Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2019/20


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie LaMarcus Aldridge w tym sezonie, czy poradzi sobie z tak dużym obłożeniem jakie go czeka w obronie (póki co głębia składu na pozycji C mnie przeraża), dodatkowo nie podoba mi się to jak on wchodzi w sezon, bo jeżeli jego największym atutem w ataku ma być scoring to takie wchodzenie w sezon to jest jawna kpina, zresztą przy wyżej wspomnianych problemach z kalendarzem może to być bardzo wyeksponowane. Ten pomarańczowy TS% wygląda dość nieciekawie przed grudniem (a czasem dopiero w styczniu się ogarniał) a użyłem też 10 meczów aby średnia nie zaburzała wyników

image.thumb.png.080bc0b079b48206ba02fd64d78c8ac6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może, bo nie wnikałem aż tak mocno w to a to fit life może się przydać po drugiej stronie jak trzeba będzie zasuwać, bo na C tam duża bieda jest a preseason LMA nie analizowałem jeszcze, ale i tak jakoś tego nie czuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejounte Murray podpisał 64/4. Pop musi coś w nim widzieć dając mu taki kontrakt, bo gość w 3 lata od kiedy jest w NBA, rozegrał jeden co najwyżej przyzwoity sezon. Ostatni miał cały z głowy przez kontuzję, w pierwszym też sobie nie pograł, jedynie w drugim dostał nominacje do NBA All-Defensive Second Team, ale w ofensywie statów nie miał wybitnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie mylna ocena gracza. 
po pierwsze jak miał zagrać więcej dobrych sezonów jak on jest po prostu młody. 
gość jest dobra dusza zespołu bardzo lojalnym zawodnikiem który uczestniczy we wszystkich poza sezonowych eventach. 
kontuzja zabrała mu na dziś 33% kariery ale sezon wcześniej jak i przepracowane lato nad rzutem wejściami i dystrybucja piłki sprawiają ze jedynym ryzykiem to wspomniane zdrowie - choć tu był po prostu uraz na kontakcie gdy w mało istotnej grze akurat Harden wyjątkowo coś bronił :(((

gosc bardzo dobrze zbiera / gra ciałem / broni na elitarnym poziomie / ogromna wada był jego rzut którym podobno znacznie poprawił ( pare trójek czystych trafił w pre) 

to wyjątkowo trafna wycena gracza za jego upside pomimo kontuzji calosezonowej. 
jezeli dostał coś ponad rynek ( nie sadze) to za wzorcowa postawę poza boiskowa która ceni się w spurs. 
kontrakt w tym momencie to ryzyko oczywiście ale i podpis byłby wyższy gdyby nie ten fatalny uraz.
to gracz clutch sports wiec w takich okolicznościach uważam to za sukces spurs i gracza równocześnie 

statystycznie postaram się znaleźć pewne ciekawostki które potwierdzają ze to diament czystej próby ale już nominacja do AllD w tak młodym wieku wskazuje na to  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w mojej ocenie jest mylne? 

Rozegrał jeden przyzwoity sezon? Rozegrał - fakt. 

W ofensywie nie miał wybitnych statów? 8.1 PPG 2.9 APG (przy 21.5 MPG i .265 3P%) - fakt.

Kontrakt jest wysoki biorąc pod uwagę powyższe? 64/4 -fakt.

Btw. nie twierdzę, że jest słaby. Media uważają, że to będzie jego sezon, Pop raczej się nie myli w ocenie zawodników i skoro uznał, że Murray jest wart tych pieniędzy, to pewnie tak jest.

Napisałem jedynie, że sam kontrakt jest dość wysoki biorąc pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia i przebytą operację ACL. Ale zgadzam się, że to gracz, którego wartości w pełni nie oddają statystyki i pasuje idealnie do systemowej koszykówki Popa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest głębia składu i jeżeli nie dopadnie nas żadna plaga kontuzji to play off są raczej do ogarnięcia. Pytanie co potem, bo w defensywie mamy sporo strachów na wróble...

Murray póki co jest wart każdego $ , niektóre jego rajdy pod kosz w najlepszym stylu Westbrooka.

Czekamy na pierwszą weryfikację z jakimś poważniejszym rywalem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcówce 4Q Lillard robił co chciał, rzucił ostatnie 18 pkt PTB (run 15-0), na szczęście nie trafił ostatnich trójek. 

Ważne 6 pkt White'a w końcówce, no i dwa pudła DDR kosztowały trochę zdrowia.

Walker pokazał się z dobrej strony w SL i mógłby dostać trochę minut kosztem np. Belinelliego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne spotkania dadzą odpowiedź na czym tak naprawdę stoimy. Póki co okropnie dużo strat popełniamy.

Czy dzisiaj przypadkiem w czwartej kwarcie publika nie domagała się wejścia Walkera?

Ucieszyłem się z odejścia Anderssona, a Lyles wygląda niemal jak jego klon🙄.

