Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2019/20


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że w ewentualnym starciu ze zdrowymi Raptors, to nie Sixers byliby faworytami. Z drugiej strony, jeśli chcą coś osiągnąć w tym sezonie, to nie ma, że boli. Wschód to już nie jest druga liga, ale ewentualna drabinka z Raptors z HCA i Bucks to chyba najgorsza z możliwych opcji. Sixers muszą powalczyć o 3 miejsce, choć to też nie jest lekka droga, bo przykładowo Pacers (już z Oladipo) i Heat. Ogólnie PO zapowiadają się świetnie, a od drugiej rundy wręcz przezajebiście. I tylko szkoda, że Durant nie może grać, bo jakby do tych ekip dołączyli zdrowi Nets to klękajcie narody. Wtedy jedynym pewniakiem do awansu byliby Bucks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko czy to wina rosteru (Embiid/Simmons) 
Czy Bretta. 

Czy trochę tego trochę tego. 
Mi brakuje najbardziej w late  games klasycznego point gurada jakim był TJ - czyli potrafi przekozłować piłke, potrafi zagrać pick n rolla, uspokoić grę, ale dla odmiany od TJ fajnie by było jakby umiał rzucic pullupa, czy trójke. Nie wiem, jakis Shabazz Napier anyone? coś w ten deseń. Simmons jest mega jako kreator, ale majac Horforda, Biida, czy nawet Harrisa i nie móc skorzystać na pick n pop etc. to jest dramat po prostu. 

Sixers maja duzo talentu po obu stronach, dużo atutuów , a z drugiej storny nie potrafią zdobywać punktów w najprostszy i najtrudniejsyz do bronienia sposob. Po jebanym picku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

potrafi zagrać pick n rolla

Burke też potrafi, nawet dużo lepiej

jeden z najlepszych w lidze ostatnie 3 lata w tym elemencie w sumie 

e: a żeby było śmieszniej to nawet Simmons w tamtym sezonie miał bardzo spoko staty (0.96 PPP / 82.1 percentile, zaskoczony jestem w sumie)

Więc to nie jest kwestia tego że nie ma kim tego grać, bo prostu Brown tych pick n rollów nie lubi i tyle

e: Tobias również wyglądał bdb w zeszłym sezonie

 

Ale nie wiem czy granie większej ilości picków by się tu przełożyło na coś lepszego, bo raczej handoffy czy postupy są bardziej skuteczne jak się ma Embiida/Tobiasa  zamiast Doncica 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wydawało się, że po spotkaniu z Bucks Sixers wreszcie zaskoczą i zaczną seryjnie wygrywać przyszły 3 kolejne porażki, a Horford czy Richardson zaczęli narzekać na swoją rolę w zespole.

Pytanie do fanów Sixers - jak zapatrujecie się na obecną sytuację? Ze względu na te pokazy siły, które Embiid i spółka dają od czasu do czasu z innymi contenderami zachowalibyście na miejscu zarządu zimną krew i w spokoju poczekali na to, co ten team pokaże w PO, czy jednak skłonni bylibyście dealować Alem gdyby była opcja na np. odzyskanie Holidaya?

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers nie zrobią żadnego takiego ruchu - im brakuje głębi oraz obrony na obwodzie i pod koszem, ale mając w rosterze Nurkicia i Collinsa, oddawanie McColluma za kogoś pod kosz nie ma większego sensu, nie rozmienią go na mniejszych rolesów, a żadnej innej gwiazdy za niego nie dostaną. Do tego pomimo fatalnego sezonu, wciąż mają realne szanse na playoffy.

Horford narzeka na swoją rolę w drużynie, Richardson krytykuje cały zespół, Embiid krytykuje Simmonsa. Może nie ma sensu czytać z tego zbyt wiele, ale jeszcze miesiąc takiej gry i będzie ciężko to odratować.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zhaire wrócił do pierwszego składku.
Czas spróbować podbić jego wartośc, przed trade deadline... Ech...

Byłbym nawet za podmianką Bretta, gdybym widział jakiegoś sensownego kandydata, który faktycznie moglby coś wnieść. 
Jest ktoś sensowny w ogole wolny? 

Embiid wydaje się być wkurwiony tym sezonem, coś u neirgo w głowie ewidentnie  nie klika - nie wiem czy strata kumpli, czy shooterów, ale coś jest zdecydowanie nie tak jak powinno byc.
Ben dostał lepszych ludzi do gry, a nie przekłada się to na W, a Biidowi dużo zabrano, a każdy liczy że będzie grał co najmniej tak samo dobrze jak grał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Julius napisał:

Jest ktoś sensowny w ogole wolny? 

