Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2019/20


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, mac napisał:

a podałbyś link do tych for? To że SAS popularne w Meksyku mnie nie zaskakuje, ale że w Filipinach to już tak (wiem ofc że tam NBA-koszykówka to najpopularniejszy sport)

Bo ja to tylko spurstalk.com, którego klimat mi mega odpowiada. Kojarzę jeszcze spurs na reddicie, ale tam to tylko kult.

Są dwie grupy na fb.

https://m.facebook.com/groups/801272003308865

https://m.facebook.com/groups/1676632092566623?soft=search

Dużo Filipińczyków.

A spurstalk to zależy. Dużo fajnej tresci, ale też sporo bełkotu - np. niektóre spekulacje transferowe, niekiedy za duże gloryfikowanie dawnych gwiazd na każdym kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał:

A spurstalk to zależy. Dużo fajnej tresci, ale też sporo bełkotu - np. niektóre spekulacje transferowe, niekiedy za duże gloryfikowanie dawnych gwiazd na każdym kroku.

Dla mnie o akurat największy plus, że gloryfikowani tam są właśnie zawodnicy :)

 

Spekulacje transferowe to imo poziom naszego forum spokojnie :)

 

Jedyna wada to dla mnie hating Kawhiego przez wielu userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu jakieś pitu pitu a ja czekając na mecz Jazz wrzuciłem sobie mecz Nets-Spurs. San Antonio było bezradne . W obronie byli kompletnie pogubieni jakby pierwszy raz grali ze sobą. Pod koszem nie było żadnej obrony. Sami zaś grali non stop podobne archaiczne akcje i oddawali rzuty z mid range. Praktycznie zero wjazdów. Mało trójek. Gdzie sie podział ten zespół stawiający podwójne zasłony. Przerzucające piłkę z jednej strony na drugą

Ten zespół gra koszykówkę z prehistorycznych czasów. Kompletnie nie zrozumieli rewolucji która się dzieje w NBA

Straszna poruta ,że Jazz przegrało z nimi dwukrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Wy tu jakieś pitu pitu a ja czekając na mecz Jazz wrzuciłem sobie mecz Nets-Spurs. San Antonio było bezradne . W obronie byli kompletnie pogubieni jakby pierwszy raz grali ze sobą. Pod koszem nie było żadnej obrony. Sami zaś grali non stop podobne archaiczne akcje i oddawali rzuty z mid range. Praktycznie zero wjazdów. Mało trójek. Gdzie sie podział ten zespół stawiający podwójne zasłony. Przerzucające piłkę z jednej strony na drugą

Ten zespół gra koszykówkę z prehistorycznych czasów. Kompletnie nie zrozumieli rewolucji która się dzieje w NBA

Straszna poruta ,że Jazz przegrało z nimi dwukrotnie

Twój opis jest i tak zbyt łagodny:

brak pod koszem Jakoba i LMA ( strasznie przeze mnie bronionego a przez innych krytykowanego ) to jedno. 
powtórzę wpis z beGM 

According to NBA.com's hustle stats ....

In his entire NBA career, going back to 16-17, INCLUDING PLAYOFFS ....

275 Games Played
159 Starts
5,944 Minutes Played 

Bryn Forbes has totaled:

0 charges drawn

For comparison, 40 year old Manu Ginobili totaled 17 charges drawn in his final season (2 of those 17 in the playoffs).

To be fair, Dejounte has drawn 0 charges in 19/20  But he did have 55 blocks combined regular season and playoffs so far.

The total number of Blocks for Bryn Forbes in his Regular Season + Playoffs career.

8

Patty Mills total blocks in the 19/20 regular season alone: 5.

And steals of course is no contest, Dejounte gets steals and Bryn doesn't.

Lonnie Walker has 0 career charges drawn, though not many minutes.

WHO WILL DRAW A CHARGE FIRST?

BONUS TIME

Deflections per 36 minutes in the seasons that Bryn played real minutes: 

19/20 - 1.4
18/19 - 1.2
17/18 - 0.9

Bryn has almost zero impact on disrupting the offense of the opposing team. 

