Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2019/2020


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

giannis ma bardzo dobry pr (skromny chlopak , hardworker....  bla bla bla) wiec nie ma za bardzo haterow ktorzy irracjonalnie czepialiby sie wszystkiego , odwrotnie james wielki hype , na plecach chosen one , kobe wtedy jeszcze cos gral (mistrzostwo z orlando z ktorymi cavs przegrali ) rywalizacja miedzy nimi , fanbase la  dosyc duzy wiec z tej strony  pewnie bylo sporo nieuzasadnionego hejtu

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy mecz przez 3q. Dubs bardzo chciało wygrać to spotkanie (po pierwszym wyniku z Mavs), na fali zwycięstw weszli w mecz bardzo dobrze,  a w obronie grali agresywnie. Doncic wybił im to jednak z głowy robiąc potworną linijkę, mimo podwajania, prowokowania, kilku brzydkich fauli na nim, i nie wyjścia na 4q.

Zabawnie wyglądają te napinki Greena z pierwszej połowy gdy i tak na koniec przegrywasz 20 pkt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
25 minut temu, Raven2156 napisał:

Podczas dzisiejszego spotkania z Lakers po dwóch nietrafionych z rzędu rzutach wolnych Doncic w złości rozerwał swoją koszulkę. Czyżby pojawiały się jakieś problemy na poziomie psychicznym związane z ogromem obowiązków i presji ze strony drużyny?

 

LOOOOL. Szacunek za niemalże freudowską psychoananlize... :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Ta koszulka jest tak c***owa, że sam bym ją porwał 😕 

Yup, Dallas to pewnie mój nr 2 w regularze pod względem widzianej liczby meczów po LeBronie, bo Doncic - i szkoda, że ten team (parkiet, koszulki) jest kompletnie pozbawiony jakiejkolwiek estetyki. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parkiet (poza dodaną w tym sezonie sylwetką Dirka po bokach) nie wyróżnia się niczym na tle innych, średnich parkietów. Nie ziębi i nie grzeje. Ich normalne stroje też jakoś nie powodują łzawienia oczu. Ale tegoroczne "city" to jest koszmar. Wyglądają jak rysowane na tyle zeszytów "graffiti master wanna be" gimnazjalistów na lekcji historii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Porzingis ma wrócić we wtorek.

Jego problemem na razie jest to, że poza przebłyskami jest ot co dobrym w defensywie rolesem, ja, jak już pisałem - nie jestem przesadnie zwolennikiem tez ''trzeba dać mu czas'', bo raz, jest już druga połowa stycznia, a dwa - on w tych ''atletycznych'' statsach (pisałem to zresztą) wypada dobrze (shotblocking, zbiórki, FG at rim). Może grać lepiej, ale o ile? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem,  że wraca ale on w karierze zagrał raptem 35 meczów po ASG i to większość w debiutanckim sezonie. Ma mecze jak ten w Milwaukee gdzie wygląda jak TOP 25 po czym ma mecze gdzie pałuje rzutu nad niższymi rywalami i pudłuje. Mu już zdrowie nie pozwala chyba na więcej. Szkoda bo ten jego max zablokuje Luce szansę na coś więcej niż 1 runda. Choć akurat Doncic to kosmita w ciele człowieka i on może wejść w PO na jeszcze wyższy poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Cuban spróbuje upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, bo tak można by nazwać zgarnięcie Dedmona: gość ładnie powinien załatać dziurę po DP a jeszcze jakieś assety za niego by wpadły, niby trochę za drogi, ale spada kiedy Luka wejdzie na rynek, więc git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, polishllama69 napisał:

Ciekawe czy Cuban spróbuje upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, bo tak można by nazwać zgarnięcie Dedmona: gość ładnie powinien załatać dziurę po DP a jeszcze jakieś assety za niego by wpadły, niby trochę za drogi, ale spada kiedy Luka wejdzie na rynek, więc git

Ty chyba nie lubisz Luki. Dedmon to kasztan. Chyba najgorszy center jaki widziałem w tym roku a Sacto sporo oglądam. Jak już to albo Favors (nierealne) albo Tristan za Courtneya i jakieś drugie rundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

Dedmon to kasztan. Chyba najgorszy center jaki widziałem w tym roku a Sacto sporo oglądam. Jak już to albo Favors (nierealne) albo Tristan za Courtneya i jakieś drugie rundy

to sie faktycznie naoglądałeś tego Dedmona... gość jest traktowany jak kula u nogi, w sumie to mam wrażenie, ze Divac podpisał z nim konktrakt wbrew woli trenera... co 3 mecz zalicza DNP a jak gra to jako 3-4 C w rotacji. Rozumiem wg Ciebie zapomniał w SAC wszystko to z czego słynął w poprzednich sezonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.