Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, lorak napisał:

Bradley nie boi się, że coś przyniesie do domu. chodzi o jego schorowane dziecko, które najprawdopodobniej nie dostało by pozwolenia na wstęp do "bubble".

no o tym pisalem, boi sie ze przyniesie cos do domu bo ma chore dziecko, jest idiota, bedzie testowany 3 razy dziennie i na zakonczenie sezonu zanim by wszedl czy dotarl do domu jakby poprosil to sam Adam Silver by mu zrobil wymaz na covid przed progiem jego domu

22 minuty temu, Jendras napisał:

To zależy, kto zgarnie jego minuty, a konkretnie - ile z tego dostanie Rondo, ile Caruso.

Rondo sie stawi na PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kubbas napisał:

no o tym pisalem, boi sie ze przyniesie cos do domu bo ma chore dziecko, jest idiota, bedzie testowany 3 razy dziennie i na zakonczenie sezonu zanim by wszedl czy dotarl do domu jakby poprosil to sam Adam Silver by mu zrobil wymaz na covid przed progiem jego domu

może coś błędnie zrozumiałem, ale tu nie chodzi o powrót Bradley'a do domu, lecz że jedno z jego dzieci nie będzie mogło z nim być (bo jest zbyt schorowane) w orlando i on woli zostać z nim. to jednak dwie różne motywacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lorak napisał:

może coś błędnie zrozumiałem, ale tu nie chodzi o powrót Bradley'a do domu, lecz że jedno z jego dzieci nie będzie mogło z nim być (bo jest zbyt schorowane) w orlando i on woli zostać z nim. to jednak dwie różne motywacje.

 

 

dlatego wlasnie slucham tych wszystkich reportow

tutaj mowi wojnar ze najpierw Bradley powiedzial ze jego rodziny calej by nie wpuscili, a potem ze zagralby ale boi sie ze przyniesie cos do domu jak wroci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Kubbas napisał:

tutaj mowi wojnar ze najpierw Bradley powiedzial ze jego rodziny calej by nie wpuscili, a potem ze zagralby ale boi sie ze przyniesie cos do domu jak wroci

W obydwu przypadkach nie chce narażać swojej rodziny, a w szczególności chorego dziecka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

Nie wiem jak odbiera zakupy, ale skoro ma syna z historią chorób związanych z układem oddechowym to nie dziwię mu się, że nie chce ryzykować. 

to staram sie ci nakreslic ze nie ma zadnego ryzyka bedac testowanym co 5 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

to staram sie ci nakreslic ze nie ma zadnego ryzyka bedac testowanym co 5 minut

Kubbas jesteś po medycynie ? Jesteś lekarzem ? Bradley zapewne zasięgnął opinii tu i ówdzie i podjął taką, a nie inną decyzję. Po co przekonujesz Przemka na enbiej.pl ? Pisz do Bradleya, że jest idiotą i jest w błędzie.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ttr napisał:

Kubbas jesteś po medycynie ? Jesteś lekarzem ? Bradley zapewne zasięgnął opinii tu i ówdzie i podjął taką, a nie inną decyzję. Po co przekonujesz Przemka na enbiej.pl ? Pisz do Bradleya, że jest idiotą i jest w błędzie.

ok ale listem czy mailowo?

nie jestem tez trenerem NBA od jutra nie wypowiadam sie na temat koszykowki, to w sumie po co to forum wg ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Przemo,

ja to odbieram jako wymówkę - ale to tylko moja interpretacja. 

 

Gdyby grał w jakiś Wizards czy Nets to pewnie też bym tak to postrzegał. Ale tu ma realne szanse na pierścień i jakoś tak nie chce mi się wierzyć w zwykłą wymówkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Przemek_Orliński napisał:

Gdyby grał w jakiś Wizards czy Nets to pewnie też bym tak to postrzegał. Ale tu ma realne szanse na pierścień i jakoś tak nie chce mi się wierzyć w zwykłą wymówkę. 

Możesz mieć rację. 

Natomiast jeżeli w najbliższych miesiącach wyjdą jakieś jego filmiki, czy fotki ze zbiorowych zgromadzeń w akcji FLOYD-19, to słabo wtedy będzie wyglądała jego argumentacja. To może mogła być jego jedyna szansa walki o mistrzostwo. Rozumiem kibiców Lakers, że się oburzają jego nieobecnością. Bradley to jednak gracz s5 i może im go brakować w batalii LeBrona o mistrzostwo. 

Obaczymy jak temat nieobecności rozwinie się dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Alonzo napisał:

Możesz mieć rację. 

Natomiast jeżeli w najbliższych miesiącach wyjdą jakieś jego filmiki, czy fotki ze zbiorowych zgromadzeń w akcji FLOYD-19, to słabo wtedy będzie wyglądała jego argumentacja. To może mogła być jego jedyna szansa walki o mistrzostwo. Rozumiem kibiców Lakers, że się oburzają jego nieobecnością. Bradley to jednak gracz s5 i może im go brakować w batalii LeBrona o mistrzostwo. 

Obaczymy jak temat nieobecności rozwinie się dalej. 

Jeżeli zobaczę go na jakimś filmie/zdjęciu podczas demonstracji, to pierwszy napluję mu do zupy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.