For comparison, the per 36 deflections of 40 year old Manu: 3.5

In 19/20, Dejounte is averaging 4.7, Lonnie 2.2, Derrick 2.1, and now Keldon Johnson at 2.7. Mills and DeRozan both at 1.9.

Marco is averaging 1.0 deflections in 19/20, and 1.3 in 18/19. Marco has likewise totaled 0 charges in the combined 18/19 and 19/20 seasons.

Wychodzi na to ze nawet jak podkoszowi są zdrowi to zestaw Forbes Mills Belli i takimi zestawami grał pop z wariacja Murray lub White i do tego jeszcze DDR nie maja jak bronic gdy niscy przepuszczają wszystko jak leci. 

Kiedyś obrona to był znak firmowy spurs teraz tym znakiem jest DDR broniący SF przeciwnika 

w nocy nie wiem czy zauważyłeś ze Pop na SF wrzucił Forbesa :((((

Jeżeli niscy nie wdają się w obronę , nie kontestują rzutów nie wymuszają ifensow a cześć z nich nawet nie grozi przechwytem to co się dziwić? 

Przecież tu nic nie działa. 
 

a próby ratowania obrony para White Murray kończy się kłopotami w ataku bo przecież DDR do nich bez 3 nie pasuje. Spurs powoli wprowadzają Johnsona w nocy debiut Samanica coraz więcej minut Eubenks. 
 

na moje ręcznik zaraz będzie rzucony. 
lma nie grał choć nikt nie potwierdził urazu barku. 
minuty dla młodych w garbage tylko wiec może jeszcze chwila ale ja serio chciałbym zobaczyć zestaw:

murray Johnson Walker Samanic Jakub jak gra. 

Z tankiem teraz jako obowiązkiem w bonusie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ely3 napisał:

Nie musisz na każdym kroku pokazywać że nie oglądasz Jazz. 

Zawsze jak brak argumentu, to osobista wstawka? Słabo jak na moda...

Ps. Zapraszam: Chętnie poczytam o nowoczesnej obronie Jazz, switchowaniu DM z Bojanem, ruchu piłka w jego jego wykonaniu (i Clarksona), a tym samym całej ekipy. Szczególnie jak nie ma Inglesa... Good luck!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, dannygd napisał:

Zawsze jak brak argumentu, to osobista wstawka? Słabo jak na moda...

Ps. Zapraszam: Chętnie poczytam o nowoczesnej obronie Jazz, switchowaniu DM z Bojanem, ruchu piłka w jego jego wykonaniu (i Clarksona), a tym samym całej ekipy. Szczególnie jak nie ma Inglesa... Good luck!

Po prostu stawiasz dziwne tezy i to jeszcze bez żadnej argumentacji.

Więc powiedz mi jak ekipa która od świat jest 5 w ilości rzutów za 3 i pierwsza w trafionych trójkach i jednoczesnie 27 w ilości mid range gra archaicznie i niezgodnie z obecnymi trendami

Obrona jest jako takim problemem ale ten sezon mniej więcej wygląda tak ,że bodajże jeszcze 25 listopada Jazz miało obronę nr 1 w lidze a potem siadło . Tyle, że ja napisałem o archaiczności ataku Spurs a Ty wyjeżdzasz że Jazz tez gra archaicznie i teraz się okazuje ,że miałeś na mysli obronę a nie atak

Co do Clarksona to naprawdę widać, że nei oglądasz Jazz bo on jak na niego to kreuje kolegów chociażby w dzisiejszym meczu z Bostonem.

Powiedz mi jak Tobie wychodzi ,że atak Jazz jest podobny do ataku Spurs , które głównie rzuca long 2 i bliski mid range, że tak sie wyraże

No i rozumiem ,że Jazz mając 9 obronę w lidze gra archaicznie... To moze i dobrze ,że nie nowoczesnie bo byli niczym Bucks( to akurat sarkazm)

Jazz wg CTG ma 9 atak i 9 obronę w lidze

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kropkę nad i bo inaczej nie można nazwać porażki z Cavs - przy odrobinie dobrej woli i wygaszeniu gwiazd na ostatnie mecze w zasięgu 2-3 ekipy jeszcze i możliwy wybór w top#10. 
 

sezon fatalny niestety poszedł na straty bo dziadzia Pop nie przetestował młodych dając im bardzo mało minut. 

