Skocz do zawartości
ignazz

San Antonio Spurs 2019/20

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Geniusze w tych Spurs muszę przyznać, by w takiej sytuacji open zostawić typka co rzuca 56% z corners, a w samym styczniu gra na 52% za 3 i 63% z catch and shoot trójek i 63% z wide open trójek.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tych paru nieoczekiwanych zwycięstwach nad drużynami z czołówki ligi, postanowiłem rzucić okiem i jak na złość musiałem trafić na takie frajerstwo do sześcianu🙄.

Wjazdy pod kosz i ...

1) Próba podania na obwód ale piłka trafia prosto w ręcę rywala

2) Podanie na obwód i cegła za 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, january napisał:

Geniusze w tych Spurs muszę przyznać, by w takiej sytuacji open zostawić typka co rzuca 56% z corners, a w samym styczniu gra na 52% za 3 i 63% z catch and shoot trójek i 63% z wide open trójek.

Akurat tu była sekwencja złych zachowań Millsa Poeltla i potem nerwowa próba powrotu na srodek Jakuba i jeszcze głupsza próba ratowania środka przez Murraya. Tu każdy rotował za wyjątkiem Millsa który chyba powinien przejąć drugiego atakującego. Może próba trapu była ale dlaczego w pozycji obronnej Mills był na boisku zapytac trzeba Popa 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta sytuacja z challangem była kuriozalna. Pop przegrał challange (bo dotyczył czy był faul) a jednocześnie go wygrał bo sędziowie uznali, że faul był przed rzutem przez co była piłka z boku, a dwa punkty za zbicie piłki, która dotknęła tablicy zostały cofnięte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Mirwir napisał:

Ta sytuacja z challangem była kuriozalna. Pop przegrał challange (bo dotyczył czy był faul) a jednocześnie go wygrał bo sędziowie uznali, że faul był przed rzutem przez co była piłka z boku, a dwa punkty za zbicie piłki, która dotknęła tablicy zostały cofnięte.

Nie no właśnie Pop wygrał ten challenge, bo nie kwestionował tego czy był faul (faul był ewidentny), tylko to, że punkty nie powinny być zaliczone (faul przed podjęciem akcji rzutowej).

W tym przypadku bardziej kuriozalne było to po jakim czasie Pop zgłosił ten challenge, bo raczej zdecydowanie później to zrobił, niż w czasie regulaminowych 30 sekund i Spoelstra chyba to zgłaszał do sędziów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szmat czasu... Trudno uwierzyć, że Kawhi nie miał ani razu takiej serii dwóch spotkań z rzędu. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Trudno uwierzyć, że Kawhi nie miał ani razu takiej serii dwóch spotkań z rzędu.

Load management 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

The sample size is now 1,218mins on court and 1,116mins off court for Bryn Forbes. That is sizable. The Spurs have had the equivalent of the 28th ranked defense when he’s been on the floor, and the equivalent of the 6th ranked defense when he’s been benched.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ignazz

Powiedz mi jak to jest z tym DeRozanem? Od stycznia wygląda jak All-Star, a jego skuteczność to ponad 56% z gry. To robi wrażenie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
43 minuty temu, eF. napisał:

@ignazz

Powiedz mi jak to jest z tym DeRozanem? Od stycznia wygląda jak All-Star, a jego skuteczność to ponad 56% z gry. To robi wrażenie. :)

Zamierza zrezygnować z opcji przedłużenia  i starać się na rynku o jeszcze jeden dobry kontrakt w jakimś NY lub Minnesocie. Contract year. A może POP mu powiedział że jak będzie dobrze grał to go opyli do TD :). Tylko nie wiem kto wtedy w SA będzie punkty zdobywał. 

Edytowane przez marceli73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość gra skuteczna ale dosyć archaiczna koszykówkę. Nie byłby to problem gdyby reszta zespołu uzupełniała jego zalety. Zamiast tego skład spurs uwidacznia jego wady. Moim zdaniem gracz jest dużo lepszy niż myśli forum i gra regularnie swoje.

jego żywiołem są wejścia oraz skuteczne choć mało cenione long2 bo zasięgu 3 nie posiada. Otoczony strzelcami ale przede wszystkim ludźmi którzy bronią ( chodzi mi o SF 3&D) na SG budowlby przewagi. Niestety w spurs brak SF i to on gra na nieswojej pozycji obok drobnego i jeszcze gorszego Forbesa ( którego zastępuje w 7 minucie Belli gracz o podobnych wadach )  a co gorsza Pop dał mu jeszcze role rozgrywajacego. Moim zdaniem wywiązuje się z niej dobrze ale przez to brak siły w końcówkach i przestrzelone wolne ( dwa mecze zawalił pudłem z linii) Słaba psychika może i nie pomaga ale na SG mógłby być silniejszy i psychicznie może. 

