najmniejsze zło” biorąc pod uwagę jak silny jest zachód.

Kto według Ciebie miałby być lepszym/łatwiejszym przeciwnikiem? Dallas? OKC? 

Przeciez w porazce z Grizz nie chodziloby o to, zeby LAL spadli na 2nd spot, ale o to zeby Grizz utrzymali 8th (a nie spadli kosztem jakichs Pelikanow czy PTB).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, julekstep napisał:

Przeciez w porazce z Grizz nie chodziloby o to, zeby LAL spadli na 2nd spot, ale o to zeby Grizz utrzymali 8th (a nie spadli kosztem jakichs Pelikanow czy PTB).

Jest w tym ziarenko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby Lakers chcieli przegrać z Memphis specjalnie, to daliby wolne Davisowi albo LeBronowi, bo mają b2b z ... Pelicans. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.