 

Cytat

Wystarczyło nie klepać idiotycznej wymiany z Raptors 😉

 

Chęć podtrzymania za wszelką cenę serii play off zgubiła też moją drużynę w NHL.

Następnie nadszedł tam okres permanentnego tkwienia w przeciętności jak teraz w San Antonio połączony z byle jakimi wyborami w drafcie lub nawet ich brakiem (oddawanie picków za doraźnie wzmocnienia)co summa sumarum i tak doprowadziło do okrutnego tanku z trybunami świecącymi pustkami. Straciliśmy tylko kilka ładnych lat na oszukiwanie samych siebie, że wystarczy dostać się do PO, a tam wszystko jest możliwe...

Edytowane przez Roggi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Wystarczyło nie klepać idiotycznej wymiany z Raptors 😉 

DDR zawodzi na razie i lepszy nie będzie. Ale co? Kuzma Ball i Deng? 

Ingram był nieosiągalny a i tak od razu wypad z PO. Pop chce te 2-3 lata pograć o coś mimo wszystko 

Mogę żyć z DDR ale na SG a nie na SF gdzie się nie nadaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMA będzie miał w przyszłym sezonie kontrakt gwarantowany, i to jest ok, natomiast DDR ma opcję zawodnika i ciężko powiedzieć, czy lepiej, żeby został czy nie. Z jednej strony ma sporo ograniczeń, z drugiej FA 2020 nie zapowiada się jakoś szczególnie rewelacyjnie.

Dobrze by było, jakbyśmy przedłużyli Forbesa, natomiast Belinelli prochu już nie wymyśli, a Poeltl nie robi jakiś specjalnych postępów. 

46 minut temu, Roggi napisał:

Chęć podtrzymania za wszelką cenę serii play off zgubiła też moją drużynę w NHL.

Red Wings?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto kazał Spurs handlować Leonardem tak szybko i brać taki pakiet? zresztą, jak czytam teksty o "hodowaniu od 2012" w stosunku do gracza, który wykonywał przede wszystkim tytaniczną pracę, ćwicząc indywidualnie już od pierwszych dni w lidze i jest pod tym względem niedoścignionym wzorem dla każdego, pokazując jak bez wrodzonego talentu można stać się jednym z najlepszych - to serio cieszę, że on tam nie został, czas się obudzić i przestac udawać, że każdy ruch Spurs można usprawiedliwiać, wymac***ąc sztandarem czasów minionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Tobie chodzi z tym sztandarem ale sztab często bywał w San Diego i gdzieś mieli nosa. A razem przepracowali w taki sposób ze z dobrze zbierającego wielkolapego ogóra bez rzutu zrobili gościa co bardzo podobny jest do Jordana. Razem. Nie twierdze ze to tylko zasługa klubu. 
slowo hodowanie jednak pasuje patrząc jakie miał braki w ataku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/BA1GYjD1yHo

"ogóra bez rzutu", szkoda, ze sobie Danny Greena nie zdołaliście dohodowac do końca ;]

Leonard ma goat mental jeśli chodzi o podejście do gry, podobnie zresztą jak Butler, którego też Thibs wyhodował i nauczył rzucać, na wakacje jeszcze wtedy  jeździli. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howe Yezermann i koncoweczka Dominika 

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

https://youtu.be/BA1GYjD1yHo

"ogóra bez rzutu", szkoda, ze sobie Danny Greena nie zdołaliście dohodowac do końca ;]

Leonard ma goat mental jeśli chodzi o podejście do gry, podobnie zresztą jak Butler, którego też Thibs wyhodował i nauczył rzucać, na wakacje jeszcze wtedy  jeździli. 

 

 

 

W znaczeniu zasięg. 
sprawdz San Diego State 

https://www.sports-reference.com/cbb/players/kawhi-leonard-1.html

 

20% i 29% za trzy to patrząc na dziś chyba niedorzeczna baza do pracy 

I to na w sumie odważnych 2,5 próbach 

Najważniejsze zdanie w życiu Leonarda to do niedawna było. Pop thx for pushing me. Do dziś maja dobre relacje mimo tragedii kontraktowej. Dojebujesz się Smoku nie tam gdzie trzeba 

Jordan Howenstine
@AirlessJordan
· 1 h
Dejounte Murray has totaled 37 points, 18 rebounds, 10 assists and 5 steals in two games.

Murray is the first player in Spurs history to reach those numbers in the first two games of any season since 1976.

(He’s on a minutes restriction)

Oraz to

 

 

Pop explains minutes plan for Dejounte Murray: "5-5-5-5." Also will not participate in back-to-backs for time being.

Plus ciekawostka...

https://www.poundingtherock.com/platform/amp/2019/10/29/20937658/nba-san-anotnio-spurs-have-a-franchise-best-start-in-scoring

 

halloween niestety będzie raczej wisielcze b2b w Los Angeles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.