Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2019/20


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

To była przepiękna 22 letnia seria w San Antonio. 
obecnie po 4 porażkach z rzędu z raczej średnio wymagającymi przeciwnikami nie widzę możliwości szybkiej poprawy a jak przyjdą mecze z najlepszymi zespołami to może być jeszcze gorzej. 
ciezko tu nawet o znalezienie głównego winnego choć takowym moze być przede wszystkim stawianie na DDr. Gość zjada posiadania koszmarnie i nawet jak lepszy dzień ma LMA lub tak nie lubiani przeze mnie Mills i Belli to jest to po prostu za mało. 
suma talentu jest dramatycznie niska. 
a to co jest w składzie gra często poniżej oczekiwań ( Poeltl Lyles Forbes) lub nie dostaje minut ( Carol Walker ) lub ma restrykcje minutowe ( White Murray) a kazda słabość tych graczy automatycznie Popowi daje alibi na żelazny zestaw konserw Mills Belli których staty czasem niby fajne bo 3 wpadnie lub dwie ale ogólnie moim zdaniem poprzez słaba D tracą .

co gorsze Pop przestał być wiarygodny bo musiał ugiąć się w stosunku do gwiazd i teraz zamordyzm w stosunku do młodych wyzwala niesprawiedliwosc w odczuciach innych. Każdy równy z czasów Duncana odeszło wraz z Nim. Początkiem tego było zadanie odejścia LMA ( pop się ułożył z nim poza kamerami) a kumulacja dmuchanie chuchanie na DeRozana na którego mówi się Depression. 
 

coraz częściej mówi się o tanku i przehandlowaniu DDR lub / i LMA. 
ostatnie mecze z Minny Memphis PTB czyli z ekipami mającymi własne problemy to porażki. Najgorsze jest to ze tu nie ma raczej miejsca na nagle poprawienie się i to znaczne. LMA swoje ciśnie / czasem wyjdzie mecz DDR / Gay jest solidny / ktoś z Murray Forbes White coś pograją i na dziś to jeszcze w miarę zdrowy zespół. 
strach się bać ale tu widzę więcej miejsca na pogorszenie niż poprawę. 
 

prosze nie wykreslajcie jeszcze spurs z PO race ale ostatnie 5 meczów to koszmar. Mimo ze gdy spojrzymy na czysty box score aż takiego alarmu niby nie ma. 
czemu nie gra nowo pozyskany jedyny 3&D nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał:

Pierwszy z wymienionych przez Ciebie zestawów przebywał na boisku 4 minuty w tym sezonie, drugi 20 minut (i ma drtg 83). Więc nie rozumiem o co chodzi?

Co lepsze Mills i Belli przy 142 minutach razem mają ortg 124 i drtg 97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysto teoretycznie można powiedzieć, że Austriak naklepał te staty na jakchś bobków, ale widać jak na dłoni, że Aldridge powinien dać sobie spokój z graniem w listopadzie a z DeRozanem powinni przestać hamować atak zespołu .. 

image.png.159318002770fe78fde61dc524ebb187.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ignazz napisał:

Mecze spurs oglądane totalnie nie potwierdzają tych doniesień statystycznych. Jest to dla mnie pewien fenomen ze cyfry są niepokojąco odległe od eye testu i flow ekipy gdy gra. 

defensywa chodzi źle w obu wypadkach :D

za to ofensywa typowo jak u LMA, multum rzutów oddanych po to aby załechtać ego

jedyny plus to chyba mało LB TO, ale nie wiem czy to powód do dumy gwiazdy zespołu

piłka chodzi gorzej, zbiórek ofensywnych jest mniej, nawet wolnych jest nieznacznie mniej z nim na boisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że leżącego konia się nie dobija ale

po1 net rtg dla dowolnej kombinacji 4 lub 5 starterów Spus jest masakrycznie niski. ŁAwka ich trochę ciągnie ale ogólnie to chyba jest ten czas kiedy Spurs do PO nie wejdą

po 2

 

Czyli zamiast tracić Kawhi mogli mieć duo PG - Kawhi. Ciekawe co spieprzyli Spurs ,że do wymiany nigdy nie doszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał:

Wiem ,że leżącego konia się nie dobija ale

po 2

 

Czyli zamiast tracić Kawhi mogli mieć duo PG - Kawhi. Ciekawe co spieprzyli Spurs ,że do wymiany nigdy nie doszło

No jeśli były jakieś przymiarki Georga i SAS na to nie poszli to spieprzyli po całości sprawę. Trzeba było Markusa bez wahania opylać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

To że Spurs krótko i długoterminowo są obecnie w dupie to inna sprawa, no ale jak się skompromitowało topką najgorszych wymian w historii i chyba najgorszą w XXI wieku, to się tak ma.

