Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2019/20


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem na myśli że będą koło 0.500 w tych meczach bez Joela a nie ogółem, bo przy 25-14 to jeszcze Horford by musiał się do tego połamać żeby overall było tyle

 

18 minut temu, ely3 napisał:

Ciekawe ile prawdy w płotkach że Golden chce Bena za Russella. 

 szanse 50/50 Warriors chcą 76ers nie chcą

 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Julius napisał:

przypomnij proszę, kiedy Sixers mieli taki lineup

Dla mnie to Bullshit. Simmons jest dużo lepszy od DAR, to nie jest dobry ruch dla Sixers. Chyba, że  za Horforda...

Może i tak, ale Russell daje te skillsy, których Phila potrzebuje pod kątem rywalizacji z lepiej zorganizowanymi defensywami w PO. Dodaje spacing, możliwość grania pick&rolli z Embiidem, grę 1vs1 z samodzielnym kreowaniem rzutu. To nie jest takie głupie jak mogłoby się wydawać, nawet jeśli Russell cały czas ma obok siebie duży znak zapytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers musieliby przebudować cały roster oddając Simmonsa, bo w obronie mieliby na pozycjach 1-3 Russella, Richardsona i Harrisa. 

W sumie pewnie okaże się, że i tak muszą, ale dopiero jak przegrają sezon, do tego momentu nie będzie żadnych dużych ruchów. Ten Russell byłby ciekawy, bo może Warriors rzuciliby też swój pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Julius napisał:

(1)przypomnij proszę, kiedy Sixers mieli taki lineup

(2)Dla mnie to Bullshit. Simmons jest dużo lepszy od DAR, to nie jest dobry ruch dla Sixers. Chyba, że  za Horforda...

 

1. wiadomo, ze wiosno 2018 lineup był fc*** inny, ale w ogólności było to podobne ustawienie z Simmonsem jako głównym bangerem / point forwardem (?) i maso shooterów. Tak jak pisałem wcześniej - fajny lineup na RS, dokładnie tak jak pisałeś, niestety równie fajny na szybki wpierdol w PO z pierwszym legitnym zespołem.

 

2. IMHO to świetna opcja dla Sixers, choć nienajlepsza chyba dla Warriors -  Simmons to średni imho fit do Greena. Anyway, to wątek o 76ers i na ich miejscu klepnąłbym to z pocałowaniem w rękę. Taka oferta może się nie powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Sixers musieliby przebudować cały roster oddając Simmonsa, bo w obronie mieliby na pozycjach 1-3 Russella, Richardsona i Harrisa. 

W sumie pewnie okaże się, że i tak muszą

no właśnie

Teraz, ely3 napisał:

@hoolifan

A Ben z Joelem nie mogą grać pnr?

mogą tylko co to za PnR gdzie ballhandler nie ma rzutu i obrońca może sobie spokojnie przechodzić under-the-screen? it's soooo 1987

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2020 o 13:24, rw30 napisał:

1. wiadomo, ze wiosno 2018 lineup był fc*** inny, ale w ogólności było to podobne ustawienie z Simmonsem jako głównym bangerem / point forwardem (?) i maso shooterów. Tak jak pisałem wcześniej - fajny lineup na RS, dokładnie tak jak pisałeś, niestety równie fajny na szybki wpierdol w PO z pierwszym legitnym zespołem.

Tamci Sixers nie mieli drugiego PG - najlepszy był TJ Mcconnel, który nie miał rzutu. Chodzi o to, żeby móc w HCO postawić Simmonsa pod koszem / otworzyć mu miejsce na rolowanie, penetracje. Sixers nie mają takiego zawodnika, odkąd jest Simmons i Biid.

Co do Russella - lubię gościa, ale to nie jest ta półka, żeby oddawać go za Bena. Poza jebaniem spacingu Ben jest All-NBA-1st D w tym sezonie. Jakoś nikt o tym nie pamięta. 
Sixers potrzebują niskich , szybkich obrońców , ballhandlera, dlatego tyle lepiej wygladaja z Thybullem, który nadrabia helpem i pomaga wolniejszym, mniej zwrotnym wysokim. IMO Zhaire też zrobiłby dużo dobrego grając bo fituje bardzo dobrze w potrzeby. No alle ballhandlera/kreatora z rójką brak.

Jakbym miał na kogoś mieniać Bena to prędzej CJ niż DAR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Julius napisał:

IMO Zhaire też zrobiłby dużo dobrego grając bo fituje bardzo dobrze w potrzeby

nom wg Pompeya wszystkie ruchy będą go zawierały także ciekawe, kto sobie go rozwinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc garbage time to wszystkie minuty bez niego 76ers grają z Embiidem, więc wiadomo że te minuty Embiid vs ławka rywala to jest ściana  :)

no i granie z Ennisem

Simmons z Ennisem/bez Joela = 111.7 DRTG

Simmons bez Joela i Ennisa = 104.4 DRTG

 

a Ennis nawet w te 78 minuty co gra z Embiidem (bez Simmonsa) ma wtedy 121.7 DRTG

 

Chociaż Simmons to akurat w obronie jest takim przypadkiem że w PO jego wartośc powinna po tej stronie znacząco wzrosnąć w porównaniu z RS - ktoś na TT ostatnio dał nitkę na ten temat, muszę poszukać

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, ogółem w tych wszystkich pipmach w obronie Simmons źle nie wygląda i raczej nikt tej jego obrony nie kwestionuje (tak jak chociażby jakiegoś Klaya) więc czy zrobi 1st 2nd czy w ogóle nie zrobi all-D raczej bez znaczenia. W PO raczej powinien być bardzo kluczowy po tej stronie do rzucenia go na jakiegoś Butlera bo J-Rich w tym sezonie mam wrażenie że w ind D jest bardzo przeciętny a Thybulle nie wiadomo na ile w ataku będzie grywalna, a nie licząc wysokich to nikt inny lepszych bloków od niego chyba nie ma (https://streamable.com/hhwo2)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.