Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2019/20


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gra skuteczna ale dosyć archaiczna koszykówkę. Nie byłby to problem gdyby reszta zespołu uzupełniała jego zalety. Zamiast tego skład spurs uwidacznia jego wady. Moim zdaniem gracz jest dużo lepszy niż myśli forum i gra regularnie swoje.

jego żywiołem są wejścia oraz skuteczne choć mało cenione long2 bo zasięgu 3 nie posiada. Otoczony strzelcami ale przede wszystkim ludźmi którzy bronią ( chodzi mi o SF 3&D) na SG budowlby przewagi. Niestety w spurs brak SF i to on gra na nieswojej pozycji obok drobnego i jeszcze gorszego Forbesa ( którego zastępuje w 7 minucie Belli gracz o podobnych wadach )  a co gorsza Pop dał mu jeszcze role rozgrywajacego. Moim zdaniem wywiązuje się z niej dobrze ale przez to brak siły w końcówkach i przestrzelone wolne ( dwa mecze zawalił pudłem z linii) Słaba psychika może i nie pomaga ale na SG mógłby być silniejszy i psychicznie może. 
 

polepszenie gry DDR nastąpiło w trakcie okresu poprawy całego zespołu za 3 ( lepiej Murray i Gay oraz rewelacyjnie LMA) co zrobiło mu miejsce w ataku a wyniki poprawiły się gdy więcej minut dostaje Poeltl dobry dla DDr obrońca podkoszowy. 
 

fobrym pomysłem było ściągnięcie mu dobrego rzucającego za trzy i broniącego  SF Marcusa Morrisa - który wystawił spurs do wiatru w ostatniej sekundzie. Oddanie w tej samej sekundzie za darmo Bertansa nie pomogło. 
 

trwa teraz dyskusja co zrobić ma spurs w lutym choć to raczej gadka akademicka bo przez 20 lat były 2 wymiany w tym okresie. 
 

o dostępność DDR lub LMA było pare pytań x Orlando Kings Miami Pistons. 
 

pare frajerskich porażek ze słabeuszami ( większość koszmarnymi 4 kwartami np Hawks czy Chicago) sprawia ze jest minus 5 do PO. 
 

na sile bym go nie oddawał ale gdyby pojawił się zestaw talent plus pick pochylilbym się nad tym. 
w sumie gdyby Pop ( trudne do przyznania się ) poprawił skład pod DDR wywalając lub oddając Forbesa i Millsa ( nierealne) plus oddając Gaya za SF z obrona oraz wpuszczając świeża krew z draftu ( Metu Samanic) i dając więcej z gry Lonnie Walkerowi to byłby to większy krok naprzód niż myślicie. 
DDR bym przeżył na nowym kontrakcie 3x25 ale boje się ze będzie maks lub gracz nic nie komunikując wcześniej zmieni front i odejdzie za darmo bo to cichy z kłopotami egzystencjalnymi chłopak z Compton. 

DePression go wołamy 

Na przeszkodzie czy to rewolucji czy to tylko zmianie rotacji stoi bardzo zdzuadzialy Pop który pałuje bezsensowne minuty Forbesa ( może chce podbić cenę za niego takiej 76ers) i pierwszym wchodzącym zamiast Walkera Belli. Nawet w meczu z Charlotte zobaczcie kto ile miał minut. 
co gorsze długo nie sprawdzał part Murray White równocześnie na boisku a Walkera traktuje bardzo bardzo szorstko. Gość wygrał w świetnym stylu mecz z HOU to na drugi czy trzeci dzień dostał 5 minut. 
popa tłumaczy fakt ze ma sukcesy w wolniejszym ale cierpliwym wprowadzeniu młodych ( trzeba przyznać ze wszyscy żartują ze nawet wysoki pick wysłałby do GL) oraz to ze posypało mu się prywatnie poprzez smierć żony. 
dodaj wiek i sklerozę i nieszczęście gotowe. 
 

sam nie wiem co można zrobić oprócz oddania Forbesa i zabrania minut Belli. 
w Winslowa czy Hassana bym nie szedł. 
moze jednak mimo świństwa sprowadziłbym za 2x2 Morisa lub rozważył ( jeżeli plotki były prawdxiwe) Aarona Gordona z pickiem za DDR ?

zadzwonil do Kings?

ps. Gdzie jest DeMar Carroll????????