Weź już zejdź z tego konika bo to nie jest prawda a już strasznie przynudzasz

Hawks oddając Doncica za Trae zrobili większą głupotę bo Spurs i tak by straciło Leonarda . I realnie byliby chyba gorzej bez wymiany. Czy da się wyciągnąć więcej za gracza który deklaruje ,że tylko LA? Trudno powiedzieć . Raptors wygrało tamtą wymianę ale Spurs wbrew pozorom nie przegrało aż tak jak to próbujesz przedstawiać.

Najgorsza wymiana to Hawks - Mavs bo oddali 9 lat Doncica czyli przyszłego MVP za gracza, który może będzie TOP 15 za 3 lata ale raczej nie

Wymiana Rockets-Thunder gdzie Harden poszedł finalnie za dwa wybory nr 12.....

Magic które oddało Oladipo i Sabonisa za pół sezonu Ibaki ..... ( do dzisiaj nie potrafię zrozumieć co mieli w głowie włodarze)

Albo oddanie Lillarda za Wallace którego Nets mogli mieć poł roku później za darmo...W ogóle Nets-Boston było jeszcze gorsze. Gdzieś czytałem artykuł ,że Denver podchodziło do Spurs ale po rozmowie z agentem Leonarda wyjęli z rozmów Harrisa i właściwie szedł tam jakiś szrotowy pakiet. Rynku na Leonarda nie było tamtego lata i było wiadomo ,że nikt im nie da zdolnego młodego za wypożeczenie na rok Leonarda. Raptors wygralo tytuł  i dlatego ich oceniamy jako wygranych ale jakby odpadli w drugiej rundzie to dzis byliby wyzywani od frajerów ,ze oddali cokolwiek za zawodnika który i tak nie chciał być  u nich

 

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, january napisał:

Spurs mieli na stole mocną paczkę od Lakers, a wołali o (nie do negocjacji) najbardziej hot rzeczy w NBA wtedy (Ben Simmons np), a skończyli wyborem gówna

Nie wierz w plotki. To co mówisz to były pakiety wywoławcze ale realnie to nie widziałem potwierdzeń ,że ktoś dawał mocny pakiet Spurs. Nadal nie rozumiesz, że fakt ,że Raptors wygrało mocno wymianę to oznacza, że druga strona ją mocno przegrała. Poza tym Ty pisałeś o wygranej a byli tacy którzy życzli by nigdy już nikt nie chciał iść do Toronto za to jak potrafili faceta , który chciał poświęcić całą karierę dla nich

Z tym Greenem to zabawna historia bo fani SAS 2 lata poprzedzające wymianę traktowali Dannego jak najgorszego i rzeczywiście on grał fatalnie .. efg 3 lata z rzędu najgorsze w karierze. Kiepska obrona

Tu nie działa zasada naczyń połączonych. Jedni mogą wygrać a drudzy mogą być neutralni albo być przegranymi ale nie tak kolosalnie jak to próbujesz przedstawić. Masz jakąś manierę powtarzania wielokrotnie swoich tez/. To czasami naprawdę staje się nudnawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

A jak chcesz inaczej opisywać Spurs? Ich obecne problemy w całości wynikają z tamtej wymiany, gdzie

1) oddali Kawhiego nie pozyskując nic ciekawegoI
2) sprowadzili DeRozana

Nie da się od tego uciec.

