Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Lakers mają teraz bardzo trudny terminarz który będzie ostatecznym sprawdzianem przed Playoffs.

Następne 8 meczy gramy kolejno z: Sixers, Bucks, Clippers, Nets, Rockets, Nuggets, Jazz, Jazz a więc z drużynami które najprawdopodobniej zagrają w fazie Playoffs.

Na szczęście nie ma dużo meczy B2B więc zawodnicy zdążą odpocząć przed kolejnymi bataliami.

W mojej opinii nie powinni odpuścić i wygrać conajmniej 5/6 meczy (co będzie nie lada wyczynem) żeby faktycznie i realnie myśleć o sukcesie w Playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron imponuje w wieku 35 lat. Nadal jest liderem asyst. Jak wygra w 17 sezonie króla asystentów to szacun.
Przypomina się mi 35 letni Jordan, który był najlepszym strzelcem sezonu i playoff, a także zgarnął MVP sezonu i MVP finałów.
Przed Lebronem droga otwarta, by być najlepszym asystentem ligi, a potem wygrać MVP sezonu i MVP finałów.
Najtrudniej może być o MVP sezonu ze względu na fakt, że jeszcze lepszy bilans od Lakers mają Bucks i błyszczy ich gwiazda.
Ale czy Giannis dostanie drugi raz z rzędu to dopiero się okaże. Lebron nie jest na straconej pozycji. Mam przeczucie.
Świetny bilans LAK na mocniejszym zachodzie i wielki comeback po tragicznym poprzednim sezonie i braku awansu.
Najlepszy podający ligi. Bardzo dobre statystyki przeciw największym gwiazdom i często kręci triple double.
Ogromny wpływ na wyniki zespołu. Znacznie większy niż A.Davis.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny mecz, ale ze słabym rywalem, bardziej mnie ciekawi, czy LeBron wzorem sezonów Cavs po ASG wskoczy półkę wyżej, to zawsze był dobry prognostyk przed playoffami. Teraz chyba Bucks, o ile te statement games są strasznie przeceniane, to Lakers powinni wyjść naładowani na ten mecz, zwłaszcza #23. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
8 minut temu, BMF napisał:

Fajny mecz, ale ze słabym rywalem, bardziej mnie ciekawi, czy LeBron wzorem sezonów Cavs po ASG wskoczy półkę wyżej, to zawsze był dobry prognostyk przed playoffami. Teraz chyba Bucks, o ile te statement games są strasznie przeceniane, to Lakers powinni wyjść naładowani na ten mecz, zwłaszcza #23. 

Do tej pory, w trudnych meczach raczej zawodził (podobnie AD- pisze o tym RS). Czy to już jest ten moment, aby włączyć koncentrację (zakładając, że ma jeszcze rezerwy).

Zwykle odcinał się od mediów przed PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, StaryFan napisał:

Do tej pory, w trudnych meczach raczej zawodził

W całym sezonie/z ekipami z dodatnim bilansem:

Cytat

 

25.4 PPG - 7.8 RPG - 10.7 APG na 57.8%TS, GmSc 22.0

24.4 PPG - 8.6 RPG - 11.1 APG na 55.0%TS, GmSc 20.8

Bilans: 14-9

 

Dla porównania:

Kawhi:

Cytat

 

27.0 PPG - 7.5 RPG - 5.1 APG na 58.1%TS, Gmsc 21.2

25.3 PPG - 6.7 RPG - 4.6 APG na 56.1%TS, Gmsc 19.3

Bilans: 14-7

 

Takie już uroki medialnej narracji, gdzie 82 mecze są sprawdzane do trzech-czterech meczów, więc jeden z mocnymi rywalami zawodził, a drugi grał zajebiście. ;]

Bucks u siebie, dwa najlepsze teamy w NBA, jakaś MVP narracja, 34k punktów - liczę na dobry występ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
3 minuty temu, BMF napisał:

Takie już uroki medialnej narracji, gdzie 82 mecze są sprawdzane do trzech-czterech meczów, więc jeden z mocnymi rywalami zawodził, a drugi grał zajebiście. ;]

Bucks u siebie, dwa najlepsze teamy w NBA, jakaś MVP narracja, 34k punktów - liczę na dobry występ. 

Znam statystyki. Pisałem w kontekście kilku spotkań ze ścisłego topu. To akurat o niczym nie świadczy, bo te zespoły mają obrońców na LBJ, a nie widzę akurat sensu, aby zabijał się w tym wieku o W w RS. 

Zresztą tak już bywało w MH, np vs Nets. PO to jest w zasadzie inna dyscyplina, dlatego nieszczególnie zwracam uwagę na te 0-2 LAC, czy 0-1 Tor, Bucks.

Umówmy się, że z tych zespołów > 0,5 istotnych będzie max 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, StaryFan napisał:

Pisałem w kontekście kilku spotkań ze ścisłego topu.

Skip i Stephen A. przybijają Ci piątkę.

Te ~34,5k punktów + klasyfikacja asyst to świetna sprawa z perspektywy legacy LeBrona tak btw, fajnie byłoby dostać MVP, ale raz, że nie zasługuje, a dwa, on tak naprawdę już teraz jest półkę wyżej jeżeli chodzi o overall produkcję w regularze od Jordana. Tu trzeba w postseason gonić - trochę w to nie wierzę (tytuł z LAL zrobiłby swoje) - ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wziąć na tapetę trzy dotychczasowe spotkania z Clippers i Bucks (a więc z dwoma głównymi konkurentami), to ich cechą wspólną jest to, że najlepszy zawodnik na parkiecie był z przeciwnej drużyny, a LeBron zagrał poniżej swojego poziomu. A niestety z perspektywy walko o tytuł to te mecze najbardziej nas interesują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po ostatnim meczu Lakers który tak strasznie zachwalaliście, szczególnie końcówka 2Q i początek trzeciej.

No i muszę powiedzieć, że mieliście racje. Ładną sekwencję im urządzili a ta trója LBJ to taki bezczel był, jaki ostatnio widziałem w PO ( bad shot Lillarda ).

Nice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.