1 godzinę temu, eF. napisał:

@ignazz

Powiedz mi jak to jest z tym DeRozanem? Od stycznia wygląda jak All-Star, a jego skuteczność to ponad 56% z gry. To robi wrażenie. :)

DDR jest allStarem

Dodatkowo słabo pasuje do LMA bo do niedawna oboje byli liderami w long2. Już lepsze środowisko miałby w minny z piłka w ręku z Convingtonem i KATem. 
otwarcie na 3 LMA poprawiło wyniki. Mi brakuje Walkera na SF. 

Mimo oszukania spurs zacząłbym od kierunkowego 121 i zapytał o Marcusa mimo wszystko. Pewnie gwizdy by były do czasu wygrania pierwszej gry. 

Mimo ze lubię pare White Murray może trzeba oddać jednego z nich za kogoś jsk Convington?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra. Ostatnia walka o PO. 
dzięki wygranym @OKC i @JAZZ podreparowano trochę denny bilans. 
do PO dalej daleko tym bardziej ze Pelicans z Zionem grają fajnie ale chyba Memphis nie są najblizej jak wielu pisze. 
 

image.jpeg.2bf5d45e276847c557ce9013b9dc23ce.jpeg

Go spurs. 
podoba mi się postawa Dejounte obecnie i dóbr.3rd ze DDR wraca. 
ciekawy jestem czy Pop te dysfunkcyjne lineups wywali na śmietnik w końcu. 
 

wyścig trwa. Statystycznie spurs nie maja szans:

Most statistical models don’t believe in the Spurs. ESPN gives the Spurs a 16.2% chance, which trails the Blazers (41.9%), Grizzlies (23.5%) and the Pelicans (16.9%). At Basketball-Reference, San Antonio is given a 10.6% chance, which is below the Grizzlies (43.1%), Blazers (25.0%) and Pelicans (19.4%). The odds for the Spurs look bleakest at FiveThirtyEight, where they are given just a 3% chance to advance to the playoffs — far behind the Pelicans (53%), Blazers (29%) and Grizzlies (12%).
 

Pels maja najłatwiejszy kalendarz 

portland 5 w lidze 

spurs 11

grizz jeden z najtrudniejszych. 
 

modele się myla. Spurs powalczą o PO - ja wierze ze wejdą. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja bym chciał, żeby nie weszli, może w końcu będą jakieś większe zmiany, nie mogę ich oglądać w tym sezonie. Aldridga od początku nie lubiłem i mi nie pasował, a teraz jeszcze DDR, szczerze to nie ma tam ani 1 zawodnika, do którego miałbym sympatię i jak tu kibicować Panie :)

Jak widzę, że przegrany mecz to się cieszę, dziwne nigdy tak nie miałem :)

Nie miałbym żadnej satysfakcji oglądać ich w PO. Najbardziej trzymam kciuki za Nowy Orleans, zakłądając że Lakers będą miali 1 seed, to z chęcią zobaczę zmotywowaną młodzież  przeciwko Lakersom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak cały sezon jak Ty @Borys

Ale ostatnio na IG zaczęły pojawiać się wpisy które mi dały do myślenia. 
image.thumb.jpeg.4840bf8e827552124578ffc35e8b59f2.jpeg

Tekst szedł do Walkera wiec nawet młodzi zdają sobie sprawę ze musza nastąpić zmiany. Świetny z reszta maja kontakt z nasza Panią Trener która rozumie współczesnych graczy lepiej niż Pop. 
Walker odpisał na wpis i wywiązała się dyskusja która mimo ze Pop nawet nie wie co to IG myśle ze lekko dotarła do niego. 
dla obecnych spurs dużo właściwsze przy budowie młodych jest walka o PO mimo wszystko niż tank i gracz #14 zamiast #16 wybór draftu. 
faworytem dla mnie są: Pels potem Portland ( jeżeli Lillard wróci w 4 spotkania a Nurkic i Zach w marcu) oraz spurs. Tylko teraz co ważne następuje momentum Pels niesione przez Ziona i jego mini rekordy oraz może i spurs bo nastąpi wyrównanie meczów wyjazdowych z Rodeo. 
koniec lutego to zawsze był mocny od dwóch dekad i jeżeli zdrowy skład to kontynuuje będzie na noże. 
Murray gra życiówkę obecnie 