Ich problemy są głębsze

Po 1- Pop jest zakochany w mid range. Widać to nawet po zawodnikach z którymi pracował w kadrze tegorocznej

po 2- Spurs ostatnio nie najlepiej dokupuje zawodników z rynku - po co im była ta umowa z Gasolem? Pech z Marcusem a na dodatek oddali Łotysza by mieć wolne miejsce w składzie. Gdyby Morris trafił do nich to pewnie dziś by mieli lepszy bilans

Po 3 - Coś im sie zacięła hodowla. Murray wygląda słabo w ataku - trudno mi poszukać podstaw do umowy jaką mu dali. Źle wykorzystywany jest Mills. Bellinelli i LMA zdziadziali tak ,że nie się ich oglądać. Dużo złego im się dzieje.

DeRozan nie jest zbawca i nigdy tak nie twierdziłem ale w Raptors i tak wygladał lepiej niż w Spurs a na liście problemów San Antonio nie od niego bym zaczynał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Najlepsze jest jednak to, że nie można ich skreślać z walki o PO, oni już mieli taki sezon, że bardzo źle zaczęli, a potem zaskoczyło. A zachód to obecnie 5 pewniaków* do PO, a potem nie można wykluczyć kolejnych 7-8 ekip.

Dokładnie.Po tym jak wysrało się Golden i być może Portland, miejsca 7-8 będą sprawą otwartą do samego końca sezonu regularnego. Nie lekceważyłbym znaczenia doświadczenia i kultury wygrywania jakie udało się przez lata zbudować w San Antonio. Nie postawiłbym złamanego grosza na ekipy, które są między top 5, a nami😂.

Cytat

Pech z Marcusem

Patrząc jak on pogrywa w NY to jest to duża strata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w historii forum. 
januszary przesadzasz 

Dałem dalnwolt 

1 godzinę temu, january napisał:

Bzdury opowiadasz, ja pisałem z marszu, że Raps mocno wygrywają wymianę nawet jak Kawhi nie rozegra u nich 1 spotkania. Więc nie, nie byliby wyzywani od frajerów. Spurs mieli na stole mocną paczkę od Lakers, a wołali o (nie do negocjacji) najbardziej hot rzeczy w NBA wtedy (Ben Simmons np), a skończyli wyborem gówna (inaczej się DeRozana nazwać chyba nie da), nie wyciągając nic od Raptors i jeszcze dokładając Greena.

Gdzie to porównywać do swapu picków (gdzie Young też wygląda na FP pełną gębą, tylko obecnie ma roster bez Collinsa i Huertera pod tytułem reddiszstajl, gdzie to była wymiana 3-5 pick, Hawks i tak tu zmiażdżyli Kings i Suns wstępnie), do dipo+sabo, czy nawet cs-nets.

Pop rok temu postanowił podarować szansę na tytuł Raps (no mieli farta z rzeźnią inj w GS) i udupić Spurs. Rok później postanowił ośmieszyć kadrę USA. Dziadzieje i tyle.

 

I dobrze, niech pokutują za dziadostwo.

Brednie 

Ps. Paczka od lakers niepotwierdzona 

A dziennikarze pro Jeziorany. 

Tylko ze najistotniejsze jest to ze bardxo trudno dziś się ogląda grę spurs. Smutno po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę gdyby Poeltl był używany jak należy to ta wymiana też byłaby oceniana inaczej ....

a on ciągle pokazuje, że szansę powinien dostać, taką prawdziwą

dlaczego nie gra Derrick tylko Dejounte to ciężkie do wytłumaczenia (ten uraz wpadł za późno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

White ma problem cały czas z ta sama noga co rok temu gdy stracił start sezonu 

te tajemnicze restrykcje minutowe się teraz po prostu wyjaśniły. Wyglada na to ze ten uraz jest chroniczny i będzie wracał jak sraczka po kebabie którego się lubi ale ze względu na brudna budę w której jest robiony i stara kapustę ciagle te sama jest jak jest. 
 

bardzo złe to wyglada. 
porażki 7 z rzędu są spowodowane tez tym ze raz DDR a raz LMA zawalają mecz kompletnie minimum po jednej stronie parkietu. 
tu po prostu łącznie u liderów spurs nie widziałem sumy 4 w znaczeniu dobry występ w O / D x2

Poeltl dostawał szanse i był arcytragiczny. Moim zdaniem największe rozczarowanie sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.