Psikusa zrobić mogą Memphis Bostonowi jeszcze bo leci tam ich pick top#6 protected a tu #17 może być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 po pierwsze nigdzie nie pisałem czego archaizm dotyczy, po drugie ilość rzutów za 3 nie jest ZADNYM wyznacznikiem nowoczesności, po trzecie (później) wyjaśniłem Ci w czym są archaiczni (kiepski Ball movement w połączeniu z tunelowa wizja DM i JC jest przyczyną mnóstwa izolacji i rzutów bez asysty, których DM nie jest mistrzem, plus kompletnie niedostosowana obrona do obecnych standardów).

Nie sądzę abym musiał cokolwiek więcej wyjaśniać, każda z w/w widać w każdym meczu, a adv stats to potwierdzają. Tym bardziej kuriozalne jest dyskutować w stylu, że słaba kreacja JC jest ok, bo kreuje lepiej niż kolek i się stara.

Po prostu zachowaj kulturę i nie wyskakuj z osobistymi wycieczkami, bo ja ad persona nic Ci nie napisałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko ty widzisz kiepski ball movement bo cała ofensywa Snydera opiera się na szukaniu wolnego strzelca. Co do tunelowej wizji Mitchella to conajwyżej to się może odnosić do końcówki 4 kwart bo on dużo kreuje kolegów ściągając na siebie uwagę.  Tylko ,że u Snydera nie da sie generować asyst bo on preferuje rozproszony atak. Czyli każdy powinien minąc kozłem i podać więc taki Rubio w Jazz miał znacząco mniej asyst niż przed i po. Poza tym Mitchell w wygranych ma więcej asyst niz w porażkach .

Poza tym Jazz od 1 listopada ma drugą ofensywę ligi ( początek pierwsze 2 tygodnie mieli tragiczne ale potem krok po kroku zaczęli się wspinać i ich atak wygląda normalnie)

Ale jakie wycieczki osobiste - ja tylko napisałem ,że nie oglądasz JAzz bo wnioski wyglądają jakbyś całość oparł na ostatnim miesiacu

Jazz ma inny system obronny bo ma Goberta dzięki czemu mogą np wycinać rzuty za 3 w rogu i zmuszają rywali do 2 rzeczy. By najsłabszy trójkowicz rzucał i w miarę możliwość stoją przy dobrych strzelcu za 3. Po drugie zmuszają do dużej ilości kontestowanych floaterów. To ,że z jakiegoś dziwnego powodu nie biegali w obronie od połowy stycznia to nie oznacza że nie rotują w obronie tylko po prostu ,że przestali

 

Godzinę temu, dannygd napisał:

jest przyczyną mnóstwa izolacji i rzutów bez asysty, których DM nie jest mistrzem

Tak z ciekawości skąd się to wzięło bo ani naocznie nie widuje tych iso gry w Jazzowy wykonaniu ani nba stats nie potwierdza tej tezy bo Jazz jest 17 w ilości iso i jest drugie w Ppp generowane w takich akcjach więc nie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co takie wygrane nie wiem. Minus 5 do strefy PO ale z urazami tylu graczy to nierealne. Dziś akurat wszystko się ułożyło pod tabele ale to jest 1 na 5 takich przypadków a brakuje raczej 5 na 1 ;) 

wrocil z urazu LaMarcus i niby wrzucił te 24 oczka ale to wszystko co można napisać o tym występie. Tak jak przypuszczałem Forbes utrzymuje minuty w s5 zamiast młodszych graczy a zysk największy ...... z urazów brawo Pop