LMA z dystansu razem z beznadziejnym do tej pory Lylesem robią miejsce dla DDR. 
Gay ma najwiecej zapasu do pokazania i jest niewiele wykorzystywany Poeltl. 
czy starczy to na Ingrama Ziona oraz Lillarda?

zarowno Ingram jak Lillard grali najlepszy basket życia i może zejdą z tonu? Najwiecej upside ma ZION i tu się obawiam. Powrót Nurkica może dać kopa jak ZION a może zepsuć jak Dipo. 
Melo także wraca bardziej do psucia zespołu co widać było ostatnio. 

Resume: nie uważam aby tank i terapia szokowa była potrzebna w imię opamiętania Popa i trzech wyborów wyżej w słabym drafcie. 

Pop jest uparty ale dochodzą do niego sygnały z zewnątrz. 
 

chcesz zobaczyć magię Popa? Zobaczysz. 
edit: spurs maja poprzez zła rotacje na koniec meczów słaby wynik close Games ale ze wszystkich 4 ścigaczy do PO najmniejsza różnice punktów co pokazuje ze są najblizej przeciwnika. 6 spotkań przegrano prawie seria 8/10:0/2 tracąc 10-20 punktów przewagi w 2 połowach. 
gwarantuje ze to spurs poprawia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop nie odpuści PO, będą walczyć do końca. Portland mają szanse, ale moim zdaniem jeśli Nurkic by wrócił, bo Hassan robi staty ale to nie jest team player.

Z wiadomych powodów serce chciałoby Pels i Grizz, dla młodzieży takie przetarcie to super sprawa by była. 

Natomiast Dallas z coraz większymi problemami i im większa walka będzie tym może być im trudniej, więc wcale bym nie był taki pewien, że wejdą do PO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dannygd napisał:

Natomiast Dallas z coraz większymi problemami i im większa walka będzie tym może być im trudniej, więc wcale bym nie był taki pewien, że wejdą do PO...

what

4 godziny temu, ignazz napisał:

zarowno Ingram jak Lillard grali najlepszy basket życia i może zejdą z tonu? Najwiecej upside ma ZION i tu się obawiam. Powrót Nurkica może dać kopa jak ZION a może zepsuć jak Dipo. 

Spurs musieliby wygrać te mecze jakie mają z Pels, żeby mieć jakieś szanse, ale zdrowi NOP są zdecydowanym faworytem.

Faworytem do 8. miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BMF napisał:

what

Od m-ca mają bilans 7-8, można oczywiście wszystko zwalić na kontuzje Luki, ale nawet z nim bilans przed kontuzją nie był rewelacyjny (bodajże 8-8 w 16 meczach) i generalnie ich dobry bilans (overall) utrzymuje się dzięki świetnej serii od połowy listopada do połowy grudnia. Oczywiście sam fakt kontuzji Luki jest niepokojący, być może zaczynają wychodzić spore minuty i USG, ale kontuzja Powella też nie pomogła.

Oczywiście zaliczka jest duża (i bez kontuzji musieliby się bardzo postarać, żeby ją roztrwonić - szacuję, że 11-12 wygranych powinno im wystarczyć do PO), a MEM ma najtrudniejszy terminarz (i stosunkowo najmniej doświadczony team), ale Dallas nie ma jakoś znacznie łatwiejszego....

2xSAS, 2xMEM, 2xDEN, 2xHOU, OKC, POR, UTA, NOP to sami bezpośredni rywale, którzy nie odpuszczą. Do tego MIL, MIA, IND czy Nets, a nawet walczące o PO CHI to będą trudne mecze. Praktycznie poza meczami z Sotąx3, Sunsx2 + SAC i DET gdzie powinno być łatwiej. Więc jak Pop zacznie grac na poważnie, Zion się nie połamie (mając najłatwiejszy grafik),  a Luka opuści kolejne mecze to wcale nie jest sytuacja gdzie mają pewny awans. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dannygd napisał:

Od m-ca mają bilans 7-8, można oczywiście wszystko zwalić na kontuzje Luki, ale nawet z nim bilans przed kontuzją nie był rewelacyjny (bodajże 8-8 w 16 meczach) i generalnie ich dobry bilans (overall) utrzymuje się dzięki świetnej serii od połowy listopada do połowy grudnia. Oczywiście sam fakt kontuzji Luki jest niepokojący, być może zaczynają wychodzić spore minuty i USG, ale kontuzja Powella też nie pomogła.

