Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2019/20


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, ptak napisał:

jako, że Kanter zastąpił Horforda a kontrakt prawie 6 razy niższy to jest porównanie. wiadomo, że Al daje zespołowi więcej, ale bez przesady. 

Czytaj ze zrozumieniem. Pisałem o kontrakcie jaki Kanter dostał od OKC parę lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna pierwsza kwarta, po raz kolejny z dobrymi minutami Burke. To mózg Brown musiał rozpocząć druga kwartę z Neto i Scottem i w 4 minuty zrobili -9, Houston zlapalo rytm i już nie oddali kontroli nad meczem. Neto nie powinien grać, te 300 minut ponad rozegrane, ewidentnie pokazuje że atak z nim nie klika, bo w przeciwieństwie do Trey nie tworzy przewag grając na koźle. Scott po spoko początku sezonu gdzie udało mu się trafiać ważne trójki, ostatnio jest kompletnie bezużyteczny i czemu Bolden przez cały sezon dostał tylko 5 minut gry, przecież bardzo możliwe że wnosiłby do gry więcej od Scotta, bo do tego nie wiele potrzeba. Czemu Zhaire nie dostał żadnej szansy, kiedy teraz nie ma Thybulle, a i Ennis się rozchorował. 

Dawać mi tu Joergera, bo na Browna już od roku nie mogę patrzeć. I dopiero potem by zastanowił się nad ewentualnymi transferami, bo nie mam pomysłu co teraz tu by mogło pomóc. 

Tak jak w poprzednich sezonach byłem za transferem Bena, tak teraz wygląda całkiem fajnie i mimo braku rzutu jednak daje sporo rzeczy, których nikt poza nim do drużyny nie wnosi. Najbardziej wnerwia mnie kontrakt Harrisa, nie dosyć że udupione salary, to mam wrażenie że jego statystyki to takie puste kalorie. Jeszcze do tego często przeżera posiadania w swoich izolacjach, gdzie tu gałę w rękach potrzebują przede wszystkim Joel i Ben. Horforda raczej nie ma co ruszać, przy lepszym trenerze pewnie by wyglądał lepiej, a jako center wygląda nieraz super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dapunk20 napisał:

Łeb mnie boli jak myślę o tym że Simmons gdy w końcu został właściwie użyty w HCO (czyli jako roll man)  robi efektowne 29/13/11 a nikt z decyzyjnych przez 3 lata nie pomyślał ze takie coś może być bardzo skuteczne

Sixers regularnie graja hand offy / fake hand offy, w ktorych Simmons jest efektywnie roll manem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, polishllama69 napisał:

chciałbym sobie wyobrazić Griffina razem z Wallem w zespole 

Co za problem? Odpal jakikolwiek zespol i wyobraz sobie ze obaj siedza z kontuzja na lawce.

Teraz Beal kontuzjowany to w celu podniesienia realizmu udawaj, ze poszedl deal Griffin - Beal.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie oni wygladajo, jestem akurat po meczach z Heat i Houston.

Dlugo by mozna pisac o ich smiesznych zagrywkach, w jednym z wczesniejszych meczy w grudniu widzialem jak w 1q na samym poczaktu grali 3x z rzedu post-up dla 3 roznych ludzi. taka zagrywka Browna na poczatek 'jak udobruchac ich wszystkich'.

Smieszne jest tez to ze juz jakby przestali wierzyc ze Embiid i Horford zaczna razem fukncjonowac,  juz wlasciwie wcale nie grajo razem.

 

do tego brak energii w obronie, taki karygodny, no ale tez co sie dziwic skoro w ataku wszyscy niezadowoleni to i bronic sie nie chce.

Userzy forum e-nba >> Elton Brand :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kontuzja raczej szansę na top3 seed przekreśla, bo bez Joela to w okolicach 0.500 będą się kręcić

Harris/Simmons za Embiida do ASG pewnie wskoczą

Celtics świetni są w tym sezonie ale z 76ers to się meczą strasznie, szczególnie JB 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuwa, czy tylko mi się marzy ultra fast lineup z Simmonsem jako największym w zespole? 
Simmons-Harris-Ennis-Thybull-ballhandler z trójką? na ten przykład ? Przecież tym idzie zabiegać  pół ligi. 

Swoją drogą miałem wrażenie że z C's Sixers próbują grac po raz pierwszy .... no dobra nieliczny za kadencji bretta Pick n rolle z rolowaniem do kosza wysokiego. Wychodziło to tak se, ALE fajnie że w koncu sie pojawia - Simmons jako taki rollujacy byłby zdecydowanie spoko, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Julius napisał:

Kuwa, czy tylko mi się marzy ultra fast lineup z Simmonsem jako największym w zespole? 
Simmons-Harris-Ennis-Thybull-ballhandler z trójką? na ten przykład ? Przecież tym idzie zabiegać  pół ligi. 
 

tak, dokładnie tak jak w marcu / kwietniu 2018. A potem dostać wpierdol od pierwszego legitnego przeciwnika w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rw30 napisał:

tak, dokładnie tak jak w marcu / kwietniu 2018. A potem dostać wpierdol od pierwszego legitnego przeciwnika w PO.

przypomnij proszę, kiedy Sixers mieli taki lineup

10 minut temu, ely3 napisał:

Ciekawe ile prawdy w płotkach że Golden chce Bena za Russella. 

Dla mnie to Bullshit. Simmons jest dużo lepszy od DAR, to nie jest dobry ruch dla Sixers. Chyba, że  za Horforda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.