Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2019/20


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mayor napisał:

Piękna wizja tylko trochę za późno (kilka dekad), koszykówka się zmieniła dzisiaj postawienie muru pod koszem niewiele pomoże.A Embiid z roku na rok coraz zdrowszy też nie będzie, przeciwnie widać jak coraz bardziej się poci i poruszanie się bo parkiecie sprawia mu z każdym sezonem większe cierpienie  

Jesli  Embiid się połamie to żadne inne ruchy by nas nie uratowały. A Horford to chyba najlepsze zabezpieznie, jakie można sobie wyobrazić dla niego.

Czym Raptors wygrali jak nie fenomenalną obroną + Kwahi. Przecież mur który  postawili zatrzymał kolejno Embiida, Giannisa potem Warriors
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Julius napisał:

Jesli  Embiid się połamie to żadne inne ruchy by nas nie uratowały. A Horford to chyba najlepsze zabezpieznie, jakie można sobie wyobrazić dla niego.

Czym Raptors wygrali jak nie fenomenalną obroną + Kwahi. Przecież mur który  postawili zatrzymał kolejno Embiida, Giannisa potem Warriors
 

Raptors wygrali przez lepszy Load Management, Brown zajeździł Embiida wystawiając go niepotrzebnie przy kontuzji na zbyt długie minuty. Brettowi się wydawało ,że walczy o swoją posadę dlatego bezmyślnie ryzykował, albo jest zwyczajnie kiepskim trenerem i nie przewidział skutków takiego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dapunk20 napisał:

Embiida to oni akurat nie zatrzymali, biorąc pod uwagę że ten miał z nimi w serii jakieś +100 (?) a Giannis ze Stephem nawet do plusika się nie zbliżyli w tej kwestii

 

Nie wiem, czy Biida zatrzymała sraczka, czy grypa, ale umówmy sie, że jego performance w ataku nie był taki jak powinien poza jednym meczem... Gasol, help D zrobiło dobrą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dapunk20 napisał:

a ja już pisałem wiele razy ze brak zapelniania boxscora nie wplywal w zadnym stopniu na ofensywe 76ers z embiidem na boisku

problemem byly minuty bez niego a nie z nim. 

 

Gdyby Embiid zagrał w ataku na miarę swoich możliwości Sixers wyszliby z tej serii 4-1, MOZE 4-2 bez stresu i backupu. Ale faktem jest, że mimo wszystko był zdecydowanie najmocniejszym graczem Sixers.  i nie @mayor, nie był to JJ Redick 

15 minut temu, mayor napisał:

Raptors wygrali przez lepszy Load Management, Brown zajeździł Embiida wystawiając go niepotrzebnie przy kontuzji na zbyt długie minuty. Brettowi się wydawało ,że walczy o swoją posadę dlatego bezmyślnie ryzykował, albo jest zwyczajnie kiepskim trenerem i nie przewidział skutków takiego działania.

Sam mam i miałem wiele uwag do Browna, ale gośc musiał przerobić w ciągu jednego sezonu praktycznie 3 różne rostery. W serii z Raps radził sobie spoko. Dużo lepiej niż rok temu. Embiid zajechał się w RS - troche na własne życzenie, bo chciał grać wszystko, trochę przez perturbacje w zespole - Sixers bez niego nie byli po prostu tak dobrzy, żeby pozwolić sobie na granie bez niego. Przed Brownem final test - w tym roku uważam ma kapitalne klocki + papiery na dużo lepszą chemię - zobaczymy co z tym zrobi.

 

Sixers pitbulls. Oby ten corner 3 im siedziałw tym rokku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze embiid zagral w ataku dobra serie

przecietny boxscore ktory nie wplywa negatywnie  na bdb ofensywe zespolu > dobry box ktory nie wplywa na ofensywe zespolu

 

nie wiem skad przekonanie ze jakby zamiast jakiegos scotta te kilka pkt dorzucil joel to cos by to zmienilo podczas gdy 76ers chyba pobili jakis rekord w byciu outscored poczas minut odpoczynku swojej glownej opcji

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Julius napisał:

Gdyby Embiid zagrał w ataku na miarę swoich możliwości Sixers wyszliby z tej serii 4-1, MOZE 4-2 bez stresu i backupu. Ale faktem jest, że mimo wszystko był zdecydowanie najmocniejszym graczem Sixers.  i nie @mayor, nie był to JJ Redick 

Sam mam i miałem wiele uwag do Browna, ale gośc musiał przerobić w ciągu jednego sezonu praktycznie 3 różne rostery. W serii z Raps radził sobie spoko. Dużo lepiej niż rok temu. Embiid zajechał się w RS - troche na własne życzenie, bo chciał grać wszystko, trochę przez perturbacje w zespole - Sixers bez niego nie byli po prostu tak dobrzy, żeby pozwolić sobie na granie bez niego. Przed Brownem final test - w tym roku uważam ma kapitalne klocki + papiery na dużo lepszą chemię - zobaczymy co z tym zrobi.

 

 

Embiid ma klauzule w kontrakcie z minimalnymi minutami,Jeżeli zajechał się na własne życzenie to przez pazerność na kasę,ale i tak to coach powinien decydować o tym kto gra i przez ile minut a nie zawodnik-pies powinien machać ogonem, a nie ogon psem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remaining Free Agents:

Danny Green
Wes Matthews
Dudley
JaMychal Green
Boogie
Morris Twins
Oubre Jr.
Cauley-Stein
Delon Wright
KCP
James Ennis
Rondo
Vonleh
Kanter
McGee
Elf Payton
W.Chandler
Jabari Parker
Rivers
Looney
Hollis-Jefferson
Quinn Cook
TJ McConnell
Faried
Jeff Green

Saga z Fultzem trwa, w skrócie: nie wiadomo kiedy stanie na parkien - na pewno nie w Summer League.
Jest w dobrej formie, nie spasł się, czekamy cierpliwie.

https://nba.nbcsports.com/2019/06/25/magic-gm-john-hammond-we-have-no-idea-when-markelle-fultz-will-play/

WTF is wrong with that dude?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers ponoć mocno liczą na Dannego Greena. Ciekawe, czy gość jest po jakims słowie z Brettem, z którym się zna?
Czy jest  celem #1 i dlatego nie uzywalismy cap spaceu na innych FA?

Co do TJ/Milton - as long as TJ podpisuje za minimum i gra jakies tam małe minuty to wszystko OK, gosć jest żywym symbolem Sixers. 
Tylko ja cholernie liczyłem na PG, z którym Simmons moglby grać bliżej kosza, więc albo Shake, albo liczą, że Josh Richardson będzie ich ballhandlerem.

Gdzieś mi się obiło, że w grę wchodzi Extension dla Ennisa (good move)

W obiliczu tego jakie kontrakty dostali rolesi od Knicks i Kings to 5mln/rok dla Scotta to w sumie spory steal Eltona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zalias napisał:

c***owe rotacje to jedno, ale drugie to wieczne wymaganie od TJa grajacego za 1,6 mln (co tez poniekad powinno odzwierciedlac skillset) zeby gral jak jakis backup za 15

 

dokladnie, jakby Simmons mial jakikolwiek rzut to wszyscy by mowili jaki z TJa fajny i tani roles z lawki, good guy blue collar chip on his shoulder hard working yada yada, a ze wychodzi na to ze musi ciagnac ofensywe zespolu to jeszcze ludzie na nim psy wieszajo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje podpisania Raula Neto. W Jazz przez 4 lata kręcił niesamowite pluso minusy. Bardzo dobry obrońca. Dobrze kreuje rzuca- jedyna jego wada niestety poważna to zdrowie. 

W Jazz by został tylko ,że potrzebowali cap space by podpisać 3 wybory drugorundowe

 

Tak czy siak świetny ruch  dla 76ers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Philadelphia 76ers 2019/20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.