Oczywiście zaliczka jest duża (i bez kontuzji musieliby się bardzo postarać, żeby ją roztrwonić - szacuję, że 11-12 wygranych powinno im wystarczyć do PO), a MEM ma najtrudniejszy terminarz (i stosunkowo najmniej doświadczony team), ale Dallas nie ma jakoś znacznie łatwiejszego....

2xSAS, 2xMEM, 2xDEN, 2xHOU, OKC, POR, UTA, NOP to sami bezpośredni rywale, którzy nie odpuszczą. Do tego MIL, MIA, IND czy Nets, a nawet walczące o PO CHI to będą trudne mecze. Praktycznie poza meczami z Sotąx3, Sunsx2 + SAC i DET gdzie powinno być łatwiej. Więc jak Pop zacznie grac na poważnie, Zion się nie połamie (mając najłatwiejszy grafik),  a Luka opuści kolejne mecze to wcale nie jest sytuacja gdzie mają pewny awans. 

Dallas 34-23

Memphis 28-28

Portland 25-32

Spurs 24-31

Pelicans 24-32

 

zalozmy ze dallas zrobią nawet i 10-15 w pozostałych meczach, oraz niech Ci bedzie ze Memphis ich przeskoczy. Skończą z 44-38. 

Wtedy portland musiałoby zrobić 19-6, albo Spurs 20-7 albo Pels 20-6. Cmon, danny wiele rzeczy widziałem w NBA ale nie żeby przecietniak ze środka stawki odrobił 9W w 25 spotkań.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg 538 (którzy mają dobre projections), żadna z tych ekip (Pelicans, Memphis, Blazers, Spurs, Kings) nie jest typowana nawet do dodatniego bilansu, nawet gdyby teraz do końca sezonu wyleciał Doncić, to Mavs prawdopodobnie zrobiliby playoffy. 

Memphis ma 28-28 i jakieś 22 mecze z ekipami z lepszym SRS do końca sezonu, LOL. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

zalozmy ze dallas zrobią nawet i 10-15 w pozostałych meczach, oraz niech Ci bedzie ze Memphis ich przeskoczy. Skończą z 44-38. 

Cmon, danny wiele rzeczy widziałem w NBA ale nie żeby przecietniak ze środka stawki odrobił 9W w 25 spotkań.

Masz rację, że bilans 10-15 da im na 99% PO i tak jak pisałem, wiele musiałoby się wydarzyć, aby to roztrwonili, ale ta kostka Luki to powoli problem może być. 10-11 wygranych oznacza, że muszą wygrać praktycznie wszystko ze słabeuszami) + 3-4 mecze z bezpośrednimi rywalami (MEM/SAS), a bez Luki to wcale nie jest takie oczywiste.

11 minut temu, BMF napisał:

Memphis ma 28-28 i jakieś 22 mecze z ekipami z lepszym SRS do końca sezonu

Dlatego mimo bycia sercem z nimi,  akurat w ich awans jakoś za bardzo nie wierzę.

22 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

portland musiałoby zrobić 19-6

Rok temu POR zrobiło po ASG bilans... 19-6 ;)

25 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Spurs 20-7

a SAS bez Murraya zrobili 15-8 ..

26 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Pels 20-6

No tu trudno porównywać, ale czarnym koniem byli rok temu Clippers skazywani jako średniak na porażki i mieli 16-7, a Orlando 15-8. To wciąż nie jest 20-6, ale szczerze bym się ucieszył takim bilansem Pels ;) 

Także śmiech śmiechem, przewaga duża, ale to nie znaczy, że walka się skończyła i zarówno OKC jaki Mavs to 100% pewniaki (mimo dosyć oczywistych predictions).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.