Skocz do zawartości
Julius

Philadelphia 76ers Offseason 2019

Czy Sixers powinni dać Jimmiemu 5 letniego maxa?  

23 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy Sixers powinni dać Jimmiemu 5 letniego maxa?

2. 2. Czy Sixers powinni dać Harrisowi 5 letniego maxa?

3. 3. Czy Sixers powinni podpisać obu na 5 letnim maksie

• Tak i za rok martwić się trejdem / extension dla Simmonsa
    • Nie, to finansowo nie ma opcji się spiąć

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, mayor napisał:

Tak samo JJ Redick  w kilku meczach jakie oglądałem potrafił przechwycić momentum i dać Sixers potrzebne punkty i nie jestem pewien czy Josh Richardson to pełnowartościowy ekwiwalent JJ

JJ potrafił też grubo zmienić momentum w drugą  stronę, kiedy atletyczni guardzi katowali go niemiłosiernie. Cudnie patrzyło się na niego w RS, ale w PO bywał niegrywalny.
Horford jest o wiele półek poniżej Jimmiego? Big Al to wieloletnia ostoja PO teamów, które w PO szły zazwyczaj  głęboko. Czy to samo możesz powiedzieć o Jimmym? Big Al ma dużo większy impact w obronie + jest lepszym spot up shooterem i może rozciągać grę. 

Jimmy Butler był kozakiem, który nie został wkomponowany w zespół - bo granie na niego iso ball w 4Q to nie jest team basket. Na parkiecie gryzł się i z Harrisem i z Simmonsem. Tzn  talent wise oczywiscie było super, ale nie bez powodu Tobiasowi mocno poleciały procenty choćby ze spot up, a Simmons off ball był właściwie bezużyteczny w ataku. 

Sixers są teraz dużo lepiej zbalansowani, mają dużo lepszych obrońców na obwodzie, mogą dać dużo więcej piłki Harrisowi zamiast robić z niego rolesa za 5 baniek. 
Sixers stawiają na swoje młode gwiazdy i stwarzają im możliwie optymalne warunki by tym razem to oni ciągnęli wózek, bo bez Butlera będzie łatwiej i Biidowi i Simmonsowi i Harrisowi. To Oni muszą zrobić step up w ataku i to od nich zależne są przyszłe sukcesy Sixers - nie od Jimmiego Butlera. 

W serii z Raps nie przegralismy jednymm rzutem - przegraliśmy bo mieliśmy zajechanego, niezdrowego Embiida bez któreego (a z Jimmym) ten zespół w RS nie istniał. Lekarstwem na to ma szansę być Big Al, elitarna obrona i możliwość swithcowania właściwie wszystkich i wszystkeigo. 

Jeżeli zdrowie dopisze to obstawiam w tym roku 60W , dużo przyjemniejszy dla oka i dla serca basket. 

20 godzin temu, mayor napisał:

To że 76 mają trzech legitnych Centrów to nie jest dzisiaj recepta na wygranie pierścieni trochę(o jakieś 20 lat) za późno tym bardziej kiedy na wypłaty tych 3 Centrów

a kto jest tym trzecim, legitnym centrem, na którego idzie tyle kasy? 
Embiid to 1, Horford to PF
Masz na myśli Quinna na minimum? Czy Boldena na rookie kontrakcie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny offseason u Sixers pod znakiem ''czy nasza gwiazda/topowy prospekt nauczy się rzucać?".

Mechanika rzutu Bena Simmonsa na dwóch twittach (tak, to ten sam rzut, i tak, koleś rzuca lewą ręką)

To nie fake, to z tego filmiku

Ogólnie, wiadomo, mam zawodników, których bardzo lubię, jak każdy, ale raczej zachowuję obiektywizm, bo jak ktoś mnie rozczarowuje - to mnie k**** rozczarowuje i nie muszę tego relatywizować.

I Simmonsa mocno chwaliłem jako rookiesophomore'a - bo było za co - ale drugi sezon bez jakiegokolwiek progresu to będzie cholernie duże rozczarowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tylko ja mam wrażenie, że mu jakoś dziwnie pracuje nadgarstek przy rzucie? Tak jak bym "zrywał" za szybko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podstawowym problemem Simmonsa przy rzucie jest ułożenie łokcia przy rzucającej ręce, nie wiem na ile jest to w stanie poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

All Star weekend Chicago 2020, 3-Point Contest - tak to widze juanlaugh.gif

Nie dość, że masz jednego gifa w repertuarze, to jeszcze ich nie umiesz wklejać...

dcd6209242_koncz_wasc.jpg

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepszą technikę rzutu to miał 5 lat temu, ale przynajmniej poprawił ustawienie nóg w stosunku do poprzednich filmików. Zobaczymy, dobrze że ćwiczy w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ma jakiś warunek w ext, że jak nie zacznie rzucać... Technika dalej koślawa, wcześniej miałem wrażenie, że te złe ustawienie łokcia to poniekąd efekt złej pracy nóg, teraz jak @january napisał - nogi całkiem spoko pracują, tylko ten łokieć przy każdym rzucie inaczej ustawiony. Może jak pojawi się automatyzm i szybszy ruch ręką to i ułożenie się poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w teorii to nie ma wyglądać a ma wpadać, ale to chyba przesada, nie mniej progres w nogach warty docenienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo będzie śmiesznie, albo fajnie w tym sezonie. 

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko HL.

Edytowane przez BMF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szkoda tyle ze Embiid tak często pajacuje na 9 metrze od kosza. Bo skillsy i warunki to właśnie ma na takie ruchy pod koszem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@BMF

ale nie wiem, kto ten wkurwiajacy podkład wymyślił...

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Thybulle na razie ma w tych sześciu meczach (5 meczów SL i 1 preseasonu) 41% za 3 przy dużym usage, jak będzie w stanie rzucać 36-37% będzie dużym stealem, podobno wyglądał świetnie w czasie scrimmage chyba w sobotę i generalnie od początku campu, na razie jest w rotacji chyba pierwszym obwodowym z ławki, na pewno przed Zhairem. 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wtf

Zachwyty jakby facet dziecko urodził :)

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi