Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2019/20


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, ale realne opcje to:

1) Harris, Butler, Redick

2) Harris, Butler, ktoś inny niż Redick za kontrakt na poziomie ~MLE

3) Butler, Redick, ktoś za 12-14 milionów (zwłaszcza jak Redick wziąłby coś w stylu 36/3) w stylu Morrisa

4) Harris, Redick (zwłaszcza jak Redick wziąłby coś w stylu 36/3), Horford

5) Redick, Horford, mocny starter

6) Redick, Russell, mocny starter

To tylko przykłady z tymi Horfordami i Russellami, bo wiadomo, sporo opcji na rynku, ale od opcji nr 2 może zabraknąć tych 5 milionów na tego typu wzmocnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

albo Gordona i Capelę

Z tym raczej by nie było problemu

z drugiej strony nie widzę za bardzo Butlera odpuszczającego 76ers na rzecz Rockets, no bo i jaki w tym sens? sportowo podobne opcje a przeciez jeszcze zostaje kwestia pieniążków 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dapunk20 napisał:

Z tym raczej by nie było problemu

Sixers nie mają powodów, by ich brać, Butler do Rockets może trafić przez snt, więc Sixers musieliby dostać ekwiwalent tego, co mogą zrobić na rynku mając 40 milionów cap space, bardzo ciężko byłoby Rockets coś takiego złożyć, nie mówiąc o tym, że mieliby hard cap na poziomie 131 mln, a w tym momencie w salary mają jakieś 125 milionów z samych kontraktów. Plotka w stylu D'Lo w Wolves.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Julius napisał:

A Morey nie może trejdnąć CP3 do jakiegoś NY za cap relief?

Podobno już pytał i został delikatnie mówiąc spławiony a mówiąc realnie wyśmiany. Paul jest stary przepłacony i zbyt często odwiedza lekarzy

7 godzin temu, BMF napisał:

Wprawdzie na twitterach lecą szalone plotki u Woja o tym, że Sixers mogą spotkać się w lipcu z Kawhim, albo być zainteresowani Horfordem, ale pewnie wygląda to mniej więcej tak - jak jest tutaj @ely3, to proszę poprawić.

Na ten moment:

Simmons, McConnell (cap hold)
Zhaire, Thybulle

Bolden

Embiid 

 

Do tego dolicz 8 fillerów za 7,177..

Więc cap hol Redicka plus max dla Butlera to nadal daje ok 11-12 mln plus room MLE choć w tym roku może być wyjątkowo mało przydatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam w międzyczasie na pierwszego lipca, coś tam sobie przeczytam, coś obejrzę, ale powiem Wam, że generalnie czuje się mało pewnie wchodząc z Brandem w tak istotne lato jak to... Szczególnie mając w głowie, że gdzieś tam po drugiej strony barykady są Rileye, Moreye, Aingie i kilku innych o podobnej reputacji. 

Przydałoby się tutaj trochę cwaniactwa, trochę kontaktów, dobry wywiad po cichu, bo prawda jest taka, że Sixers powinni liczyć się obok Lakers no i może nowojorskich klubów zdecydowanie najbardziej... w walce o wszsytko. Zamiast się zastanawiać, czy Jimmy weźmie od nas 5 letniego maksa, powinniśmy myśleć, jak ściągnąć Leonarda, Klaya, Kyriego,czy Kembę, czyli w sumie najwieksze nazwiska tego lata, a potem mieć już dogadanych promocyjnie ze 2 vetów na uzupełnienie składu.

Oczywiście przez 1 nie można niczego ustalać, ale zapewne większość już do tej pory została dograna, bo Harden sobie z Butlerem gada o wspólnej grze w Teksase i takie tam.

Brand póki oddał za bezcen Fultza (pewnie z myślą o kasie w to lato), wyjebał w kosmos 2nd roundery całkiem niezłego draftu i ostro zasadza się na wzmocnienia... tylko cholera boję się, że tak jak oddał assety za Harrisa pół roku temu, tak może się okazać, że teraz kasę organizuje na (w rezultacie) jakichś ogórków. 

 

Temat Eltona na bok.

W kuluarach mowi się, że Harris i Butler nie do końca są zainteresowani grą ze sobą i może się to skończyć rozstaniem z jednym, drugim, lub obydwoma, jeśli Jimmy będzie chciał grać gdzie indziej. Nie chodzi nawet o to, że siebie nie lubią, czy coś, ale nie do końca mają razem na parkiecie chemię. Trochę to prawda bo i Harris czuje się lepiej jako scorer z gałą w rękach i Butler, jak dodamy do tego Embiida no i Simmonsa, który musi swoje przeklepać, to faktycznie nie do końca Tobias jest tym, kim powinni Sixers szukać - szczególnie za maxa. Oczywiście talentwise robi nas lepszymi, ale jego spot up w Sixers spadł, trójka nie siedziała i takiego Harrisa to my nie koniecznie potrzebujemy. 

Inna sprawa to taka, że Brand deklaruje ostro chęć wzmocnienia się veteranami z doświadczeniem PO, którzy będą mogli dać impact w najważniejszych momentach sezonu. No i niby spoko, ale też zespół z wysokim payrollem potrzebuje młodych rolesów, którzy będą chcieli się pokazać i będą dawać iskrę w RS, będą rosnąć razem w PO i dawać impact rowniez w PO (Rozier, Brown, Smart anyone?) 

Jest tyle do zrobienia i tyle do zjebania, że aż strach myśleć jak Elton z tego wybrnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj donosi, że Morey ma zamiar wejść w Jimmiego na pełnej kurvvie i próbować sign and trade.

Gdyby nie to, że to Morey to byłoby zabawnie, a tak... zawsze jest jakaś szansa, ze koleś dopnie swego przy mniej doświadczonym Eltonie. 
Rox chcą ruszyć Tuckera, Capelę i Gordona i szukają 3 zespołu, żeby to spiąć. 

Generalnie i Tucker i Gordon to ludzie, których każdy contender chętnie by u siebie mial, chociaż już lekko wiekowi co przy historii kontuzji Gordona nie napawa jakims wielkim optymizmem. Capela musiałby lecieć gdzieś indziej, bo to za troche drogi backup mimo wszystko. 

Inna kwestia- CP3, Harden, Butler w jednym teamie ? coś mi się wydaje, że by ta iskrzyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj raczej pisze, że Morey chce znaleźć trzeci team, który weźmie nie oddając nic w zamian tą trójkę, i jeszcze da dobrego picka, a Sixers przedłużą za ten pick Butlera i go oddadzą do Rockets. Bardzo małe szanse żeby udało się to Houston.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem go wcześniej na YT, teraz czytałem, na YT pojawia się info, że część graczy miałaby trafić do Sixers, teraz na realgm pojawił się tekst, że niby chcą puścić nam 1st roundera za extension dla Jimmiego...

Sixers jeśli chcą Jimmiego zatrzymać powinni mu zaproponować tego jego maxa, a jak chce iśc gdzie indziej i rezygnować z tych extra 40 baniek to niech rezygnuje - jebać tego 1st roundera od Moreya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rw30 napisał:

^^^

z 'ludzkiego' punktu widzenia  to sie zgadzam, z punktu widzenia zarzadzania druzyno / jakimkolwiek innym biznesem unoszenie sie jest bez sensu, i nie rezygnuje sie z assetow tylko po to, by komus 'do*ebać' 

To nie chodzi o dojebanie, tylko o wysłanie komnikatu do Butlera: chcemy Ciebie i oferujemy Ci najlepsze warunki na rynku. Take it or leave it. 
Podejmowanie rozmów z Rockets może tylko Jimmiemu namieszać w głowie. 

Inna kwestia, że ja z racji jego wieku mozno bym rozważył sign n trade, pod warunkiem dogadania kogoś sensownego i dostania fajnych klocków w drugą stronę. Tyle, że wolałbym ludzi typu Harrell, czy Beverly, niż Gordona i Tuckera, a za maxa podpisać jakiegoś  stara z prawdziwego zdarzenia. 

Obawiam się, że jeśli Lakers dobrze rozegrają to lato to mogą być z wypoczętym LeBronem nie do przejścia rok-dwa do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównania do LeBrona nie mają większego sensu. Inna sprawa, że best case scenario na wypadek odejścia Butlera to rezygnacja z Harrisa, podpisanie Russella albo Kemby i kogoś pokroju Morrisa, a i tak nie wiadomo, czy by się udało z Russellem i Walkerem, i czy wystarczyłoby na kogoś takiego jak Morris, więc tutaj nie ma dobrej alternatywy. Nie ma realnych szans na 'stara z prawdziwego zdarzenia', zresztą - kimś takim jest Butler.

Ew. rezygnacja z Redicka, podpisanie takiego Kemby i danie maxa Harrisowi, ale to trochę bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Oczywiście, że przewidywanie obecnie zdrowia i starzenia się koszykarzy jest problematyczne, nie wiadomo komu co nie wytrzyma nagle. Jednak chęć odpuszczania proven top10 PO performera, proven top15 od lat gracza ligi (yup miał mniej intensywny RS, ale to się będzie teraz już zdarzać u wielu gwiazd + w Sixers w RS trochę burdel był) za jakichś rolesów? Co oznacza "star z prawdziwego zdarzenia" ?

Proszę Cię - LeBron to atleta nie z tej ziemi. Bardzo duzo koszykarzy zalicza zjazd ok 32-33l - tj nadal są spoko, ale impact mają dużo mniejszy, albo tylko po jednej stronie. Czy Jimmy  jest top15? Nie wiem, czy jest proven? jest, ale głównie w RS tak naprawdę. W PO miał momenty, ze pociągnął, ale trochę to było wg mnie poza schematem, poza zespołem i na dłuzszą metę niewiele z tego wynikło. Ja nie wiem, na ile to jest Jimmy Butler, za którego zapłacimy, a na ile Jimmy walczący na lajcie o ostatni duży kontrakt. 

Nie zrozum mnie źle. Po prostu wydaje mi się, że dobrej klasy 2way playerzy uzupełniajacy talent Embiida, Simmonsa - tj. dający 3nD + gość pokroju Kemba/Kyrie/ future Russell mogą dać temu zespołowi overall lepszy balans - tj. brak dziur w D pokroju Redicka, którego męczy niemal każdy rywal w PO 90% czasu, do tego  PF grający real 3&D i robiący spacing dla Simmonsa Biida, a jednocześnie nie wymagający ciągłego łatania z tyłu, grający dobre help. Rozgrywający z trójką pozwalający ustawić Simmonsa na PF, czy nawet C - wydaje mi się, że to powinny być główne obszary wzmocnień, dając zespołowi lepsze machupy w PO.

Czasami lepiej mieć overall gorszych ludzi,ale lepszych fitwise. 

Taki case jak Danny Green vs. JJ Redick - teoretycznie JJ robi spacing i ruch w ataku, rzuca prawie 20ppg...
...ale realnie ile oddaje po drugiej stonie? Ile collapsów w obronie, helpów Embiida, łapania flow przez rywala w ataku? Ile razu w clutch nie idzie mu nawet dostarczyć piłki, czy ją gubi?
Z drugiej strony jest Green, który niby w ataku  jest tylko spot-up, ale nie oddaje tyle w obronie. 

Oczywiście to tylko moj eyetest - może mylny, trzeba byłoby popratrzeć na lineupy,ortg, drtgi i milion roznych statów, których nie znam-ale mam wrażenie, że Sixers z Dannym byliby dużo bardziej kompletni. Pewnie podobnie możnaby rozkminiać case Harrisa, bo w ataku dupa z niego nie gamechanger. 

Także ja mam taki feel, że najlepsze co możnaby zrobić longterm (ale też damn risky, bo Harris moglby to wykorzystać na ucieczekę) to wejście all in w Kembę/Irvinga (albo snt Harris<->Kemba) , trade z Rockets, odpuszczenie (chyba że da spory discount) i dokoptowanie takich Tuckerów / Harrelli/Greenów za hajs i Assety z Butlera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam nad Jimmim i spurs. 

Zero plotek w tym kierunku oczywiście ale czy 76ers nie potrzebuje rzutów za 3 i opakowanie Bertansa Rookie Johnsona oraz młodego talentu White plus fillera aby się kasa zgadzała to nie byłby zły kierunek? 

Niestety do sałary musiałby iść albo Mulitinov albo koszmarny Mills aby finanse pogodzić posłodzone 1st 2020 2022. 

Połączenie jakieś jest tylko czy to ma sens? 

Trojkowicze by wsparli Embeeda i Simonsa a White by fajnie się dopasował w obronie 

No i skład wiekowo byłby idealny na przeczekanie Toronto z Lowry Ibaka czy lakers z LBJ 

Młodszy i tańszy skład ale głębszy 

Przepisowo 5 mln niżej można brać wiec może wtedy Harris zostaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Philadelphia 76ers 2019/20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.