belinelli. To już śmieszne nie jest.  
Luka pokazał jak się gra i która ekipa ma jakie perspektywy. 
po co przeskakiwać suns Portland i Wizz w tabeli draftu nie wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na całym świecie żałoba, bo Spurs wygrali z Mavs. Chińczycy przestali się przejmować koronawirusem, teraz tematem numer jeden jest tam lament, że Spurs wygrywają zamiast tankować. Mieszkańcy San Antonio odsądzają Popa od czci i wiary, żądając jego natychmiastowego zwolnienia. Bo nie chce przegrywać frajer jeden. Włosi zabronili właśnie Belinelliemu wjazdu do swojego macierzystego kraju i myślą nad odebraniem mu włoskiego obywatelstwa, bo zamiast rzucić pięć razy do własnego kosza, to ten nicpoń zdobył całe 16 pkt rzucając do kosza Dallas. W Meksyku, Rosji, Europie i całej Ameryce Południowej masowe publiczne manifestacje, mające na celu uświadomienie sztabowi trenerskiemu Spurs, że powinni tankować - wszakże w niebywale mocnym Drafcie 2020 czeka pięciu nowych Donciców, Williamsonów i Morantów. Australijczycy, z powodu okazyjnych zwycięstw Spurs, zastanawiają się nad przerwaniem budowy pomnika Patty'ego Millsa. Do ogólnoświatowego lamentu włączył się także jeden z polskich kibiców pisząc, że nie wie po co takie wygrane. Nie, nie ... ten gość nie jest fanem Dallas, ten koleś chce uchodzić za fana Spurs.

Jego mać, ale czasów dożyłem ... 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs 18 spotkań przegrali mając przewagę +20 po pierwszych połowach. 
pop uparcie odmawia minut dla Walkera Samanica Metu ( sprawdź jego staty z GL podczas gdy graliśmy bez centrów 4 mecze) Johnsona. Nie próbuje na przestrzeni sezonu zestawu White Murray Walker 

Zmierzch kariery Belli i kończący kontrakt Forbesa sprawia ze nie mądrze dawać im minuty kosztem przyszłości. Sezon został stracony przez złe decyzje personalne w lato ale poprawione przez najgorsza rotacje jaka mieliśmy po 1996 roku. Promowanie Forbesa najgorszego obrońcę ligi i najgorszego startera w dziejach od 1996 spurs jest niezrozumiałe. 
można walczyć choć  sezon spisać na straty. Można budować kulturę wygrywania wśród młodych.  Można testować różne ustawienia aby poznać młodych i ich w boju testować. Wygrana z Dallas w kontekście przyszłości klubu nic nie zmienia chyba ze promowanie DDR Forbes ma na celu w lato rzucić grube kontrakty od spurs i zakopanie klubu w przeciętności kolejne 4 lata. 

nie czepiam się zwycięstw tylko celu jakiemu przyświeca taki wybór 

Co do draftu brak Ziona czy Luki. Ale z numerem 8 można szarpnąć czołowego role playera z NCAA. Te 2/3 pozycje w górę mocno poprawiaja szanse na top4. ( 20%). Wiec o ile Duncana nie możemy wyłowić to „wczesnego „ Leonarda już tak. Kocham spurs ale tski bezpłciowy sezon jak ten z błędami Popa dzień w dzień sprawia ze to dobra okazja na reset. 

I oczywiście gdyby stał się cud 5 wygranych z rzędu i 5 przegranych Memphis bym fetował może i awans ale nie o tym jest wpis. Dawno nie było takiej sytuacji w klubie co dalej? My nawet nie wiemy kto będzie prowadził zespół za dwa lata bo jest Pani Trener i jest kręcący się TD. Tu tez jest dziwny pat. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Po co takie wygrane nie wiem.

Przecież Spurs ma jeden z łatwiejszych terminarzy i praktycznie nie ma szans wbić się do TOP 8 loterii więc takie wygrane to najwyżej sprawia że będzie wybór nr 12 zamiast np 10. Więc lepiej by ambitnie grali a nie by rozwalić kulturę gry tylko po to by wybierać w słabym drafcie z nr 10

Gdzie Ty widzisz szansę na bycie nr 8 w drafcie? Jak rywale że wschodu mają ciężkie terminarze i będą zaraz przegrywać jak leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.