polepszenie gry DDR nastąpiło w trakcie okresu poprawy całego zespołu za 3 ( lepiej Murray i Gay oraz rewelacyjnie LMA) co zrobiło mu miejsce w ataku a wyniki poprawiły się gdy więcej minut dostaje Poeltl dobry dla DDr obrońca podkoszowy. 

fobrym pomysłem było ściągnięcie mu dobrego rzucającego za trzy i broniącego  SF Marcusa Morrisa - który wystawił spurs do wiatru w ostatniej sekundzie. Oddanie w tej samej sekundzie za darmo Bertansa nie pomogło. 

trwa teraz dyskusja co zrobić ma spurs w lutym choć to raczej gadka akademicka bo przez 20 lat były 2 wymiany w tym okresie. 

o dostępność DDR lub LMA było pare pytań x Orlando Kings Miami Pistons. 

pare frajerskich porażek ze słabeuszami ( większość koszmarnymi 4 kwartami np Hawks czy Chicago) sprawia ze jest minus 5 do PO. 

na sile bym go nie oddawał ale gdyby pojawił się zestaw talent plus pick pochylilbym się nad tym. 
w sumie gdyby Pop ( trudne do przyznania się ) poprawił skład pod DDR wywalając lub oddając Forbesa i Millsa ( nierealne) plus oddając Gaya za SF z obrona oraz wpuszczając świeża krew z draftu ( Metu Samanic) i dając więcej z gry Lonnie Walkerowi to byłby to większy krok naprzód niż myślicie. 
DDR bym przeżył na nowym kontrakcie 3x25 ale boje się ze będzie maks lub gracz nic nie komunikując wcześniej zmieni front i odejdzie za darmo bo to cichy z kłopotami egzystencjalnymi chłopak z Compton. 

DePression go wołamy 

Na przeszkodzie czy to rewolucji czy to tylko zmianie rotacji stoi bardzo zdzuadzialy Pop który pałuje bezsensowne minuty Forbesa ( może chce podbić cenę za niego takiej 76ers) i pierwszym wchodzącym zamiast Walkera Belli. Nawet w meczu z Charlotte zobaczcie kto ile miał minut. 
co gorsze długo nie sprawdzał part Murray White równocześnie na boisku a Walkera traktuje bardzo bardzo szorstko. Gość wygrał w świetnym stylu mecz z HOU to na drugi czy trzeci dzień dostał 5 minut. 
popa tłumaczy fakt ze ma sukcesy w wolniejszym ale cierpliwym wprowadzeniu młodych ( trzeba przyznać ze wszyscy żartują ze nawet wysoki pick wysłałby do GL) oraz to ze posypało mu się prywatnie poprzez smierć żony. 
dodaj wiek i sklerozę i nieszczęście gotowe. 

sam nie wiem co można zrobić oprócz oddania Forbesa i zabrania minut Belli. 
w Winslowa czy Hassana bym nie szedł. 
moze jednak mimo świństwa sprowadziłbym za 2x2 Morisa lub rozważył ( jeżeli plotki były prawdxiwe) Aarona Gordona z pickiem za DDR ?

zadzwonil do Kings?

ps. Gdzie jest DeMar Carroll????????

1 godzinę temu, eF. napisał:

@ignazz

DDR jest allStarem

Dodatkowo słabo pasuje do LMA bo do niedawna oboje byli liderami w long2. Już lepsze środowisko miałby w minny z piłka w ręku z Convingtonem i KATem. 
otwarcie na 3 LMA poprawiło wyniki. Mi brakuje Walkera na SF. 

Mimo oszukania spurs zacząłbym od kierunkowego 121 i zapytał o Marcusa mimo wszystko. Pewnie gwizdy by były do czasu wygrania pierwszej gry. 

Mimo ze lubię pare White Murray może trzeba oddać jednego z nich za kogoś jsk Convington?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ignazz

wciąż nie rozumiem, skąd taka niechęć do Belliego i Millsa. Jakby popatrzeć na on-offy, to gdy oni są razem na boisku, Spurs grają świetnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Forbes i Belli nie bronią i zabierają minuty młodym. Mills to mój jakiś bardziej wydumany problem bo mimo wzrostu się chociaż stara bronić ale warunków nie ma. Szkoda mi Lonnie gdy widzę jak wchodzi Belli zamiast niego. Forbes bije rekordy minusowe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Luty zweryfikuje nasze szanse na PO. Boję się, że zweryfikuje negatywnie... 

Seria 8 wyjazdów, w których bilans 2-6 to chyba max.

Clippers, Lakers, PTB, Sacramento, Denver, OKC, Utah, OKC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę 2 wygranych w RT. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi