Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2019/20


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma klubu w nba który by się odważył wysłać pismo do najlepszego gracza o zawieszeniu na cały rok. Obóz Leonarda by dodatkowo obraz zaczernil i szambo ze jest kontuzjowany a lekarze spurs tego nie widza byłby gorszy niż było. A szambo było i to spore bez takiej dramy 

Takie zachowanie wobec gwiazdy aby oszczędzić kasę byłby bardzo złe przyjęty przez agentów dziennikarzy i środowisko. Kibice tez by bez wyniku zaczęli dociskać żeby się klub dogadał 

To wasze twarde stanowisko i kozaczenue ponad klawiatura coraz lepsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, ignazz napisał:

Dał im ciągłość PO i jakiś tam zysk z biletów. 
mistrza na DDR nie ma szans zbudować ale jednak jakiś poziom reprezentuje. 
Scenariusz o zawieszeniu Leonarda na przeczekanie to najgorszy scenariusz. 

Pop był poniekąd w tamtej sytuacji zakładnikiem rekordu kolejnych awansów do PO. Chociaż nie jest powiedziane, że z zawieszonym Leonardem (ale za to z Greenem) by do nich nie awansowali.

Sezon 17-18 (tylko 9 meczów KL, bez DDR): 47-35.

Sezon 18-19 (z DDRem): 48-34.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop jest zakładnikiem swojego stylu gdzie dostawało się równo i młodym i jak trzeba byli Duncanowi. Moim zdaniem powinien szybciej wyczuć ze liga się zmienia i trzeba gwiazdorom robić gale a nie karny trening. Tak ma to uparte starsze pokolenie. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do żadnego zawieszenia by nie doszło, hadlować graczem, którego się zwiesza? wystarczyło nie wyciągać pochopnych wniosków nie mając dostępu do badań, trza było brać na przeczekanie, a wszystko by się cudownie znalazło... no, ale jeśli prawdą jest ta obsesja awansu do PO, to nie ma co szukać winnych gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wpadł pick za który mieli Bertansa w wymianie Leonarda z Indiana ;) 

głównym problemem sytuacji z Leonardem było ze doszło do tego ze nie miano z nim kontaktu brakowało wiedzy przez co nie można było swobodnie nim handlować. 
gosc przepadł a komentarze atakowały klub i ich lekarzy co wymusiło zbyt szybkie działanie. 
z perspektywy czasu wszystko poszło nie tsk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, matek napisał:

Nie rozumiem, dlaczego czepiacie się tutaj ignazza. Przecież Leonarda mieli tylko za Hilla, więc finalnie to co dostali to jednak w momencie wymiany była jakaś nadwyżka, bo wpadł nie tylko DeRozan, ale też Poeltl i pick.

przecież oddali też Greena, nikt się Ignazza nie czepia chyba, po prostu ta sprawa wciąż wydaje się nieodkryta i budzi emocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, matek napisał:

Nie rozumiem, dlaczego czepiacie się tutaj ignazza. Przecież Leonarda mieli tylko za Hilla, więc finalnie to co dostali to jednak w momencie wymiany była jakaś nadwyżka, bo wpadł nie tylko DeRozan, ale też Poeltl i pick.

Tak samo jak bronienie chyba jeszcze gorszej wymiany rodman - purdue bo potem wylosowali tima szorujac dno (co i tak bylo szczesciem, chyba ponad 75% ze nie byloby tima , nie byloby tytulow, kultury itp)

 

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy był załamany ogłoszeniem wymiany Rodman -Will wiec nie wiem skąd wniosek ze ktoś bronił. 
leci oszukać przeznaczenie 3 w TNT i tak się to odbyło z losowaniem. Mac kolejny raz tworzysz narracje anty spurs gdzie przywołujesz wymiany do których spurs zostali zmuszeni przez zachowanie/ kaprys danego gracza i to na osi czasu ponad 25 lat różnicy. Przynudzasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić to ta wymiana dla spurs (Leonard-DeRozen) to jeszcze 50 lat będzie najgorsza w historii a ja będę musiał zmienić avatar i drużynę do kibicowania bo na DeRozana i LaMarkusa nie mogę patrzeć. Flaki mi się przewracają jak widzę ich grę.  

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodman co wyjaśnił w książce wszedł wtedy na twardo w Madonna i narkotyki co musiało odbyć się na braku dyscypliny co rozwaliło spurs od środka. Podobnie jak zachowanie dosyć nieszablonowe Leonarda co zaowocowało wymuszeniem transferu. Przecież spurs nie zrobili przegranej wymiany bo sobie tak wymyślili tylko zostali zmuszeni. Inna sprawa ze w obu przypadkach pod przymusem wybrali fatalna opcje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marceli73 napisał:

Co by nie mówić to ta wymiana dla spurs to jeszcze 50 lat będzie najgorsza w historii a ja będę musiał zmienić avatar i drużynę do kibicowania bo na DeRozana i LaMarkusa nie mogę patrzeć. Flaki mi się przewracają jak widzę ich grę.  

Zostaw tima i droba bo oni niczemu winni :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mac napisał:

Zostaw tima i droba bo oni niczemu winni :o

Pewnie zostaną z sentymentu ale SAS już nie jestem w stanie oglądać teraz. Pewnie wsiądę na jakiś inny bandwagon. Cos ten Kawaj mnie prześladuje bo w tamtym roku kibicowałem Toronto i liczyłem że tam zostanie co dałoby mu chyba back to back. A w tym to chyba na łatwiznę zaczynam iść jak wszyscy młodzi kibice czyli zaczynam kibicować tym którzy powinni wygrać czyli LAC:). Chociaż to najbardziej chyba Dallas kibicuję teraz

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialiśmy taki epizod gdy grali tacy gracze jak Herrera SleepyFloyd Daniels DelNegro Strickland z talentem i bez mózgu czy Avery z mózgiem ale bez talentu i rzutu ... podniesiemy się i z pary DDR LMA. 

Spurs idą swoją droga a ze w 30 lat stracili na dwóch wymianach zyskali na 4 zrobili 5 mistrzów a dwa razy odpadli w skandaliczny sposób i 4 razy poniżej wartości przedłużyli swoje gwiazdy a dwóch cieci przedłużono za drogo i dwa razy fart w drafcie był a 7 razy ciężko wypatrzyli mega talent to biorę to ... oby najbliższe lata takie były ;))))

W dwóch przypadkach byłem zły. Brak przedłużen i oszczędzanie ba nowych kontraktach Dereka Andersona i S Jaxa oraz dwóch bezsensownych podpisach Millsa i Gasola co po prostu obiecano zapewne wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ignazz napisał:

Każdy był załamany ogłoszeniem wymiany Rodman -Will wiec nie wiem skąd wniosek ze ktoś bronił. 
leci oszukać przeznaczenie 3 w TNT i tak się to odbyło z losowaniem. Mac kolejny raz tworzysz narracje anty spurs gdzie przywołujesz wymiany do których spurs zostali zmuszeni przez zachowanie/ kaprys danego gracza i to na osi czasu ponad 25 lat różnicy. Przynudzasz. 

Przepraszam moze mnie ponioslo.

Jak ta 3czesc oszukac przeznaczenia w porownaniu do reszty?

1mi sie bardzo podobala, 2mniej ale nadal ok.

23 minuty temu, marceli73 napisał:

Pewnie zostaną z sentymentu ale SAS już nie jestem w stanie oglądać teraz. Pewnie wsiądę na jakiś inny bandwagon. Cos ten Kawaj mnie prześladuje bo w tamtym roku kibicowałem Toronto i liczyłem że tam zostanie co dałoby mu chyba back to back. A w tym to chyba na łatwiznę zaczynam iść jak wszyscy młodzi kibice czyli zaczynam kibicować tym którzy powinni wygrać czyli LAC:). Chociaż to najbardziej chyba Dallas kibicuję teraz

Jest wiele vajnych ekip do kibicowania.

Mysle, ze gdyby nie zimno to raps mieliby spore szanse na to by zatrzymac kawhiego. Tez wolalem zeby zostal, ale lac to tez nie taka zla opcja z pgeorgiem i ja im kibicuje tera #stopSezonowcom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ignazz napisał:

Przerabialiśmy taki epizod gdy grali tacy gracze jak Herrera SleepyFloyd Daniels DelNegro Strickland z talentem i bez mózgu czy Avery z mózgiem ale bez talentu i rzutu ... 

Carl Herrera:) Moje początki kibicowania Spurs zawsze będą mi się z nim kojarzyć. Dawali na DSF czy dwójce jakiś mecz SAS, w którym Carl był starterem, a w transmisji padało najczęściej nazwisko tego, który nie grał. Tak zainteresowałem się DRobem. Jego styl gry i zachowania - diametralnie inny od Shaqa - od razu przypadł mi do gustu, do tego zajebiste stroje i tak zostałem fanem SAS:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mac napisał:

Przepraszam moze mnie ponioslo.

Jak ta 3czesc oszukac przeznaczenia w porownaniu do reszty?

1mi sie bardzo podobala, 2mniej ale nadal ok.

Jest wiele vajnych ekip do kibicowania.

Mysle, ze gdyby nie zimno to raps mieliby spore szanse na to by zatrzymac kawhiego. Tez wolalem zeby zostal, ale lac to tez nie taka zla opcja z pgeorgiem i ja im kibicuje tera #stopSezonowcom

Trzecia cześć podobna do pozostałych. Fajnie zrobione drobne rzeczy jako sploty wydarzeń. Szczegoliki dopracowane ale ... Tylko to psychologicznie oczywiście gniot straszny bo nie sadze aby zachowanie głównej bohaterki było logiczne. W swoich założeniach oczyeisvie scenariusza bo defekt mózgu po takiej sekwencji możliwy . Przykład? Na jej oczach dosyć widowiskowo rozwalana jest głowa kolegi ze szkoły po tym jak zginął jej inny kolega wiec oczywistym jest ze koniecznie trzeba pójść ( bez cienia jakiegokolwiek zmartwienia czy szoku wcześniejszych wydarzeń ) w strachu przed wypadkiem koniecznie do magazynu gdzie jeżdżą wózki widłowe wystają kable od prądu na szafach sa idealne przedmioty aby zrobić kuku i piłowanie są akurat różne elementy... nienaturalne jak cholera. 
w sumie takie zachowanie może zostać przebite tylko przez dawnego kibica spurs który kibicuje teraz clippers ( los Angeles jakby ktoś akurat nie kojarzył tej ekipy) bo trafił tam gracz którego lubi a który właśnie rozwalił swoją decyzja drugi bardzo fajny zespół ( niejako seria bo 2 lata z rzędu ) w tym oczywiście po części stary ulubiony zespół. 

Ale to sport wiec każdy kibic może sobie spokojnie wybrać i jeżeli chce iść do magazynu z piłami tarczowymi to jego sprawa. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.