Joerger raczej pułapką nie powinien być, ale z nim może też być ciekawie

jak już i tak tutaj nie ma czegoś takiego jak cap space to może warto pójść all-in i dorzucić trochę O na pozycji guarda, taki Fournier mógłby zrobić tutaj różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ty mi nie tłumaczyłeś przypadkiem latem gdzieś, że Horford na PF obok Embiida jednak będzie bardzo spoko :D  ?

Raczej, że po prostu będzie funkcjonować, ale nie wiem na ile to kwestia trenera.

Bez Embiida, Al ma per36: 19.5 - 8.1 - 4.7 na 55%TS przy +5.5 net. ;] Z nim: 6.7 - 6.9 - 3.9 na 43%TS. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

 

Horford narzeka na swoją rolę w drużynie, Richardson krytykuje cały zespół, Embiid krytykuje Simmonsa. Może nie ma sensu czytać z tego zbyt wiele, ale jeszcze miesiąc takiej gry i będzie ciężko to odratować.

Nie powiem, żeby było mi przykro, ale żal Embiida, drugi Barkley. Ala nie rozumiem. Poszedłem za kasą a teraz zdziwiony. Szkoda, że nie na Butlera, byłoby wesoło 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeb mnie boli jak myślę o tym że Simmons gdy w końcu został właściwie użyty w HCO (czyli jako roll man)  robi efektowne 29/13/11 a nikt z decyzyjnych przez 3 lata nie pomyślał ze takie coś może być bardzo skuteczne

strasznie irytujący jest Richardson swoją drogą, jego chyba faktycznie chyba powinni rozmienić bo nawet w obronie zawodzi. O ulubieńcu fanów ze śmiesznymi tatuażami to szkoda nawet wspominać. Pierwszy lepszy łepek z G-League (czyli np Bolden) by tutaj pewnie lepsze minuty potrafił dać.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, dapunk20 napisał:

Łeb mnie boli jak myślę o tym że Simmons gdy w końcu został właściwie użyty w HCO (czyli jako roll man)  robi efektowne 29/13/11 a nikt z decyzyjnych przez 3 lata nie pomyślał ze takie coś może być bardzo skuteczne

a pomysleć jak dobrym fitem do niego jest Bolden, rim protector z ok trójką, lekki fail w off-season

jestem ciekaw, który kontrakt ma gorszą wartość obecnie CP3 czy Alfreda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, polishllama69 napisał:

jestem ciekaw, który kontrakt ma gorszą wartość obecnie CP3 czy Alfreda

To jest ciekawy temat do dyskusji bo OKC, a szczególnie SGA bardzo mocno korzysta na CP3. Ta nauka, mentorstwo może młodemu przynieść tylko same korzyści i przynosi, więc te chore czeki na CP3 już teraz się zwracają a i pewnie zaprocentują w przyszłości. Przy Westbrooku SGA mógł by zapomnieć o tym Al? 76ers byli jak napalony młodzieniec który poznał fajną dupę. Za szybko chciał przejść 'ze spotykania się i spacerów' do 'bunga bunga' i się spierdoliło. Więc po co było się śpieszyć? Jedyne wytłumaczenie to takie, że wiedzą coś o zdrowiu Embiida i jego dacie przydatności do spożycia, czego my nie wiemy. A Alowi i Tobiasowi, czyli poniekąd dwóm wysokim trzeba przez 4 lata płacić +60M co rok. Czego taki Al może nauczyć Embiida? Bronić jednego człowieka w lidze z Bucks? No spoko, ale jednak 110 baniek za 4 lata korepetycji to w ciul dużo.

No i te kontrakty CP3 vs Al należy jeszcze oceniać poprzez priorytety klubu. OKC nazbierało wór picków, przebudowa, więc kontrakt CP3 ani świszczy, ani parzy. A kontrakt Horforda który w wieku 37 lat jeszcze będzie pobierał 26,5M od poniekąd contendera? No auć. Zresztą. Już to gdzieś widziałem. Dawanie nierozsądnej wypłaty kolesiom którzy wiadomo, że nic więcej nie pokażą. Przykład OKC i Enes Kanter. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

A kontrakt Horforda który w wieku 37 lat jeszcze będzie pobierał 26,5M

prędzej uwierzę w 12 baniek dead-money

ogólnie Alfred to tutaj jest też sporo po to aby odciążać Embiida z gry w lutym i marcu aby ten mógł wejść w PO z pełnej, ale zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Eld napisał:

. A kontrakt Horforda który w wieku 37 lat jeszcze będzie pobierał 26,5M od poniekąd contendera? No auć. Zresztą. Już to gdzieś widziałem. Dawanie nierozsądnej wypłaty kolesiom którzy wiadomo, że nic więcej nie pokażą. Przykład OKC i Enes Kanter

jako, że Kanter zastąpił Horforda a kontrakt prawie 6 razy niższy to jest porównanie. wiadomo, że Al daje zespołowi więcej, ale bez przesady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.