Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2019/20


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Koelner napisał:

Derozan źle się czuje w Spurs , czy kiedyś spurs uda się ściągnąć kogoś szczęśliwego i zdrowego ?

Sam gracz podobno zaprzeczył. 

1 minutę temu, andy13 napisał:

Może się źle czuje ale ma ładną kasę do podniesienia i coś czuję, że nie pogardzi 😁  Mnie ciekawi, czy będą chcieli opylić komuś Aldridge'a.

Uważam ze wraz z #11 nadarza się okazja pozyskania jeszcze jednego picku co przy oddaniu obu Gwiazd otworzyłoby drogę do minut młodym i przytankowania po SF za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, andy13 napisał:

Może się źle czuje ale ma ładną kasę do podniesienia i coś czuję, że nie pogardzi 😁  Mnie ciekawi, czy będą chcieli opylić komuś Aldridge'a.

Uważam ze wraz z #11 nadarza się okazja pozyskania jeszcze jednego picku co przy oddaniu obu Gwiazd otworzyłoby drogę do minut młodym i przytankowania po SF za rok. Lma i DDR nie musza być tego częścią choc jako vets maja swoją wartosc 

Byle Poeltla nie przepłacili i Forbesa nie dotykali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Top 5 

??

Jesli chodzi o poziom gracz to w SAS raczej top3 pewnik, ale jednak za Timem i Drobem.

1. Tim

2. DRob

3. Kawhi

4. Manu

5. Porker

6. Gervin

Potem juz trudniej.

Z niezawodnikow to chyba

1. Bud

2. Bufford

3. ChipE

4. Pop

5. Hill

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał:

Dalej się bawisz w prowokacje. 
Pop bezsprzecznie #1 mimo ze starcza demencja a Manu jako trójka jest nie do przeskoczenia przez Autystycznego. 

w przypadku non-players wiadomo że macowe-prowo

ale co do grajków to zakładam że macowi chodzi o najlepszy gracz 'w danym momencie' w barwach Spurs a nie 'najlepsza kariera w Spurs' - wtedy Kawhi to luźno top-3

a ogólnie to Gervin (i jeśli chodzi o peak jak i karierę) na pewno przed Parkerem a i ma monce argumenty na top-3 karierę w tym klubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 minut temu, mac napisał:

A tam jest ktoś z NBA na tym sparingu?

Większość graczy NBA na tle nieNBA wygląda jak superstar

chodzi mi o wagę fit i tym podobne kocie ruchy a nie kto robi za tło. przecież nie podniecam się że broni go wuefista i mu na montażu 4 razy wpadło z rzędu gdzie to pewnie jedyne 4 rzuty trafione z 2 dni ( zmiana koszulki) 😉

miło widzieć go chudego gdy mi się przytyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli za LMA i DDR zbierze z rynku jakiś pick bez brania Wigginsow oraz przedłuży taniej Poeltla to zostawia spurs z White Dejounte Walker Luka Keldon Poeltl i Lyles. Plus niezłe picki. Z cap space na 21 lub 22. Oby tylko tego teraz nie zepsuć. Kusząca jest ta #2 z Wigginsem do brania a wole wersje lite ze sprzedażą obu Gwiazd za gorszy pick ale bez gruźlicy w bonusie. Jeżeli to jest słaby koniec to ja wysiadam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ignazz napisał:

Jeżeli za LMA i DDR zbierze z rynku jakiś pick bez brania Wigginsow oraz przedłuży taniej Poeltla to zostawia spurs z White Dejounte Walker Luka Keldon Poeltl i Lyles. Plus niezłe picki. Z cap space na 21 lub 22. Oby tylko tego teraz nie zepsuć. Kusząca jest ta #2 z Wigginsem do brania a wole wersje lite ze sprzedażą obu Gwiazd za gorszy pick ale bez gruźlicy w bonusie. Jeżeli to jest słaby koniec to ja wysiadam. 

Oj tam oj tam. Bierzemy Tego Wiginsa i pick nr 2 za Aldridga. Za rok się go gdzieś upchnie. Może przy Popie nauczy się paru rzeczy i będzie można go opchnąć za jakiś 20+ pick. Gorzej jak się nic nie nauczy to pójdzie w świat że jak go Pop nic nie nauczył to już nikt go niczego nie nauczy :). Ale nie oszukujmy się nawet bez tego kancera nie będziemy mieli ekipy na mistrza do końca jego kontraktu. Zresztą w SA wiedzą lepiej czy w tym drafcie potrzeba im pick nr 2 czy kilka mniejszych. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.